ویلایی پر از دختران جوان ایستگاه آخر زندانی فراری هالیوودی تهران ! + عکس
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

bv4ko crop c0 43 0 03 700x394 75 600x338 - ویلایی پر از دختران جوان ایستگاه آخر زندانی فراری هالیوودی تهران ! + عکس

ساعت ۱۱ صبح ۹ آبان، خودروی زندان مقابل درمانگاه بیمارستان امام خمینی توقف کرد و مرد زندانی به همراه مأمور بدرقه از خودرو پیاده شد. طبق مکاتباتی که با بیمارستان از سوی زندان صورت گرفته بود، کوروش آن روز برای درمان به آنجا منتقل شد.به محض ورود به بیمارستان چهار مرد جوان که صورت های خود را پوشانده بودند درحالی که اسلحه کلاشنیکف به دست داشتند وارد محوطه بیمارستان شدند.یکی از آنها اسلحه اش را به سمت مأمور بدرقه گرفت و با تهدید وی و افرادی که در حیاط بیمارستان بودند و با شلیک چند تیر هوایی موفق به فراری دادن زندانی شدند. متهمان سوار بر سه خودرو شاسی بلند و دو موتورسیکلت به همراه مرد زندانی از محل متواری شدند.

سابقه مرد زندانی

پس از این فرار مشخص شد کوروش به اتهام زورگیری به زندان افتاده بود. وی چندی قبل قصد داشته با تهدید سلاح از زن جوانی در خیابان زورگیری کند اما به محض حضور مأموران با تهدید سلاح جلو خودرو پرایدی را گرفته و پس از پیاده کردن راننده پشت فرمان نشسته و فرار کرده است. بدین ترتیب تعقیب و گریز آغاز شد. مأموران چندین بار به سارق خودرو پراید دستور ایست دادند اما مرد جوان بدون توجه به اخطار آنها به فرارش ادامه داد. درنهایت مأموران چندین تیرهوایی شلیک کرده و زمانی که دیدند سارق فراری قصد تسلیم ندارد با توجه به قانون به کارگیری اسلحه به سمت خودرو تیراندازی کردند. در این تیراندازی تیر به راننده فراری برخورد کرد و او دستگیر شد. کوروش که مجروح شده بود سابقه شرارت، سرقت مسلحانه و نزاع و درگیری در پرونده خود داشت، بنابراین به دستور بازپرس ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت تهران مورد تحقیق قرار گرفت.با تکمیل تحقیقات او با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی روانه زندان شد اما به دلیل جراحت برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شده بود که با همدستی دوستانش موفق به فرار شد.

دستگیری یکی از متهمان

به دنبال فرار متهم جوان از بیمارستان، موضوع بلافاصله به کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد و به دستور بازپرس ایرد موسی بررسی ها برای دستگیری مرد زندانی و همدستانش آغاز شد. در نخستین گام کارآگاهان به بازبینی دوربین های مداربسته بیمارستان و اطراف آن پرداخته و شماره پلاک خودروهایی را که متهمان با آنها متواری شده بودند به دست آوردند. اما بررسی ها نشان می داد که پلاک ها مدتی قبل از روی خودروهایی در سطح شهر تهران به سرقت رفته است. در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت موفق به دستگیری یکی از متهمان در مخفیگاهش در اطراف تهران شدند. این درحالی بود که بررسی ها نشان می داد مرد زندانی و همدستانش پس از آزادی نقشه سرقت از خانه های پایتخت را از سر گرفته و شبانه با ورود به خانه های مردم اقدام به سرقت طلا و وسایل با ارزش می کردند.

میهمانی شبانه

در ادامه تحقیقات و زیر نظر گرفتن مخفیگاه های متهمان فراری، کارآگاهان دریافتند که متهمان چهارشنبه ۱۰ بهمن در ویلایی در استان البرز میهمانی شبانه ای بر پا خواهند کرد.با به دست آمدن این سرنخ، محل میهمانی شبانه زیر نظر گرفته شد و پس از آنکه تمامی متهمان وارد خانه ویلایی شدند، مأموران قبل از آنکه متهمان فرصت پیدا کنند که دست به اسلحه شوند آنها را بازداشت کردند.کوروش و دو برادرش و دو نفر از دوستانش به همراه چند دختر جوان که در فرار به آنها کمک کرده بودند در خانه ویلایی توسط کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت بازداشت شدند. آنها در تحقیقات عنوان کردند که از مدت ها قبل نقشه این فرار هالیوودی را طراحی کرده بودند و زمانی که قرار به انتقال کوروش به بیمارستان شد او موضوع را به برادرش اعلام کرد تا نقشه فرار را اجرا کند.سردار رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در رابطه با این خبر گفت: متهمان برای تحقیقات به اداره یکم پلیس آگاهی تهران منتقل شدند. بررسی ها در رابطه با این پرونده و جرایم احتمالی متهم فراری و همدستانش ادامه دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true