×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

انتخابات 600x308 - آخرین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس/ چه کسانی در گیلان ثبت نام کردند؟

آخرین روز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در ۲۰۸ فرمانداری و همچنین ستاد انتخابات در محل وزارت کشور آغاز شد.

این ثبت نام تا ساعت دوازده امشب ادامه دارد.

استان گیلان ۱۳ نماینده از ۱۱ حوزه انتخابیه را در این انتخابات به خود اختصاص داده است.

داوطلبان لازم است برای ثبت نام مدارکی مانند شناسنامه، عکس، کارت ملی، مدارک تحصیلی و مدارک نظام وظیفه به همراه داشته باشند.

تمامی افرادی که قصد دارند، براى نخستین بار و یا نمایندگان فعلی و پیشین مجلس که می‌خواهند برای ثبت نام در انتخابات مجلس اقدام کنند باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند.

ثبت نامی های روز ششم   گیلان را در اینجا بخوانید

در زیر  ثبت نام کاندیداهای انتخابات در روز آخر را دنبال کنید.


رشت:

محمد برادران رحمانی(کارشناس ارشد حقوق- مدرس دانشگاه) وی با ۳۰ سال سن جوانترین کاندیدای حوزه انتخابیه رشت است.

مهدی حاجتی (مدیرکل سابق آموزش و پرورش گیلان)

سید محمد نقوی

محمد جعفری

محمدحسن فعال( کارشناس ارشد حقوق خصوصی- وکیل پایه یک دادگستری)

سهیلا مدارایی( دبیرکل حزب مشارکت های مردمی گیلان- مشاور استاندار گیلان در دولت اصلاحات)

سید جلال باقری(کارشناسی ارشد جغرافیا-رییس امداد منطقه ۳ رشت)

مسعود مقدمی ماسوله(کارشناسی ارشد علوم اجتماعی-بازنشسته آموزش و پرورش)

سید کیانوش آریان راد(دانشجوی دکترا مدیریت-شرکت بازرگانی دولتی)

رقیه شادمانی(دکترای زبان شناسی- مدرس دانشگاه)

رضا کاسی قارویر( کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی- عضو نظام مهندسی گیلان)

سید پویان حسینی(کارشناسی ارشد معماری)

کیمیا اخباری لاکانی (ارشد حقوق گرایش جزا و جرم شناسی -رییس هیئت مدیره شرکت ره پویان ترنگ شمال)

جواد رحمانی( کارشناس ارشد حسابداری- مدرس دانشگاه)

منصور کارنیا(دکترای مدیریت برنامه ریزی تربیت بدنی)

عابد قسمتی( ارشد برق-َشغل آزاد

علی صادری ( ارشد تاریخ اسلام- بازنشسته وزارت کشور)

محمد رضادوست(کارشناسی ارشد مدیریت مالی-تولید کننده مواد شوینده)

علی آقایی پور( ارشد برق و قدرت-کارمند برق منطقه ای

یوسف بشری قدیم طبع(کارشناسی ارشد مدیریت دولتی -کارمند کمیته امداد رشت)

حمیدرضا مهربخش (دکتری تخصصی حقوق کیفری)

هیراد مخیری (دانشجوی دکترا علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل)

کمیل ابراهیمی(کارشناسی ارشد برق قدرت)

اصغر نیک خواه اباتری (ترم آخر دکترای علوم جنگل و جنگلداری)

علی مضطرب نیا اباتری(کارشناسی ارشد کامپیوتر و معماری سیستم های کامپیوتری)

زینب رجبی درویشان (کارشناس ارشد خصوصی-معلم پرورشی)

رامین مرادی (کارشناس ارشد حقوق-کارمند امور مالیاتی)

رویا نستار ( کارشناس ارشد حقوقخصوصی)

زهرا امانی (کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی)

نجمه مهدوی نیا( کارشناس ارشد معماری)

ولی الله عظمتی (فرماندار سابق رشت)

حسن کربلایی ( دبیر حزب موتلفه در استان گیلان- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان)

ابراهیم خردکیش( حوزوی سطح ۴ دکترا فقه و اصول- استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد رشت)

هادی رمضانی ( کارشناس ارشد حقوق- سردفتر اسناد رسمی)

معصومه فتوحی(کارشناس ارشد مدیریت مالی-مدیر مالی )

غلامرضا خشنودی (کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت و درمان -کارمند دانشگاه علوم پزشکی)

علی رضا سحرخیز (وکیل دادگستری- عضو حزب ندای ایرانیان)

 

آستارا:

صفر نعیمی رز ( نماینده آستارا در مجلس نهم)

آستانه اشرفیه:

محمد علی ثابتی امیددهنده (دکترای کشاورزی)

روز گذشته رضا صالح جلالی نماینده آستانه اشرفیه در مجلس ششم  با حضور در وزارت کشور بار دیگر در انتخابات ثبت نام کرد.

