از انتقادات هرگز ناراحت نمی‌شویم / زمانی جامعه به دموکراسی می‌رسد که رسانه‌ها بتوانند بدون دغدغه نقد کنند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

تجلیل از خبرنگاران در شهرداری بندر کیاشهر 13 600x400 - از انتقادات هرگز ناراحت نمی‌شویم / زمانی جامعه به دموکراسی می‌رسد که رسانه‌ها بتوانند بدون دغدغه نقد کنند

به گزارش خبرنگار «بامردم»، طاهره اجتماعی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران در شهرداری بندر کیاشهر (گزارش تصویری) ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران اظهار داشت: باعث افتخار است که فعالیت های سیاسی و اجتماعی خودم را در جراید استان شروع کردم و خودم را متعلق به جامعه خبری می‌دانم.

وی افزود: اکنون عضو شورای شهر بندر کیاشهر هستم و وظیفه اصلی خود می‌دانم که پیگیر مطالبات مردم باشم.

نائب رئیس شورای شهر بندر کیاشهر ادامه داد: یکی از عواملی که باعث می‌شود صدای رسای مردم شهر به گوش ما برسد، فعالیت شما خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و فعالین فضای مجازی است.

اجتماعی تأکید کرد: انتقاد باید انتقاد سازنده باشد تا مسئولین بتوانند از آن استفاده کنند، از انتقادات هرگز ناراحت نمی‌شویم، حتی صفحاتی مجازی بودند که به تخریب ما پرداختند اما بازهم ناراحت نشدیم.

وی افزود: برخی از دوستان و شهروندان می‌گفتند که چرا جواب نمی‌دهید و سکوت می‌کنید این‌ها دشمنان شما هستند، اما بنده از واژه “دشمن جان” استفاده می‌کردم، دوستان گاهی همدیگر را نمی‌بینند و از هم دور هستند و به یاد یکدیگر نیستند اما “دشمن جان” هرروز به فکر ما و به فکر ضربه زدن به ما است و این دشمن که مطلبی می‌نویسد نیز می‌خواهد چیزی را به ما یادآوری کند.

نائب رئیس شورای شهر بندر کیاشهر خاطرنشان کرد: رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند و زمانی جامعه به دموکراسی می‌رسد که رسانه‌ها بتوانند آزادانه و بدون دغدغه نقد کنند و مطالبه گر باشند، بنده خواهش می‌کنم شما پیگیر مطالبات مردم باشید و انتقاد سازنده کنید.

شایان‌ذکر از اجتماعی اولین بانو و اولین عضو شورای شهر کیاشهر می‌باشد که عضو هیئت رئیسه شورای شهرستان شده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true