سواحل چاف و چمخاله پاک‌سازی می‌شود/ساحل پاک هدیه مردم به مسافران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۸  
false
false

لاهوتی 533x400 - سواحل چاف و چمخاله پاک‌سازی می‌شود/ساحل پاک هدیه مردم به مسافران

کمیل لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به حضور مسافران و گردشگران در تابستان در سواحل اظهار کرد: هرساله شاهد حضور گردشگران و مسافران زیادی از استان‌های مختلف در سواحل چاف و چمخاله هستیم که برای استفاده از مواهب الهی به این شهر سفر می‌کنند.

وی با بیان اینکه ساحل چمخاله و چاف یکی از بی‌نظیرترین سواحل در کشور است، گفت: شهرداری در راستای وظیفه ذاتی خود همواره نسبت به پاک‌سازی سواحل اقدام می‌کند ولی نیاز است مردم نیز در نگه‌داری و پاکیزگی شهر و سواحل مشارکت داشته باشند.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه زندگی پاک در شهر پاک از انتظارات همه مردم و جامعه است، تصریح کرد: در راستای ارتقای سطح فرهنگ عمومی و نگهداشت بهتر طبیعت، شهرداری این شهر با همکاری ngoهای فعال محیط‌زیست، پنج‌شنبه جاری اقدام به پاک‌سازی نمادین سواحل چاف و چمخاله می‌کند.

لاهوتی با بیان اینکه یکی از بزرگ‌ترین کارها فرهنگ‌سازی است و شهرداری تلاش می‌کند در این راستا اقدامات مناسبی انجام دهد، افزود: درواقع این برنامه باید در طول سال تکرار شود تا هم محیطی زیبا و پاک داشته باشیم هم به‌نوعی در میان افراد جامعه به یک فرهنگ حفاظت از طبیعت اطرافمان تبدیل شود.

وی با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی بین شهروندان بیان کرد: جدای از توان شهرداری در جمع‌آوری زباله نکته حائز اهمیت فرهنگ‌سازی میان شهروندان است که باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود تا بدانند زباله‌ای که ریخته می‌شود با چه زحمتی جمع می‌شود.

شهردار چاف و چمخاله با اشاره به گردشگر پذیر بودن شهر چاف و چمخاله و لزوم داشتن ساحلی پاک اذعان کرد: گردشگران زیادی به دلیل وجود سواحل زیبا و جاذبه‌های طبیعی میهمان مردم این شهر می‌شوند که ضمن تأکید بر توجه شهروندان برای تمیزی سواحل، از گردشگران نیز می‌خواهیم در پاک بودن سواحل کوشا باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true