×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

1 7 700x394 - تولید محتوا سایت فروشگاهی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تولید محتوا سایت فروشگاهی، یکی از مهمترین ابزارها و ملزومات برای رشد و توسعه وب سایت های فروشگاه اینترنتی است. تفاوتی نمی ‌کند که سایت فروشگاهی شما چه محصولاتی را برای فروش ارائه می دهد؛ آنچه باعث می شود محصولات خود را بهتر بفروشید، بازدیدکنندگان سایت خود را بالاتر ببرید، فروش بیشتر و سودآوری بیشتر داشته باشید، همه در گروِ انواع روش های تولید محتوای تخصصی هستند. تولید محتوا برای سایت فروشگاهی، یک نیاز اساسی محسوب می شود. هدف از تولید محتوا برای یک سایت فروشگاه اینترنتی این است که مخاطب جذب کند، مخاطبان را به مشتریان تبدیل نماید، مشتریان وفادار بسازد و در نهایت، فروش، افزایش پیدا کند.

تولید محتوا سایت فروشگاهی، فوت و فن های خاص خودش را دارد. شما نمی توانید یک متن ساده را برای سایت فروشگاهی خود منتشر کنید و انتظار داشته باشید به همان اندازه، فروش شما افزایش داشته باشد! یک محتوای تخصصی برای سایت فروشگاهی باید یک سری ویژگی ها را دارا باشد و بر اساس یک استانداردهای خاص آماده گردد.

انواع تولید محتوا سایت فروشگاهی شامل تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی یا پادکست و تولید محتوای ویدیویی در قالب موشن گرافی یا کلیپ های تبلیغاتی است. انتخاب بین انواع محتواهای سایت فروشگاهی، به بودجه مشخص شده بستگی دارد. هر کدام از این محتواها یک قیمت به خصوص دارند؛ و یک استراتژی خاص را طلب می‌کنند؛ آنچه در سفارش تولید محتوای سایت فروشگاهی مهم است این که باید محتواهای باکیفیتی را در سایت منتشر کنید؛ در غیر این صورت، نتیجه دلخواه خود را نخواهید گرفت.

تولید محتوای حرفه ای برای سایت فروشگاهی

اولین چیزی که برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی به ذهن می رسد این است که شما خدمات تولید محتوای حرفه ‌ای را از یک شرکت معتبر یا فریلنسرهای باتجربه دریافت کنید. تولید محتوای حرفه ‌ای بدون تردید باعث رشد یک سایت فروشگاهی می شود. یک پلتفرم تولید محتوا در قالب بهترین سایت تولید محتوا می‌تواند با برنامه‌ریزی و استراتژی‌های دقیق، این چنین نیازهای بازار کار را برطرف کند.

زمانی می‌توان گفت که تولید محتوای حرفه ای برای سایت فروشگاهی به درستی انجام شده است که یک سری معیارها و ویژگی ها را ارائه دهد. محتوای متنی حرفه ای، بیشتر به ارائه اطلاعات دقیق می پردازد و کمتر به تبلیغات توجه دارد. یک محتوای حرفه‌ای به فرآیند “کال تو اکشن” یا همان جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری بسیار توجه می‌کند؛ این در حقیقت همان چیزی است که برای فروش بیشتر مورد نیاز است.

یکی دیگر از ویژگی های تولید محتوا سایت فروشگاهی کاملاً حرفه‌ای این است که محتوای شما باید مخاطب پسند و با متن روان و ساده نوشته شده باشد. تفاوتی نمی کند که محتوای حرفه ای را برای فروشگاه اینترنتی کیف و کفش می نویسید، یا فروشگاه اینترنتی زیورآلات، یا فروشگاه های اینترنتی تخصصی مانند فروشگاه آهن آلات، ابزار آلات، صنعتی مواد شیمیایی و غیره؛ آنچه اهمیت دارد این است که شما باید متن هایی با کیفیت قابل فهم، روان و به دور از لغات تخصصی و سنگین بنویسید. ترجیحاً محتواها را از آخرین منابع منتشر شده آماده کنید و به طور جدی از کپی ‌برداری خودداری نمایید.

تولید محتوا سایت فروشگاهی بر اساس تصاویر با کیفیت و اصول سئو

یکی از ملزومات و ضروریات پکیج تولید محتوا سایت فروشگاهی، نگارش محتوا طبق اصول سئو است. انتشار محتوای تخصصی در سایت های فروشگاهی بدون انتشار تصاویر با کیفیت، تاثیرگذار نخواهد بود. وقتی شما قرار است دسته‌بندی‌های سایت فروشگاهی و مقالات را به موتورهای جستجوگر گوگل معرفی کنید، الزاماً طراحی تصاویر با کیفیت با گرافیک فوق العاده زیبا نیاز دارید. گرافیک زیبا برای تصاویر محتوا، جلوه بصری سایت شما را ارتقا می‌دهد و خود، عاملی می‌شود تا مخاطبان به سایت شما جذب شوند. همین عامل اگر برای فروش محصول در نظر گرفته شود، اثرات بسیار رضایت بخشی خواهد داشت.

