×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

بیت کوین 1 700x448 - روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین

در سال ۲۰۲۱ بیت کوین ۱۲ ساله می‌شود. ما مطمئن هستیم که تا به حال بسیاری از افراد نام این ارز دیجیتال را شنیده‌اند. هر چه این ارز دیجیتال به پیش می‌رود و ارزش آن افزایش پیدا می‌کند، امکان کسب درآمد با استفاده از آن نیز بیشتر می‌شود.

بسیاری از مردم به دنبال این هستند که بدانند از چه راه‌هایی می‌توان با استفاده از بیت کوین به درامد برسند. برای این که شما را راحت کنیم، در این مقاله چند راه را برای کسب درآمد از این ارز دیجیتال بیان کرده‌ایم.

 

۱- استخراج یا ماینینگ

یکی از راه‌هایی که می‌توان از این ارز دیجیتال درآمد کسب نمود، استخراج آن است. در این پروسه ماینرها از سیستمهای کامپیوتری قوی استفاده خواهند کرد تا بتوانند مسائل ریاضی را حل کنند.

در واقع استخراج بیت کوین یک مسابقه بین ماینرها است که هر کس سریعتر بتواند این مسائل را حل کند، شانس بیشتری برای کسب پاداش خواهد داشت.

در گذشته استخراج بیت کوین آسان بود و هر کسی در خانه خود می‌توانست به راحتی هزاران بیت کوین به دست آورد. اما امروزه این کار سخت شده است و برای این که بتوان یک بیت کوین به دست آورد باید از سیستمهای پرقدرت استفاده کرد.

به دلیل ارزش قیمت بیت کوین نیز افراد بیشتری در این صحنه حاضر شده‌اند که امکان استخراج بیت کوین را سخت‌تر کرده است. شما این امکان را دارید که برای استخراج بیت کوین به استخرهای ماینینگ یا کلودها یا ابرهای ماینینگ ملحق شوید. استخر استخراج بیت کوین یک گروه از ماینرها هستند که توان محاسباتی خود را جمع کرده‌اند تا مسائل ریاضی را زودتر حل کنند.

کلود ماینینگ بیت کوین نیز شبیه استخر استخراج آن است. تنها با این تفاوت که در این شیوه کامپیوترها با استفاده از فناوری ابری به هم متصل هستند. در این حالت نیازی به اتصال مستقیم سخت افزارها و نرم افزارهای ماینینگ نیست و درآمد به دست آمده از استخراج بیت کوین بین سایر افراد شرکت کننده در این پروسه تقسیم خواهد شد.

هر چه رقابت در این عرصه بیشتر شود، شما نیاز به تجهیزات بهتری برای استخراج بیت کوین خواهید داشت. برای همین باید تحقیق زیادی جهت یافتن بهترین سخت افزار برای این کار بکنید.

از معایب این روش میتوان به بالا بودن سختی روش استخراج بیت کوین و پایین بودن سرعت کسب درآمد از این روش اشاره کرد.

 

۲- خرید و ذخیره بیت کوین

بیت کوین 2 700x453 - روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین

خرید بیت کوین و ذخیره آن امکان دارد که در صورت افزایش قیمت این ارز دیجیتال سود بسیار زیادی به همراه داشته باشد. برای همین یک راه ساده برای کسب سود با استفاده از بیت کوین خرید و نگهداری از آن در کیف پول دیجیتال شما است.

برای این کار نیاز دارید ابتدا یک کیف پول بیت کوین مناسب را پیدا کنید و پس از آن اقدام به خرید بیت کوین و ذخیره آن در کیف پول خود نمایید. اگر شانس بیاورید و قیمت بیت کوین افزایش یابد، امکان دارد که بتوانید از این راه کسب سود کنید.

 

۳- خرید و فروش بیت کوین

شما این امکان را دارید که به جای نگهداری از بیت کوین در کیف پول خود، آن را برای تریدینگ مورد استفاده قرار دهید. به این منظور باید اطلاعات کافی در مورد ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی داشته باشید.

تا بدانید که بهترین زمان برای خرید بیت کوین چه زمانی است و چه زمانی باید آن را بفروشید. به دلیل طبیعت ارزهای دیجیتال که قیمت آن‌ها به طور دائم در حال تغییر است, اگر بهترین زمان بیت کوین را خریداری و در زمان مناسب ترید کنید. به طور حتم امکان به دست آوردن سود را خواهید داشت. این کار نسبتا سخت است اما در عوض امکان کسب سود از آن به راحتی وجود دارد.

 

۴- بازاریابی با بیت کوین

یکی دیگر از روشهای کسب سود از بیت کوین، بازاریابی با استفاده از آن است که به افیلیت مارکتینگ (Affiliate marketing) مشهور است. در این روش شما امکان آوردن مشتری‌های جدید را با بازاریابی خواهید داشت و در عوض خود شما هم در این بازار سود به دست خواهید آورد.

این راهی ساده و سریع برای کسب درامد با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین است.

 

۵- قبول بیت کوین به عنوان روش پرداخت

هر چه پیش می‌رویم بسیاری از کسب و کارها بیت کوین را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت قبول می‌کنند. شما هم این امکان را دارید تا با قبول بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت, موفق به داشتن کسب و‌کاری بهتر شوید. با این روش هم به راحتی و با سرعت امکان کسب درآمد از بیت کوین را خواهید داشت.

