اقدام پلیدانه دختر جوان تهرانی با پلیس / پزشکی قانونی همه چیز را فاش کرد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۳ مهر - ۱۳۹۸  
false
false

زن متهم 600x381 - اقدام پلیدانه دختر جوان تهرانی با پلیس / پزشکی قانونی همه چیز را فاش کرد

اوایل هفته گذشته دختر جوانی با دست و پاهای زخمی پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای ربوده شدنش از سوی مرد جوانی پرده برداشت.

دختر جوان در اظهاراتش به بازپرس جنایی گفت: ۳ روز قبل در خیابان مرد جوانی که در فضای مجازی اینستاگرام آشنا شده بودم را دیدم و چون به او اعتماد داشتم سوار بر خودرویش شدم و در مسیر سرگرم صحبت بودیم که ناگهان مرد جوان مسیرش را تغییر داد و با تهدید چاقو مرا به یک خانه برد.

وی افزود: هر چه التماس کردم بی فایده بود و مرد جوان در مدت ۳ روز مرا مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار داد تا اینکه در روز سوم وقتی مرد جوان خواب بود توانستم در خانه را باز کنم و از اسارتگاهش فرار کنم.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری مرد جوان وارد عمل شدند و دختر جوان نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه مرد جوان در مخفیگاهش دستگیر شد و زمانیکه ماموران را پیش روی خود دید شوکه شد و ادعای بیگناهی کرد.

تحقیقات در این پرونده ادامه داشت تا اینکه ماموران پی بردند ادعاهای دختر جوان دروغ بوده و برای ردگم کنی این سناریو را طراحی کرده است.

مهشید وقتی در برابر مدارک پلیسی و پزشکی قانونی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد و گفت: روزی که از خانه خارج شدم با توجه به شناختی که از مرد جوان داشتم به خانه‌اش رفتم و در این ۳ روز هیچ یک از اعضای خانواده ام از من اطلاعی نداشتند تا اینکه حوصله‌ام سر رفت و تصمیم گرفتم به خانه بازگردم.

دختر جوان ادامه داد: چون نمی خواستم خانواده ام به خاطر فرار از خانه نگاهشان به من تغییر کند با چاقو اقدام به خود زنی در دست و پاهایم کردم و فکر نمی کردم این سناریوی ساختگی فاش شود تا اینکه مرد جوان دستگیر شد و ادعاهای مرا دروغ اعلام کرد و پزشکی قانونی نیز محل زخم ها را خودزنی اعلام کرد و من به ناچار لب به اعتراف گشودم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
  1. امین

    من جای اون بودم هرگز به اعتماد طرف خیانت نمیکردم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true