اقدام تشریفات زدایی از سوی استاندار گیلان یک امر خوب و پسندیده ای است – بامردم | اخبار استان گیلان | پایگاه خبری تحلیلی با مردم گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در راستای سخنان استاندار گیلان در جلسه اخیر شورای اداری در ابلاغیه تشریفات زدایی در سفرهای امور اداری در گفتگو با برنا گفت: امروزه شرایط کشور طوری است که مردم انتظار دارند در شرایطی که قرار گرفته اند و ریاضت اقتصادی را تحمل می کنند باید آن ریاضت همه جانبه باشد و مسئولین نیز در این امر پیش قدم باشند.

وی با بیان اینکه با محدویت منابع در کشور روبه رو هستیم نباید شاهد ریخت و پاش ها باشیم، گفت: عدم پرهیز از اسراف در مجموعه اداری موجب فراهم شدن دلخوری هایی در مردم می شود.

نماینده مردم رشت در ادامه افزود: باید هر کدام از مسئولین ما در تلاش باشند در جاهائیکه بوی اشرافی گری و یا بوی حیف و میل بیت المال می آید مسئولین تدبیری بیاندیشند که نهایت صرفه جویی در آن بخش انجام شود.

وی با ذکر اینکه سفره مسئولین و مردمی باید یکی شود ، ادامه داد: من فکر می کنم اقدام تشریفات زدایی از سوی مصطفی سالاری یک امر خوب و پسندیده است به شرطی که در همه حوزه ها و در تمامی مشابه های این چنین اجرا شود و فقط مخصوص خودروهای ادرای و امثال آن نباشد.

جعفر زاده ادامه داد: امروز برای مردم سخت است که ببینند در اوج بی پولی ساختمان های اشرافی و یا دفاتر کار به صورت اسراف گری ساخته می شود.

نماینده مردم رشت عنوان کرد: مردم باید دل سوزی را در رعایت صرفه جویی ببینند تا طبیعتاًبتوانند همراهی کنند و اگر چنین امری را مشاهده نکنند قطعاً همراهی نخواهندکرد .

وی در پایان گفت: ما زمانی می توانیم در یک موضوعی موفق باشیم که مردم با نظام همراه باشند و مردم زمانی با حکومت همراه خواهند شد که حکومت را از جنس خود بدانند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true