×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

خیانت طلاق - طلاق های صوری با سوء استفاده های بسیار همراه است

به گزارش «بامردم» به نقل از ایسنا؛ علی حسین نژاد در دیدار با نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشد روزافزون بازنشستگان بصورت غیرمتعارف و بالاگرفتن انتظارات این جامعه برای داشتن معیشت و زندگی مناسب اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی مجموعه ای غیردولتی و عمومی که منابع درآمدی آن تنها از محل وصول حق بیمه تامین می شود.

وی تصریح کرد: این سازمان با اجرای قوانینی از جمله بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور و برهم خوردن نسبت پشتیبانی ورودی ها به خروجی ها، تنگناهایی برای آن رقم خورده است.

حسین نژاد با بیان اینکه طلاق های صوری و قانون بازماندگان برای فرزندان اناث متاسفانه با سوء استفاده های بسیار همراه است، افزود: ضرورت بازنگری در این قوانین با توجه به شرایط الزامی است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به انجام طرح های بزرگی همچون توسعه خدمات غیرحضوری، توقف صدور دفترچه های کاغذی جدید و حذف تدریجی آن و جایگزینی نسخه های الکترونیک ادامه داد: این اقدام میلیاردها تومان صرفه جوئی برای سازمان در برخواهد داشت که منابع آن برای ارتقاء کمی و کیفی خدمات درمانی مخاطبان هزینه خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس نیز با بیان جایگاه و اهمیت تامین اجتماعی در جامعه و گستره مخاطبان آن، استیجاری بودن ساختمان شعبه در شهر بزرگی همچون لاهیجان را زیبنده و مناسب ندانست و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ساخت و راه اندازی شعبه ملکی و در خور شأن مردم شهرستان باشیم.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت مقوله درمان برای بیمه شدگان و بازنشستگان، پیگیری برای فوق تخصصی کردن درمانگاه تامین اجتماعی در لاهیجان را از برنامه های اصلی خود برشمرد.

برچسب ها : ,

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.