عوارض هزار تومانی «پیاده روی» در پارک جنگلی سراوان!+عکس
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

هزار تومانی «پیاده روی» در پارک جنگلی سراوان 583x400 - عوارض هزار تومانی «پیاده روی» در پارک جنگلی سراوان!+عکس

گیل خبر نوشت: روز گذشته شهروندان گیلانی از افزایش ورودی در اکثر مناطق ساحلی گیلان خبر دادند. طوری که حتی ساکنان مناطق ساحلی هم مجبورند برای ورود خودروها به سواحل نه چندان دارای امکانات امین آباد ، کیاشهر و عسکر آباد ۵ هزار تومان ورودی بپردازند.

اما آن چه بیشتر از پرداخت پول ورودی خودروها به سواحل مایه تعجب است عوارض پیاده روی در پارک جنگلی است که از عابرین پیاده مبلغ هزار تومان دریافت می شود. تا ظاهرا برای راه رفتن در سراوان نیز باید از جیب مردم هزینه شود.

photo 2019 05 19 09 47 54 2 e1559811798842 533x400 - عوارض هزار تومانی «پیاده روی» در پارک جنگلی سراوان!+عکس

چنین وضعیتی در هیچ کجای کشور مسبوق به سابقه نیست که از پیاده ها نیز عوارض دریافت شود. حتی برای تماشای جنگل های زیباتری چون چون «جنگل ابر شاهرود» یا «جنگل پلنگ دره مازندران » هم چنین موردی به چشم نخورده است. بسیاری از جنگل های زیبا حتی از خودروها نیز ورودی نمی گیرندولی همین همین پارک جنگلی سراوان از خودروها ورودی هفت هزار تومانی دریافت می کند که حتی به نسبت سواحل گیلان نیز بیشتر است.

گفته می شود مدتی پیش توسط منابع طبیعی عوارض ورودی پارک جنگلی سراوان طی یک مزایده به یک شرکت خصوصی واگذار شد که در مورد فرد پیروز در این مزایده شبهاتی مطرح است که در مطالب بعدی به استحضار می رسد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true