«مدیران بی پول» تا کی در سپیدرود حضور دارند؟
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

بخشی 600x400 - «مدیران بی پول» تا کی در سپیدرود حضور دارند؟

در چند روز گذشته مسعود حیدری مدیرعامل باشگاه سپیدرود طی نامه ای احساسی استعفای خود را از این مقام ابراز داشت. هرچند با مخالفت کیومرث بیات ( به اصطلاح مالک باشگاه!) خیلی سریع مساله فیصله پیدا کرد و وی دیروز در دیدار دوستانه سپیدرود – مقاومت آستارا در ورزشگاه سردار جنگل حضور یافته بود.

با این حال متن نامه و همچنین خروج چند بازیکن از این تیم نشان داد که وی فاقد مشخصات لازم برای در اختیار سکان مدیریتی باشگاه است و بیش از همه چشم انتظار مسئولان استان گیلان است و احتمالا این نامه نیز برای تحت تاثیر قرار گرفتن آن ها تهیه شده است. هرچند حالا دیگر اعتبار چنین مدیری که هواداران و بازیکنان او را کنار باشگاه می دیدند کمی دچار تخطئه شده است.

شاید این متن استعفا نشان از آن می دهد که ورزش و جوانان استان و در راس آن خانم مدیرکل باید در مورد حضور افراد کمتر شناخته شده و با کمترین اعتبارات مالی بیشتر توضیح دهند. سپیدرود در این سالها به محلی برای بروبیای افراد مختلف تبدیل شده است که هیچ کدام از آن ها دارای سرمایه مکفی برای باشگاهداری نبودند. در همین چند ماه گذشته نیز مشتریان دست به نقد بیشتری حضور داشتند اما در نهایت فردی به عنوان مدیرعامل انتخاب شد که حضورش بیشتر از آن که مرهون سرمایه اش باشد شاید به ارتباطاتش با بعضی سیاسیون برمی گردد.

ورزش و جوانان استان باید مسئولیت خود را در قبال این تیم بپذیرد که بسیاری از اتفاقات و حضور افراد مختلف نتیجه سیاست های آن سازمان است. همان طور که تن زاده، نوین، بیات، علی کریمی نیز بعد از مذاکره با ورزش و جوانان استان در قبال سپیدرود مسئولیت پذیرفته اند. به جزء علی کریمی که چهره شاخص و مطرحی بود و البته در وسط فصل تیم را رها کرد بقیه بیشتر از آن که به سپیدرود کمک کنند موجبات شهرت خود را به دست آورده اند. حال قرار است ادامه کار سپیدرود با چنین مدیریت بی پولی به کجا ختم شود؟ مسئولیت سقوط احتمالی این تیم را چه کسی باید بپذیرد و چه کسی قرار است در ادامه فصل اعتبار مالی به تیم تزریق کند. این ها سوالاتی است که ورزش و جوانان استان قبل از چنین بحران هایی باید به آن فکر می کرد و اکنون نیز باید پاسخگو باشد.

گیل خبر

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true