×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

بهترین صافکاری تهران

صافکاری و نقاشی ماشین با وجود مراکز تعمیر حرفه ای مانند تهران پلاس به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

صافکاری و نقاشی در محل و همچنین صافکاری نقاشی ارزان، صافکاری بدون رنگ و می‌توان گفت تمام خدمات مربوطه در رابطه با صافکاری و نقاشی انواع ماشین ها به بهترین شکل ممکن با وجود مراکز تعمیر معتبری مانند مرکز تعمیرات تهران پلاس قابل انجام است.

مرتضی کرمانی: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

وبسایت: www.tehranplus.net

با توجه به اینکه تهران پلاس دارای یک تیم فوق العاده حرفه ای و ورزیده است به همین دلیل کیفیت کاری که در این مجموعه انجام می‌شود فوق العاده بالا بوده و به همین دلیل مورد توجه مشتریان از سراسر ایران قرار گرفته است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دنبال صافکاری ارزان و یا نقاشی ارزان ماشین با کیفیت فوق العاده بالا هستید یا می خواهید انجام تمام تعمیرات ماشین را به یک مجموعه متخصص و حرفه ای بسپارید، در این حالت تهران پلاس می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انجام تمام تعمیرات و خدمات مربوط به ماشین باشد.

صافکاری و نقاشی

تصادفات هر روز در جاده ها اتفاق می افتد. به لطف تکنسین های تعمیر تصادف، بسیاری از وسایل نقلیه درگیر در آن تصادفات تعمیر می شوند و می توانند مانند گذشته کار کنند. کسانی که از کار با دستان خود لذت می برند و به جزئیات توجه دارند، ممکن است علاقه مند به تبدیل شدن به یک تکنسین صافکاری باشند، که ارتباط نزدیکی با تعمیر برخورد دارد. تکنسین های تهران پلاس خودروهای تعمیر شده را آماده و رنگ می کنند. آنها کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که نمای بیرونی خودرو مانند قبل از تصادف به نظر می رسد.

انواع رنگ خودرو

رنگ خودرو رنگی است که بر روی خودروها برای اهداف حفاظتی و تزئینی استفاده می شود. رنگ مینای پلی اورتان اکریلیک پایه آب در حال حاضر به دلایلی از جمله کاهش اثرات زیست محیطی رنگ، پرمصرف ترین رنگ است.رنگ اتومبیل مدرن در چندین لایه، با ضخامت کلی حدود ۱۰۰ میکرومتر (۰.۱ میلی متر) اعمال می شود. استفاده از رنگ نیازمند مراحل آماده سازی و پرایمر برای اطمینان از اجرای صحیح است. پس از اعمال رنگ پرایمر یک لایه پایه اعمال می شود. پس از این، ممکن است یک پوشش شفاف رنگ اعمال شود که یک پوشش براق و شفاف را تشکیل می دهد. لایه شفاف باید قادر به مقاومت در برابر نور UV باشد.

بخش های مختلف صافکاری و نقاشی خودرو :

بازرسی خودروها و قطعاتی که نیاز به رنگ دارند

خواندن برآوردها و مستندسازی تعمیرات

نگهداری از ابزار و تجهیزات نقاشی

اختلاط رنگها و پرایمرها با مشخصات دقیق

صاف کردن عیوب رنگ

تطبیق و ترکیب رنگ ها

رعایت استانداردهای کیفی برای به حداقل رساندن عیوب

آماده سازی خودرو برای صافکاری و نقاشی

در درجه ی اول باید توجه داشته باشید که صافکاری و نقاشی خودرو باید توسط افراد متخصص انجام شود تا به بهترین شکل ممکن جلو برود با توجه به اهمیتی که صافکاری و نقاشی خودرو در زیبایی و کارایی خودرو دارد. ما در مرکز تهران پلاس مجموعه ای از بهترین افراد در امر صافکاری و نقاشی خودرو را برای انواع تعمیرات و صافکاری خودرو گرد هم آورده ایم.

