اطلاع رسانی کامل از خدمات سازمان سبب ارتباط صحیح مردم با مسئولان می شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

IMG 4019 - اطلاع رسانی کامل از خدمات سازمان سبب ارتباط صحیح مردم با مسئولان می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ مهندس حیدری ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی ها آیینه تمام نمای سازمان و نهاد متبوع خود است و در پیشبرد اهداف سازمانی و ایجاد زیر ساخت لازم و اطلاع رسانی صحیح، نقش قابل توجهی دارد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه انعکاس صحیح و به موقع اقدامات و فعالیت ها زمینه ساز افزایش انگیزه برای انجام اقدامات جدید می شود، افزود: بایستی از ظرفیت و پتانسیل خوب روابط عمومی در راستای اهداف سازمانی استفاده کرد.

IMG 3954 - اطلاع رسانی کامل از خدمات سازمان سبب ارتباط صحیح مردم با مسئولان می شود

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: یکی از ابزار ارتباطات دارای شکل سازمان یافته روابط عمومی است که هم ساختار درون سازمانی و هم وظایف برون سازمانی دارد از اینرو روابط عمومی ها وظایف گسترده ای را به عهده دارند که باید با انتقال درست مسایل پیرامون سازمان و مشکلات مربوط به مردم به مسئولان، به اعمال مدیریت شایسته ی سازمان یا نهاد متبوع خود کمک کنند.

حیدری با بیان اینکه روابط عمومی ها باید اعتماد مردم به خود را جلب کنند بیان داشت: مردم باید احساس کنند روابط عمومی ها منعکس کننده مشکلاتشان هستند. تقویت تعامل میان مردم و مسئولان با بیان فعالیت های مدیران و مشکلات جامعه از مهمترین مولفه های فعالان حوزه روابط عمومی در دستگاههای اجرایی است. اگر روابط عموعی ها اطلاع رسانی کاملی از خدمات و اقدامات هر سیستم انجام دهند سبب ارتباط صحیح مردم با مسئولان می شود.

IMG 4031 - اطلاع رسانی کامل از خدمات سازمان سبب ارتباط صحیح مردم با مسئولان می شود

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true