 محمد حسین قربانی( دندان پزشک- نماینده دو دوره مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر)

امید قربانی ( کارشناس ارشد حقوق)

محمد شعبانی لسکوکلایه ( دندان پزشک)

رضا پالوانه  (کارشناس ارشد حقوق)

بندر انزلی:

 

تالش، رضوانشهر و ماسال:

مهدی ولی پناه( کارشناسی ارشد حقوق خصوصی)

بهمن محمدیاری( نماینده ادوار تالش)

سید محمد موسوی (کارشناس ارشد مدیریت-کارمند ثبت اسناد ماسال)

محمدرضا سلامی ریک ( کارشناس ارشد رشته برنامه ریزی محیطی و کارشناس اداره محیط زیست تالش)

هدایت الله بختیاری(پزشک)

علیرضا یوسفی طولارود( کارشناسی ارشد حقوق بین الملل- عضو سابق شورای شهر تالش)

وحید اشکانی( دانشجوی دکتری مدیریت گردشگری و استاد دانشگاه)

منصور بخششی

معصومه چراغی لوحه سرا 

جهانسوز بخشی زاده شالکه

مریم بابایی (متولد ۱۳۴۸ فوق لیسانس رشته فلسفه فرهنگی)

محمدرضا رجبی(کارشناس ارشد مدیریت اجرایی-معاون مدیر کل پشتیبانی کمیته امداد)

حجت الاسلام رضا مظفری ( تحصیلات سطح ۴ فقه و اصول- استاد حوزه و دانشگاه)

کوثر صادقی ولنی ( کارشناس ارشد برنامه ریزی صنایع برق و انرژی)

حسن ملکی آزارکی (لیسانس(فرزند شهید) فرهنگی)

یحیی مصدق ( ارشد  حقوق جزا و جرم شناسی- فرهنگی بازنشسته)

حمید قربانی (مدرک دکترا- مشاور سازمان بیمه سلامت کشور)

محمد صفری ملک میان ( مدرک تحصیلی حوزوی سطح سه- امام جمعه اسبق املش)

محمد علیجانی شوکی( دکترای کارآفرینی سازمانی- مدیر حراست شرکت آپادانا سرام تهران)

محمد تقی نجف زاده شوکی (پزشک- کارمند دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

صومعه سرا:

فاروق آقاجانی( کارشناسی ارشد – کارمند اداره کل امور مالیاتی استان گیلان)

 

 

منصور سعادت نژاد( کارشناس ارشد علوم سیاسی)

 

 

شجاع اسرار پوش(قاضی دادگستری)

 

سیاوش کاظمی (بازنشسته آموزش و پرورش)

 

حسین غدیری( دکترای تخصصی جراحی عمومی-کارمند رسمی بیمارستان امام خمینی)

 

کریم دانا

وحید مهدوی (رئیس اسبق جهاد کشاورزی صومعه‌سرا)

کامران جمالی چوبه

 

فومن و شفت:

محمود یوسفی‌مقدم ( فارغ التحصیل رشته مدیریت امور فرهنگی)

رضا علی نژاد مرکیه (معلم آموزش و پرورش)

الیاس ابراهیمی سندی (کارشناس ارشد سازه)

فیروز علیزاده (دبیر تاریخ)

لاهیجان و سیاهکل:

حمید خوش سیرت ( مسئول پیگیری های ویژه شهرک های صنعتی تهران)

حبیب نژادقنبر( دکتری حقوق بین الملل)

لنگرود:

فاطمه شیرزاد سلوشی ( کارشناس ارشد علوم قرآن و حدیث)

محمد امامی کورنده (دانش‌آموخته دکترای مدیریت رسانه- مجری صداوسیما)

سهراب اسدی لات لیلی( کارشناس ارشد کتابداری و اطلاع‌رسانی)

احسان الله اسدی(  پزشک عمومی- رئیس سابق آموزش و پرورش لنگرود)

 کاظم (علی) دوستکام( کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی- افسر ارشد ارتش)

 

 

 

به روز می شود

گیل خبر

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.