صافکاری و نقاشی تهران پلاس

روش صافکاری خودرو

جت های اسپری آب با فشار بالا به سمت بدنه هدایت می شوند. بدون پیش تصفیه مناسب، شکست زودرس سیستم پایان تقریباً تضمین می شود. پوشش فسفاته برای محافظت از بدن در برابر اثرات خوردگی ضروری است و سطح را برای E-Coat آماده می کند.بدنه در عملیات رنگ الکترو کت (ELPO/E-Coat) فرو می‌رود، سپس یک ولتاژ بالا اعمال می‌شود. بدنه به صورت کاتد و رنگ به صورت آند چسبیده به سطح بدن عمل می کند. این یک فرآیند نقاشی دوستدار محیط زیست است. در E-Coat که رنگ CED نیز نامیده می شود، استفاده تقریباً ۹۹.۹٪ است و مقاومت بالاتری در برابر پاشش نمک در مقایسه با سایر فرآیندهای رنگ آمیزی دارد.

صافکاری و نقاشی خودرو در حال حاضر نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده است و اگر توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود می تواند بدون وارد شدن آسیب به خودرو انجام شود و پیش برود.

 

 

صافکاری و نقاشی ماشین خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صافکاری بدون رنگ یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به وسیله تعمیرکاران و یا صافکاران خودرو انجام شود

تا بدین ترتیب صاحبان خودرو بتوانند با کمترین هزینه مشکلات موجود در خودرو را رفع کنند، که خوشبختانه تیم متخصص و حرفه ای تهران پلاس با انجام صافکاری بدون رنگ به راحتی می‌تواند تمام مشکلات و مواردی که در خودرو وجود دارد را به راحتی رفع نماید.

هدف از صافکاری و نقاشی خودرو این است که تمام بخش هایی که دچار مشکل شده‌اند را با کمترین هزینه بتوانند مثل روز اول کرد.

که در این میان هر چه تخصص صافکار و نقاش ماشین بیشتر باشد به همان میزان می‌تواند یک کار فوق العاده عالی و بدون نقص را به مشتریان تحویل داد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مرکز تعمیر تهران پلاس دارد این است که بحث صافکاری و نقاشی را به گونه‌ای با ظرافت و دقت انجام می‌دهد که هیچگونه مرزی بین نقاشی و صافکاری با بخش‌های دیگر خودرو وجود ندارد حتی از فاصله های دور و یا خیلی نزدیک و زیر نور خورشید به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد که بخش خاصی از خودرو صافکاری و نقاشی شده است.

در واقع رنگ بدون هیچ گونه تغییر بر روی خودرو اعمال می شود بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند هر گونه مشکل و یا نقصی که ممکن است در بخشی از خودروشان وجود آمده است را رفع نمایند.

همچنین از مهمترین ویژگی‌های بخش صافکاری و نقاشی ماشین در تعمیرگاه تهران پلاس این است که با مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت فوق العاده حرفه ای انجام می شود.

 

تفاوت بین صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ در چیست؟

وقتی که صافکاری بی رنگ صورت می‌گیرد در این حالت تعمیر کار و یا صافکار سعی بر این دارد تا سطح فرورفته و برآمده که در بخش‌های مختلف خودرو ممکن است وجود داشته باشد را با ظرافت و دقت بسیار بالا و با استفاده از ابزارهای خاص به صورت صاف و هموار در بیاورد.

در واقع هرچه دقت کار صافکار بیشتر باشد به همان میزان کار بی عیب و نقص و عالی انجام می شود

به هیچ عنوان مشکل و یا نقصی در کار ایجاد نمی‌شود بدین ترتیب دیگر افراد نگرانی در رابطه با صافکاری ماشین نخواهند داشت.

ولی وقتی که صافکاری با رنگ انجام می شود در این حالت با ایجاد یک زمینه از رنگ و پولیش بر روی بدنه خودرو نقاش سعی می کند تا مشکلاتی که در سطح خودرو وجود دارد را به گونه‌ای تعمیر نماید.

در واقع در این مدل باید با استفاده از رنگ و پولیش ناهمواری های به وجود آمده در سطح خودرو را از بین می برد.

مهمترین مواردی که در بحث صافکاری وجود دارد این است که هرچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود در این حالت نتیجه به دست آمده فوق العاده عالی خواهد بود و به هیچ عنوان قابل تشخیص نخواهد بود.

بهترین صافکار و نقاش تهران

تهران پلاس جزو بهترین صافکاری ها و نقاشی های تهران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای می تواند انواع خودروهای خارجی و ایرانی را که به گونه‌ای دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف شده اند و نیاز به نقاشی و یا صافکاری دارند را رفع کند.

