از سرمایه‌گذاری در لاهیجان استقبال می کنیم / انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
false

اسماعیل میرغضنفری 568x400 - از سرمایه‌گذاری در لاهیجان استقبال می کنیم / انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم

سید اسماعیل میرغضنفری روز شنبه در اولین نشست خود با خبرنگاران و فعالین رسانه ای اظهارداشت: لاهیجان از جنبه های مختلف قابلیت توسعه و پیشرفت دارد و نیازمند سرمایه گذاری بویژه در زمینه گردشگری است که باید برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال، همه کمک کنند.

وی اظهارداشت: همیشه و همه جا خدا را در نظر بگیریم و در هر مقامی، هر کاری که انجام می دهیم بدانیم که خداوند ناظر اعمال ماست و همیشه بنا را بر مثبت بودن افراد بگذاریم مگر اینکه خلافش بر ما ثابت شود.

فرماندار لاهیجان در ادامه بیان کرد: من از انتقاد استقبال می کنم و انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم.

همچنین وی از خبرنگاران خواست تا بازویی باشند برای کمک به مجموعه فرمانداری برای هرچه بهتر خدمت کردن به مردم و این موضوع را در نظر داشته باشند که نقطه مشترک همه ما، خدمت است.

وی با بیان اینکه عمر خدمت کوتاه است و عمر مهربانی طولانی، افزود: من اهل گفتمان هستم و از گفتگوهای سازنده که به اصلاح امور کمک می کند، استقبال خواهم کرد.

فرماندار لاهیجان در این نشست بر نقش حساس رسانه ها در ایجاد وحدت و همدلی در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش مهمی در انتقال درست مفاهیم و کلمات دارند و با یک جمله می توانند هم تخریب کنند و هم جامعه را به آرامش برسانند.

وی تصریح کرد: در اسفندماه، پاکسازی عمومی شهر را به طور همه جانبه پیش رو خواهیم داشت.

در پایان این مراسم از یگانه، روابط عمومی سابق فرمانداری لاهیجان که به تازگی بازنشست شده است نیز تقدیر و تشکر شد.

IMG 20190216 120056 519 0 600x400 - از سرمایه‌گذاری در لاهیجان استقبال می کنیم / انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم

IMG 20190216 120059 525 0 600x400 - از سرمایه‌گذاری در لاهیجان استقبال می کنیم / انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم

IMG 20190216 120107 759 0 600x400 - از سرمایه‌گذاری در لاهیجان استقبال می کنیم / انتقادات همراه پیشنهاد را بسیار می پسندم

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true