×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

بزرگ ترین نعمت و امتیاز بشر نبوغ، خلاقیت و ایده پردازی است که به او داده شده است.
با این استفاده از این ودیعه الهی انسان از عصر حجر به عصر تکنولوژی رسیده است.
فکر کردن به آرزوها و خواستن برای زندگی بهتر می تواند انسان را در مسیر موفقیت و پیروزی قرار دهد.
اما در این روزگار با گسترش تکنولوژی بسیاری از شاخه ها رشد بسزایی کرده اند و اگر بدون مشورت وارد مسیری شویم شکست سخت و جبران ناپذیر خواهد بود.
بنابراین دانست این موضوع که آیا فکر و ایده پردازی ما اساسا صحیح است، یا قبلا ایجاد نشده و یا چکار کنیم تا مسیری ساده تر و نزدیک تر را انتخاب کنیم بسیار با اهمیت است.

یکی از اصلی ترین راه های رسیدن به هر هدفی این است که آن را به هدف های کوچکتر تقسیم کنیم و سپس تک به تک به تمامی آن هدف ها دست پیدا کنیم تا در نهایت آن هدف بزرگ برای ما تحقق شود.

سپس ابزارهای لازم جهت رسیدن به این اهداف را فراهم نماییم.

از قدرتمند ترین ابزارها در ایجاد کسب و کارها، ثبت شرکت و ثبت برند است که بهتر است پیش از اقدام برای ثبت، با آگاهی از تمام جنبه‌های قانونی و شرایط ثبت و یا عدم ثبت، هدف خود را از ثبت رسمی شرکت مشخص کنید.
در ادامه در مورد آنها توضیحاتی ارائه مینماییم.image cfc9a8976a5bd5b543864f3c20432aa7f6781278 - تبدیل ایده به ثروت

ثبت شرکت

انجام فعالیت‌ به صورت گروهی یکی از منطقی‌ترین و موفق‌ترین روش‌هایی‌ست که در تمام دنیا پذیرفته شده است.
اغلب این گونه فعالیت‌ها، ماهیت تجاری دارند و موضوعات گسترده‌ای را در برمی‌گیرند. برای شروع فعالیت تجاری، می‌توان از قالب شرکت استفاده کرد که علاوه بر امکان فعالیت تجاری به صورت گروهی، مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مزایای قانونی که می‌تواند انجام فعالیت شما را تسهیل نماید. برای بهره‌مندی از این مزایا و انجام فعالیت قانونی در قالب شرکت‌های تجاری مستلزم ثبت شرکت هستید که این امر طبق قانون تجارت صورت می‌گیرد.
باید بدانید که شرکت به تنهایی شخصیت دارد و از آن به عنوان شخص حقوقی یاد می شود. البته این شخص را مجموعه قوانینی در بر میگرد و بهتر است قبل از ثبت شرکت با مشاورین خبره صحبت نمایید تا از تمام جزئیات آن آگاه شوید.

ثبت برند

امروزه تمام کسب و کارها با برند شناخته می شوند به عبارتی هرآنچه از موفقیت یا ضررکسب کنید در برند بیان خواهد شد. به همین دلیل ارزش ثبت برند بسیار بالا می باشد. علاوه بر این برند زمانی بیشتر اهمیت خود را نشان می دهد که تمایز از رقبا در دستورکار در حوزه تجارت باشد. اگر برندی وجود نداشت و هر کس کالا و خدمات شرکت خود را بی هیچ نشانی وارد بازار می کرد. در این صورت چگونه ارزش و کیفیت آن برای مشتریان و کاربران محصولات شما قابل تشخیص بود؟
از سوی دیگر با کار خوب بر روی برند خدمات و کالا های مابیشتر شناخته می شوند که این موجب افزایش سود آوری خواهد شد.

اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی مجوزی است که به اشخاص دارنده ی آن اعم از شخص حقیقی یا شخص حقوقی داده می شود که به امر تجارت (صادرات و واردات) در سطح بین المللی است بپردازند.
براساس قوانین و مقرراتی که در حال حاضر در دست اجراست و تمامی کارت های بازرگانی طبق این قوانین و مقررات صادر می شوند، به لحاظ زمانی اعتبار کارت بازرگانی از تاریخ صدور یکسال می باشد.
تمدید کارت بازرگانی نیز با ارائه مدارک لازم برای مدت مذکور انجام می گیرد. البته تولیدی ها بین مدت یک تا پنج سال قابل می باشد.

نتیجه گیری
با برنامه ریزی دقیق و گام به گام می توان به قله های موفقیت رسید. کافیست وسایل لازم در این مسیر را فراهم نمایید.

ثبت نیلگون با مشاورین با تجربه از ابتدا تا پایان مسیر با شما خواهد بود تا ایده و رویا شما به ظهور و اجرا برسد.

ثبت نیلگون، راه آسان آینده

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.