مراجعه به این مرکز می تواند بهترین و مناسب ترین روش برای تعمیر فوق العاده حرفه ای و صافکاری و نقاشی به بهترین شکل ممکن باشد.

 

صافکاری نقاشی ارزان

صافکاری نقاشی ارزان یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمام مشتریان به آن توجه می کنند در واقع دو بحث کیفیت و قیمت موارد بسیار اساسی و مهم در بحث تعمیر خودرو می باشد و مجموعه‌ها و مراکزی که این مورد را مدنظر قرار داده اند می توانند رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و مشتریان بسیار زیادی را به دست بیاورند.

که خوشبختانه تهران پلاس یکی از مجموعه های فوق العاده بینظیر و عالی در بحث تعمیر صافکاری و نقاشی انواع خودروها می باشد که با ارائه بهترین خدمات باعث شده است تا رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دنبال یک محل ارزان و عالی برای صافکاری و نقاشی ماشین خود هستید در این حالت می توانید به مرکز تهران مراجعه نمایید.

 

چه خدماتی به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس ارائه می گردد؟

تعمیرگاه تهران پلاس یک مجموعه بی نظیر و کامل است که تمام خدمات تعمیر اعم از صافکاری و نقاشی گرفته تا تعمیر موتور را به صورت کامل انجام می‌دهد.

تمام افرادی که نیازمند صافکاری کاپوت، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با رنگ، دیلیتینگ خودرو، صافکاری و نقاشی و سایر موارد مربوط به صافکاری و نقاشی هستند به راحتی می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام خدمات ارائه شده به وسیله تعمیرگاه تهران پلاس می توانید به وب سایت این مجموعه بی نظیر مراجعه کرده و با دریافت مشاوره های آنلاین و یا دریافت نوبت از این مجموعه اقدام به تعمیر و یا صافکاری و نقاشی خودرو کنید.

صافکاری و نقاشی ماشین

صافکاری و نقاشی ماشین یکی از موارد بسیار مهم و حساسی می باشد که نیاز به تخصص و تبحر فوق‌العاده بالایی دارد و معمولاً صافکاری بدون رنگ مورد تایید مشتریان می باشد و به گونه‌ای باعث می‌شود تا از افت قیمت خودرو جلوگیری شود.

مخصوصاً این موضوع در خودروهای خارجی بسیار حساس و مهم می باشد و تنها موردی که باعث می گردد تا رفع بخش های آسیب دیده یا فرورفتگی خودرو به بهترین شکل ممکن انجام گردد تخصص و تبحر صافکار و همچنین استفاده از دستگاههای پیشرفته و بروز است.

پس تمامی کسانی که به دنبال افراد متخصص و حرفه ای برای صافکاری کاپوت و صافکاری بخش دوبله خودرو و یا صافکاری و نقاشی تمام بخش‌های خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و بدون بروز مشکل در رنگ خودرو هستند باید نهایت دقت را در انتخاب محل تعمیر و رفع مشکل خودرو داشته باشند.

در واقع بیش از ۹۰ درصد نتیجه به دست آمده به تخصص و ظرافت کار فرد صافکار و نقاش بستگی دارد پس می توان به این نتیجه رسید که محل تعمیر تهران پلاس تنها گزینه مطمئن و معتبر برای رفع مشکل مشکلات سطح خودرو و رفع فرورفتگی ها در بخشهای مختلف خودرو می باشد.

مراحل صافکاری و نقاشی ماشین

بحث صافکاری و نقاشی یکی از موارد مهمی است که ممکن است برای تمام افراد روزی نیاز باشد چون  بروز حادثه و ایجاد سیب در سطح خودرو یکی از موارد بسیار عادی است که ممکن است برای هر فردی در هر شرایطی اتفاق بیافتد.

مثلا نیاز به رفع مشکل خودرو در بخش هایی مانند سپر، کاپوت، گلگیر ها، سقف خودرو، کف صندوق  و بخش‌های دیگر ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

که در حالت کلی تمام صافکارها ابتدا سعی می‌کنند بدون وارد شدن آسیب به رنگ خودرو، بخش‌های فرو رفته خودرو را رفع نمایند که معمولاً در زمان‌های گذشته استفاده از ابزارهایی مانند انواع چکش ها و روش های سنتی برای این کار استفاده می‌شد.

