تکذیب خبر انتقال ۶۰ تن داروی فاسد به گیلان برای دفن و امحاء
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
false
false

حفاظت از محیط زیست 600x390 - تکذیب خبر انتقال ۶۰ تن داروی فاسد به گیلان برای دفن و امحاء

به دنبال انتشار خبری مبنی بر ارسال ۶۰ تُن داروی فاسد و مواد خطرناک از تبریز جهت بازیافت در گیلان، اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان طی جوابیه ای به آن واکنش نشان داد.

در این جوابیه آمده است:

در هفته های اخیر موضوعات محیط زیستی به بحث داغ رسانه ها و فضای مجازی تبدیل شده ودغدغه مندان محیط زیست بانگرانی این موضوعات را دنبال نموده ومسئولین نیز به شیوه های مختلف سعی در روشنگری نموده اند . اما متاسفانه داغ شدن این فضا که می تواند به روشن شدن ابهامات وپاسخگویی ودرنهایت به حفظ محیط زیست کمک نماید،عده ای را بر آن داشته تا با انتشار اخبار کذب و شایعات محیط زیستی به اهداف تخریبی خود دست یابند.

شایعه ای که از شب گذشته مبنی بر انتقال ۶۰ تن داروی فاسد به استان گیلان در فضای مجازی پخش گردیده و متاسفانه برخی رسانه ها نیز بدون تحقیق در مورد صحت وسقم آن ،نسبت به انتشار آن اقدام نموده اند نیز از جمله همان شایعاتی است که با هدف تشویش اذهان عمومی ونگران کردن مردم منتشر گردیده است.

اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ضمن تکذیب این خبر به اطلاع مردم شریف و رسانه های محترم استان گیلان می رساند ، خبر انتقال ۶۰ تن داروی فاسد یا تاریخ مصرف گذشته به استان گیلان جهت دفن یا امحاء کذب می باشد.

اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان همچون گذشته خود را ملزم به پاسخگویی به مردم و رسانه ها می داند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true