نگارش تولید محتوا سایت فروشگاهی بر اساس اصول سئو باید به افراد حرفه‌ای واگذار شود. اگر چه شرکت های  بسیاری در تولید محتوا در حال فعالیت هستند و در این میان، فریلنسرهای متعددی خدمات تولید محتوا را ارائه می دهند، اما باز هم کیفیت تولید محتوا، حرف اول را می‌زند.

اگر می‌خواهید محتوای تخصصی با کیفیت برای سایت فروشگاهی خود سفارش دهید، پیشنهاد می‌کنیم قیمت تولید محتوا را در اولویت های بعدی قرار دهید. هرگز نباید کیفیت را فدای کمیت کنید. فراموش نکنید هزینه‌ای که برای تولید محتوای حرفه‌ای اختصاص می دهید، می‌تواند فروش شما را تا چندین درصد بیشتر افزایش دهد؛ پس می بینید که واقعاً ارزش خرج کردن را دارد.

انواع محتواهای متنی که برای سایت فروشگاهی نیاز دارید

2 5 700x394 - تولید محتوا سایت فروشگاهی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صرف نظر از تولید محتوای صوتی یا پادکست و تولید محتوای تصویری، یکی از مهمترین محتواهایی که برای سایت فروشگاهی خود نیاز دارید، انواع محتواهای متنی است. تولید محتوا سایت فروشگاهی برای قسمت های مختلف انجام می شود. متن هایی که در هر یک از قسمت های سایت فروشگاهی خود منتشر می کنید، نمونه‌ای از انواع محتواهای متنی است که نیاز دارید.

برای تولید محتوای تخصصی سایت فروشگاهی باید برای  دسته ها برنامه ریزی کنید؛  هر کدام از این عناوین می تواند یک عنوان اصلی باشد که تعداد بی شماری زیر شاخه را در بر بگیرد؛ بنابراین با توجه به نوع فروشگاه اینترنتی، هر کدام از این قسمت ها می تواند کمتر یا بیشتر باشد؛ سفارش تولید محتوا برای سایت فروشگاهی در قسمت های زیر امکان پذیر است:

تولید محتوا برای لندینگ پیج سایت فروشگاهی- تولید محتوا برای صفحه درباره ما- تولید محتوا برای صفحه تماس با ما و نمونه کارها- تولید محتوا برای دسته بندی های اصلی سایت- تولید محتوای متنی برای دسته بندی های فرعی در سایت- تولید محتوای تخصصی برای قسمت بلاگ سایت- تولید محتوا برای بخش سوالات متداول- تولید محتوا برای قسمت استخدام یا همکاری با ما یا شرایط و قوانین سایت

پکیج تولید محتوای حرفه‌ای برای سایت فروشگاهی چیست؟

3 3 700x394 - تولید محتوا سایت فروشگاهی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پکیج تولید محتوایی تخصصی و حرفه‌ای را می توان یک اهرم شتاب دهنده برای سایت های فروشگاهی دانست. خدماتی که در تولید محتوای حرفه‌ای ارائه می‌شود، با خدماتی که در تولید محتوای معمولی برای سایت ها در نظر گرفته می شود از نظر کیفیت نگارشی و استانداردهای اصول سئو و سایر موارد یکسان است. بزرگ ترین و مهمترین تفاوت بین دو روش تولید محتوا، استراتژی کاملی است که برای آن در نظر گرفته شده است.

وقتی شما سفارش تولید محتوا سایت فروشگاهی را در قالب پکیج تولید محتوا ثبت می کنید، در واقع یک برنامه ریزی طولانی مدت یک ماهه تا ۳ ماهه دارید. می‌دانیم که برای دسترسی به موفقیت و فروش بیشتر نیاز به برنامه‌ریزی طولانی مدت است. فروشگاه اینترنتی شما در هر زمینه‌ای که فعال باشد، نیاز به برنامه‌ریزی حداقل ۳ ماه دارید. بنابراین پکیج تولید محتوا بسیار به شما کمک می کند.

در پکیج تولید محتوای حرفه ای برای سایت فروشگاهی، شما با توجه به نیاز خود تعداد مشخصی محتوای تخصصی سفارش می دهید یکی از بزرگترین مزایای این پکیج این است که در برنامه های مختلف که بر اساس بازاریابی محتوایی در نظر گرفته شده، محتوای همیشه سبز و انتشار رپورتاژ آگهی در هر ماه نیز برای شما گنجانده شده است. در پکیج تولید محتوا، شما محتواهای بسیار با کیفیت جامع و یونیک را دریافت می کنید و این همان چیزی است که برای فروشگاه اینترنتی خود نیاز دارید.

کافه محتوا، مرجع تخصصی تولید محتوای حرفه‌ای برای سایت

وبسایت کافه محتوا، یک مرجع تخصصی برای انواع تولید محتوای متنی سایت های فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت مجله اینترنتی و سایت آگهی اینترنتی است. وبسایت شما در هر زمینه‌ای که باشد، نیاز به محتواهای تخصصی و دست اول دارد که توسط کافه محتوا در مدت زمان مورد نظر شما آماده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت www.cafe-mohtava.ir مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۸۶۵۱۲۲۵ تماس بگیرید.

لذت فروش بیشتر در سایت فروشگاهی با تولید محتوای تخصصی و حرفه ای

یک فنجان محتوای داغ، مهمان ما باشید….

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.