و اکثراً امروزه نیز در محل هایی که به صورت سنتی خدمات ارائه می دهند همچنان از این متد ها استفاده می شود.

ولی در مراکز معتبر و بروز که به صورت فوق العاده حرفه ای و مطمئن خدمات ارائه می دهند سبک کار متفاوت تر است.

مخصوصا در بحث تعمیر خودروهای خارجی چنین مواردی بسار حائز اهمیت است.

چون معمولا  از دستگاه‌های پیشرفته ای برای رفع مشکلات ظاهری خودرو و برای صافکاری خودرو استفاده می‌شود که می‌توان گفت استفاده از این دستگاه ها و تجهیزات باعث شده است تا دقت و ظرافت کار فوق‌العاده افزایش پیدا کند و همچنین می‌توان در سریعترین زمان ممکن و بدون بروز هیچ گونه مشکلی در رنگ خودرو بخش های آسیب دیده خود را تعمیر کرد.

لازم به ذکر است که با وجود هرگونه تجهیزات بروز و پیشرفته باز هم در بیشتر از ۸۰ درصد مواقع تخصص و تبحر فرد صافکار است که باعث می شود تا شما نتیجه فوق العاده عالی را کسب نمایید.

مهمترین مورد دیگری که باعث می‌شود تا صافکاری به بهترین شکل ممکن انجام شود انجام مراحل به صورت مرحله‌ای و حرفه ای می باشد.

که خوشبختانه با وجود مراکز تخصصی حرفه‌ای مانند مرکز تعمیر تهران پلاس بحث صافکاری خودرو ها به بهترین شکل ممکن و به وسیله افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب انجام می گردد.

در واقع بدین دلیل میباشد که همیشه نتیجه کار به دست آمده در این مرکز فوق العاده عالی بوده و به گونه ای صافکاری یا نقاشی انجام شده قابل تشخیص نیست.

اگر شما هم صاحب خودرو خارجی هستید و به افراد مجرب و حرفه ای برای صافکاری و نقاشی ماشین نیاز دارید تنها در صورت مراجعه به مرکز تعمیر تهران پلاس می توانید نتایج خوبی و رضایت بخشی را کسب کنید.

صافکاری و نقاشی

نکات مهم در رابطه با صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی

  • هنگام رفع مشکلات ظاهر خودروهای خارجی ابتدا باید از صافکاری بدون رنگ استفاده شود تا کاهش قیمت خودرو به حداقل برسد.
  • ظرافت و دقت کار در بحث صافکاری خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس می باشد و تنها تخصص و تبحر فرد صافکار و نقاش تضمین‌کننده رفع مشکل به بهترین شکل ممکن می باشد.
  • اگر مشکل به وجود آمده در ظاهر خودرو به حدی عمیق باشد که نیاز به نقاشی داشته باشد در این حالت باید بحث تشخیص رنگ خودرو با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود تا به هیچ عنوان مرزی بین قسمت نقاشی شده و رنگ اصلی خودرو وجود نداشته باشد که در این حالت تشخیص نقاشی انجام شده به دشواری انجام می‌شود و نتیجه کار فوق العاده عالی می گردد.
  • بحث قرینه در انجام صافکاری و نقاشی بسیار مهم است مثلاً فاصله بین لبه ها با گلگیر ها و… بسیار مهم است و تنها افراد متخصص و حرفه ای که در مرکز تعمیر تهران پلاس خدمات ارائه می دهند تمام موارد مهم را مد نظر قرار می دهند تا بتوانند بهترین نتیجه را از صافکاری و نقاشی ماشین کسب کنند.

 

صافکاری و نقاشی ماشین های خارجی با کیفیت فوق العاده بالا

صافکاری ماشین به دو صورت با رنگ و بی رنگ انجام می شود و در صورتی که مشکل به وجود آمده به حدی زیاد باشد و با استفاده از دستگاه ابزارهای خاص امکان برطرف کردن وجود نداشته باشد.

در این حالت نیاز به نقاشی نیز می‌شود و هر دو این مورد در خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس بوده و به گونه ای یک امر حیاتی است.

به همین دلیل است که همیشه صاحبان خودرو های خارجی در صورت بروز تصادف تمام تلاش خود را می‌کنند تا یک مرکز مطمئن را برای رفع مشکلات خودرو پیدا کنند.

