شهرداری رشت به استقبال بازگشایی مدارس می رود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
false
false

نیکوکاری در مدرسه دخترانه سما واحد لنگرود 4 533x400 - شهرداری رشت به استقبال بازگشایی مدارس می رود

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در این نشست تصمیمات مهمی برای فراهم نمودن آسایش و رفاه دانش آموزان شهر رشت در فصل بازگشایی مدارس اتخاذ گردیده است.

شهردار رشت دستور داد تا عملیات حفاری در معابر عمومی شهر به مدت یک هفته پیش و پس از شروع بازگشایی مدارس در سراسر شهر متوقف شود.

همچنین معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری موظف شد تا با انعکاس مشکلات به شرکت های حفار همچون آب، برق، گاز، مخابرات و… مسائلی همچون بدهی ها، قطع اشتراک و دیگر موارد را با تعامل سازنده پیگیری کند.

مدیران مناطق پنجگانه شهرداری رشت مکلف شدند تا با حضور موثرتر در آیین های بازگشایی مدارس، خدمات شهری بهتری نیز ارائه نمایند.

به مدیریت ارتباطات و امور بین الملل نیز تاکید شد تا در جهت اطلاع رسانی از طریق تمامی درگاه های ارتباطی اقدام نماید.

شهردار رشت همچنین دستور داد تا در حوالی مدارس عملیات رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده، سرعت گیر ها، اصلاح علائم راهنمایی و رانندگی، نصب علائم جدید در صورت نیاز، اصلاح توده های علف هرز اطراف مدارس، نظافت مسیر تردد دانش آموزان در اطراف مدارس اقدام شده و مستند سازی انجام شود و اداره ایمنی ترافیک هم نسبت به رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده با استفاده از رنگ ها و اشکال هندسی و طرح های خاص اقدام کند.

دکتر حاج محمدی همچنین تاکید کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر هم موظف است تا با ارسال لایحه در جهت اختصاص اتوبوس رایگان در روز بازگشایی مدارس اقدام کند.

وی همچنین به برگزاری مانور ها و دوره های آموزشی به مناسبت بازگشایی مدارس اشاره کرد و افزود: آماده باش پنج نیرو در هر ناحیه به صورت شبانه روزی در مناطق پنجگانه شهرداری رشت در این ایام ضروری است.

شهردار رشت در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با این مجموعه اقدامات بتوانیم به سهم خود گامی در جهت حفظ آرامش و رفاه دانش آموزان در فصل بازگشایی مدارس برداریم.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true