واکنش قابل‌تأمل مردم به سخنرانی نماینده لاهیجان و سیاهکل در یک کنسرت خیریه! + حواشی
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

.jpg - واکنش قابل‌تأمل مردم به سخنرانی نماینده لاهیجان و سیاهکل در یک کنسرت خیریه! + حواشی

به گزارش «بامردم»، وقتی‌که ذبیح نیکفر نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی میکروفن در دست گرفت تا در کنسرت خیریه گروه دیلمون سخنرانی کند، تماشاگران با دست زدن مداوم و بدون وقفه در سخنرانی آقای نماینده اختلال ایجاد کردند.

این کنسرت خیریه تقریباً دولتی با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد، بهزیستی و گاز و با چندین اسپانسر شب گذشته در هتل رسپینا لاهیجان برگزار شد.

گفته می‌شود در این کنسرت توسط برخی مسئولین دولتی به آقای نماینده که همگان او را به‌عنوان یک نماینده مخالف دولت می‌شناسند تریبون داده‌شده است، از این موضوع که بگذریم جای سؤال است که اصلاً در یک کنسرت چه نیازی به سخنرانی است؟! آیا در یک کنسرت حرفه ای یک مقام مسئول بلند می شود و پیرامون مسائل مختلف و متفرقه سخن می گوید؟

آیا قرار است در فاصله یک سال مانده به انتخابات هر محفل و مجلسی به تریبون سخنرانی‌ تبدیل شود…؟!

واکنش‌های تهدید گونه و انتشار مجدد کذبیات توسط کانال‌های دروغین و بی‌نام‌ونشان حامی آقای نماینده در خلل نظارت نهادهای امنیتی و همچنین فیلم منتشرشده توسط کانال محلی متعلق به مشاور رسانه‌ای آقای نماینده که با دوربین حرفه‌ای و سه‌پایه نیز گرفته‌شده! جالب‌توجه بود.

با این حال بسیاری از حاضرین در این کنسرت ادعا کرده اند که تشویق حضار در انتها به نشانه اعتراض بوده است.

همچنین حذف هدف دار نقش اداره گاز در برگزاری این کنسرت توسط کانال محلی به اصلاح مردمی مشاور نماینده از دیگر نکات قابل اشاره بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true