همدلی و اتحاد راه برون رفت شهرداری رشت از مشکلات/ نقش آفرینی شورای اسلامی کار در تنش زدایی و ایجاد آرامش/ لزوم فعالیت پر قدرت تعاونی ها
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۶ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

photo 2019 08 22 16 27 59 600x400 - همدلی و اتحاد راه برون رفت شهرداری رشت از مشکلات/ نقش آفرینی شورای اسلامی کار در تنش زدایی و ایجاد آرامش/ لزوم فعالیت پر قدرت تعاونی ها

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، عصر روز چهارشنبه جلسه اعضای شورای اسلامی کار شهرداری رشت با دکترحاج محمدی شهردار رشت در راستای بررسی و رفع مشکلات کارکنان برگزار شد.

دکتر ناصر حاج محمدی در نشست با اعضای شورای کار شهرداری رشت ضمن ابراز خشنودی از موجودیت چنین شورایی در شهرداری رشت اظهار داشت: شوراهای اسلامی کار دارای اختیاراتی قانونی است که به واسطه آن می تواند بازوان توانمند و یار و همراه مدیریت شهری باشد.

شهردار رشت همدلی و اتحاد کارکنان را برای برون رفت از مشکلات با اهمیت خواند و گفت: شورای اسلامی کار با توجه به اینکه حلقه اتصال مدیریت و کارکنان است می تواند نقش بارزی در ایجاد همدلی ایفا کند‌.

وی به حل مشکلات تعاونی اعتبار و صندوق قرض الحسنه کارکنان اشاره کرد و گفت: تعاونی های شهرداری رشت باید پر قدرت به فعالیت خود ادامه دهند و در آینده نزدیک برای مسکن کارکنان نیز برنامه ریزی خواهیم کرد.

شهردار رشت ضمن تاکید بر شفافیت اظهار داشت: شفافیت مسائل اجرایی مد نظر است و باید رابطه های غیر معقول شفاف سازی شود.

رئیس شورای اسلامی کار شهرداری رشت در این نشست با بر شمردن مشکلات پرسنل اظهار داشت: کارکنان شهرداری از مظلوم ترین کارمندان در ادارات و سازمان ها هستند‌ و همواره در همه بحران ها در گرما و سرما حضور دارند.

جواد شهند به همراهی شورای اسلامی کار با شهردار رشت اشاره کرد و افزود: اعضای شورای کار منتخبین و معتمدین کارکنان هستند و در راستای منافع کارکنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

بیمه کارکنان، حقوق و رفاهیات از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true