برای اخبار و آمورش‌های ارزهای دیجیتال میتوانید به وبسایت ارزمارکت مراجعه کنید.

 

۶- دریافت بیت کوین به عنوان پاداش

بیت کوین 3 700x427 - روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین

بسیاری از مردم هستند که دوست دارند با دیدن تبلیغات و آگهی یا جواب دادن به نظرسنجی‌ها جایزه دریافت کنند. شما هم این امکان را دارید که با انجام این کارها موفق به دریافت بخشی از بیت کوین به عنوان جایزه شوید.

این راهی آسان و سریع است تا با مشاهده آگهی‌های تبلیغاتی و پاسخ دادن به نظر سنجی موفق به کسب بیت کوین شوید.

 

۷- کمک به مردم و دریافت بیت کوین

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد با بیت کوین کمک به مردم و دریافت این ارز دیجیتال است. پلتفرم‌هایی هستند که در قبال کمک به مردم به شما بیت کوین خواهند داد.

بیت فورتیپ (Bitfortip) یک پلتفرم است که در قبال کمک به مردم به شما این ارز دیجیتال (البته بخشی از آن) را خواهد داد.

 

۸- دریافت بیت کوین با انجام کارهای کوچک

سایت‌هایی هستند که به عنوان مثال با کلیک شما بر روی لینک یک آگهی بازرگانی به شما قسمت کوچکی از بیت کوین را خواهند داد.

Mikroworkers و cloudfactory دو سایت هستند که در قبال انجام کارهای ساده به شما پول خواهند داد. این کار مانند مشاهده ویدئو در یوتیوب یا تکمیل نظرسنجی است. این هم راهی ساده و سریع برای کسب پول از بیت کوین است.

 

۹- نوشتن و گرفتن پول

ارز دیجیتال عرصه جدیدی است که تعداد کمی امکان و توانایی نوشتن در مورد آن را دارند. برای همین شما خواهید توانست با نوشتن در مورد بیت کوین از این راه کسب درامد کنید.

اگر شما در مورد ارزهای دیجیتال اطلاعات کافی در اختیار دارید و توان نوشتن در این مورد را دارید این امکان برای شما وجود دارد که با نوشتن در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال موفق به کسب درامد شوید.

شما مانند یک فریلنسر یا دورکار یا کار در محل امکان دریافت پول را خواهید داشت. این روشی نسبتا مفید است که با کمی تلاش امکان کسب درآمد با بیت کوین را خواهید داشت.

 

۱۰- انجمن بیت کوین تاک / bitcointalk

بیت کوین تاک (bitcointalk) یک فروم یا انجمن بسیار قدیمی است که توسط ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) به وجود آمده است. شاید این فروم از محبوب‌ترین فروم‌هایی باشد که توسط میلیون‌ها نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما از دنبال کننده‌های بیت کوین هستید, می توانید با ارسال پست در “بیت کوین تاک” در نهایت موفق به دریافت پول در قبال آن شوید. این روشی سخت و کم سرعت برای کسب درامد از بیت کوین است.

 

۱۱- وام دادن بیت کوین

شما این امکان را دارید تا با قرض دادن بیت کوین به دیگری در قبال آن کارمزد کسب کنید. با این کار به جای قرار دادن ارز دیجیتال در کیف پول خود، با قرض دادن آن به کمی سود هم خواهید رسید.

چندین سایت هستند که مانند unchained capital , bitbond و btcpop این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند. این هم روشی ساده و پرسرعت برای کسب درآمد از بیت کوین است.

 

۱۲- باینری تریدینگ

4 2 700x420 - روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین

این روشی است که از گذشته وجود داشته است و در حال حاضر در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز به وجود آمده است. باینری تریدینگ در واقع با پیش بینی قیمت بیت کوین در آینده انجام خواهد شد. اگر شما پیش بینی کنید که قیمت بیت کوین در ساعت ۶ بعدازظهر بالا یا پایین می‌رود و در ساعت ۶ بعد از ظهر این اتفاق بیفتد، شما سود به دست خواهید آورد.

اما اگر پیش بینی شما اشتباه از آب در بیاید، ضرر خواهید کرد. این روشی سخت و پر ریسک برای کسب درامد از بیت کوین است اما به سرعت جواب خواهد داد.

 

۱۳- کار کردن به عنوان مسترنود / masternode

مسترنود (Masternode) یک گره با وظیفه مشخص است که در شبکه بلاک چین کار خاصی انجام میدهد و در حال ذخیره، ارزیابی و آگاهی بخشی به سایر نودها در مورد تبادلات است.

مسترنودها کارهای مختلفی در شبکه بلاک چین انجام می‌دهند که نظارت بر رای دهی و اجرای پروتکل‌ها از جمله این کارها است. برای این کارها است که امکان دریافت سود را خواهید داشت. این روشی سخت و کم سرعت برای کسب درامد است.

 

سخن پایانی

در سال ۲۰۲۱ ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفتند. آیا شما هم به دنبال کسب درآمد از بیت کوین هستید؟ آیا حالا که با ۱۳ روش برای کسب درآمد از بیت کوین آشنا شده اید، آیا قصد امتحان یکی از آنها را ندارید؟

نکته: این داده‌ها تنها برای آگاهی شما لیست شده و ما هیچ توصیه‌ای به شما در زمینه استفاده از این راهکارها نمی‌کنیم.

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.