صحبت پول که شد همه مسئول سپیدرود شده اند!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

بلبلی 533x400 - صحبت پول که شد همه مسئول سپیدرود شده اند!

هرچند وضعیت سپیدرود به گونه ای است که تقریبا هیچ کس برای آن احساس مسئولیت نمی کند ولی ماجرای محمد بلبلی که قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ و با تیمهای دیگر مذاکره کرده نشان از آن می دهد بسیاری همچنان خود را مسئول این تیم می دانند.

در ابتدا کیومرث بیات یک روز بعد از آن که اعلام کرد دیگر هیچ مسئولیتی در سپیرود ندارد به قرارداد محمد بلبلی اعتراض کرد و اعلام کرد او بدون رضایتنامه سپیدرود حق خروج از باشگاه را ندارد. بعد از وی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان که پیش از این گفته بود این هیات هیچ نقشی در سپیدرود ندارد با اشاره به این که بیات هیچ سمتی در سپیدرود ندارد از قرارداد محمد بلبلی با تیم های دیگر انتقاد کرد.

ظاهرا از آن جا که در صورت بازگشت بلبلی وی می تواند پول خوبی را نصیب سپیدرود کند همه دوباره مسئول این تیم شده اند. آقایان نه مربی جدیدی انتخاب کرده اند و نه بازیکنی را خریده اند. تنها در مورد محمد بلبلی صحبت می کنند. اکثریت بازیکنان این تیم در حال جدا شدن هستند و ظاهرا از خروج هرکدام از آن ها نیز هیچگونه سودی به باشگاه نمی رسانند. تنها امید دارند یک بازیکن بیست ساله یک شبه آن ها را پولدار کند.

گیل خبر

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true