شهردار رشت در روزهای بحرانی و آب‌گرفتگی در شاهرود چه می‌کند؟
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۶ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

ذاکری - شهردار رشت در روزهای بحرانی و آب‌گرفتگی در شاهرود چه می‌کند؟

دکتر بهراد ذاکری، رییس کمیسیون بهداشت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت در مصاحبه‌ای به نبود شهردار در ایام بحرانی معترض شد.

ذاکری با اعلام اینکه قطعاً مشکلات آب‌گرفتگی شهر رشت در کوتاه‌مدت حل نمی‌شود و بودونبود مسئولین در حوادث غیرمترقبه نقش چندانی در حل مشکلات ندارد تاکید کرد: اما قطعاً حضور شهردار و مسئولین عالی‌رتبه خدمات شهری در ساعات بحرانی در سطح شهر و پست مدیریتی ازنظر قانونی و اخلاقی الزامی است.

ذاکری خطاب به حاج محمدی گفت: این‌همه هزینه برای اسکان و خدمات رفاهی شما صورت گرفته است، بابت هر ساعت حضور شما در رشت هزاران تومان از جیب بیت‌المال و سهم و حق قانونی رشتی‌ها هزینه می‌شود و این حق مردم است که حضور شهردارشان را در ساعات بحران در شهر ببینند.

این عضو شورای شهر رشت با اشاره به رفتارها و عملکرد حاج محمدی در روزهای نخست آغاز به کار او در شهرداری رشت گفت: ایشان با شواف و حرکت‌های عجیب‌وغریب نیمه‌شب به مدیران مناطق و روسای سازمان‌ها زنگ می‌زدند و سرزده به ادارات تابعه شهرداری سر می‌زدند که وانمود کنند مدیر پیگیری هستند و امروز که باید خودشان ایفای مسئولیت کنند، شانه خالی نموده و مشخص نیست کجا هستند؟

این عضو شورا با اشاره به ضعف‌ها و مشکلات طرح جمع آوری آب‌های سطحی رشت گفت: متأسفانه تاوان ندانم‌کاری برخی مسئولین و پیمانکاران، به دوش مردم نجیب و شریف رشت میفتد و اندک بارندگی‌ای این شهر را دچار مشکلات و

معضلات فراوانی می‌کند. بهراد ذاکری در پایان تأکید کرد: آقای شهردار بداند که رشت را فقط در لحظات خوش و خوش‌پوشی و خوش‌گردی میزبان خود نداند، بد نیست چکمه بپوشد و بی‌ترس از پریشان شدن زلف خود زیر باران کنار مردم رشت باشد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true