پوشش ۲۶ مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر رشت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

نشانی 600x397 - پوشش ۲۶ مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر رشت

در ۴۸ ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در ۲۶ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در۱۴ ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ آتش نشانی در ۴۸ ساعت گذشته پاسخگوی ۵۲۶ تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع ۲۶ مـورد عملیات آتش نشانان ۱۱ مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی و آسانسور ، ۶ مورد بازدید ایمنی از منازل مسکونی وتجاری و خودرو، ۲ مورد استقرار خودرویی، ۲ مورد خدمات ایمنی و ۵ مورد دیگر شامل: حریق مسکونی، حریق منزل مخروبه، حریق علفزار ، حریق سطل زباله و استشمام بوی گاز از داخل منزل مسکونی از دیگر عملیات آتش نشانان بوده است.

وی در ادامه به حریق منزل مسکونی در ساعت ۱۶:۴۰ پنج شنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۷ خبر داد و افزود: این حادثه در جاده لاکان ، رخ داد که ۸ آتش نشان بهمراه ۳ دستگاه خودرو سریعا خود را به محل حادثه رساندند.

مومنی در ادامه علت حادثه رو پرتاب شی ء مشتعله بر روی مبلمان منزل مسکونی عنوان داشت و افزود : آتش نشانان سریعا نسبت به پیشگیری از گسترش آتش سوزی و اطفای کامل آتش اقدام کردند که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

 شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با ۱۴ ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان است که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری، ۱۶ افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true