که متاسفانه در اکثر مواقع مشاهده می‌شود افراد سودجو هزینه‌های بسیار گزافی را برای صافکاری و نقاشی از صاحبان خودرو دریافت می‌کنند.

در صورتی که اگر شما به مجموعه مطمئن و معتبر که خدمات را همراه با گارانتی ارائه می‌دهند مراجعه کنید در این حالت دیگر نیازی نیست تا هزینه‌های زیادی را در رابطه با رفع مشکلات ظاهری خودرو پرداخت نمایید مثلا مرکز تعمیر تهران پلاس یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و مجهز در تهران می باشد که تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و به وسیله افراد مجرب و دوره دیده ارائه می گردد.

بدین ترتیب شما هم میتوانید از کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید و به هیچ عنوان هم دیگر نگرانی در رابطه با هزینه خدمات ارائه شده نخواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت از مرکز تعمیر تهران پلاس می توانید به وب سایت تهران پلاس مراجعه کرده و از خدمات فوق العاده عالی این مجموعه بهره مند شوید.

تمام خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت فوق‌العاده حرفه ای بوده و جزو بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد.

درباره صافکاری و نقاشی خودرو بیشتر بدانید

نکته ی بسیار مهمی  که تمام رانندگان خودرو باید به آن توجه کنند این است که در هنگام بروز تصادف به هیچ عنوان عجله نکرده و خودروی خود را به یک تعمیرکار مبتدی نشان ندهید، توجه کنید شاید شما بتوانید صافکار و نقاشی را پیدا کنید که با قیمت بسیار پایین خدمات ماشین شما را انجام دهد، اما ممکن است بعد از انجام این خدمات خودروی شما به لحاظ قیمت به شدت افت کند و ضرر های سنگینی به شما وارد شود، چراکه نحوه صافکاری و نقاشی باید به گونه ای باشد که تغیرات بسیار زیاد و فاحشی در خودروی شما به وجود نیاورد.

اولا سعی کنید خودروی خود را نزد صافکاری ببرید که تا حد امکان خودروی شما را بدون رنگ صافکاری کند چراکه در این صورت قیمت خودروی شما افت نخواهد کرد، همچنین سعی کنید خودروی خود را نزد کسی نبرید که در همان ابتدای کار بخواهد قطعه خودرو شما را تعویض کنید، چرا که تعویض قطعات باعث افت قیمت بسیار زیادی در وسیله نقلیه خواهد شد.

صافکار خوب کسی است که با بهترین کیفیت و بدون تعویض قطعه خودروی شما را تعمیر کند و تا حد ممکن کار را به رنگ کردن نیز نکشاند و سعی کند خودرو را بدون رنگ تعمیر کند.

حالا اگر کار خودروی شما به رنگ کردن کشیده شد کاری که باید در ابتدا انجام دهید این است که نزد یک کارشناس رنگ حرفه ای بروید، چراکه اگر کوچکترین اشتباهی در تعیین و تشخیص رنگ شما پیش آید دیگر هیچ وقت خودروی شما مثل سابق نخواهد شد، چراکه قسمتی که رنگ شده با دیگر قسمت های ماشین تغییر می کند.

پس حتما یک کارشناس بسیار ماهر پیدا کنید تا رنگ خودروی شما را به خوبی تعیین کند و دقیقا رنگ خودروی شما را بتواند بسازد. بعد از این کار باید یک نقاش بسیار حرفه ای نیز پیدا کنید چراکه در غیر این صورت رنگ خودروی شما به خوبی تنظیم نمی شود.

نقاش حرفه ای باید رنگ را با دقت بسیار زیاد بر بدنه ماشین وارد کند به طوری که وقتی کسی نگاه می کند هیچگاه تشخیص ندهد که خودروی شما زمانی رنگ خورده است.

حال اگر تمام این نکات را نیز می دانید اما در پیدا کردن یک مرکز بسیار حرفه ای برای صافکاری و نقاشی تردید دارید، ما به شما تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس را معرفی می کنیم، این تعمیرگاه با کادر بسیار حرفه ای و مجربی که دارد امکان صافکاری و نقاشی هر خودرویی را دارند و شما عزیزان نیز می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را نزد این تعمیرگاه تخصصی ببرید و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

صافکاری و نقاشی ارزان با کیفیت فوق العاده بالا به ندرت انجام می شود در واقع اکثر مراکزی که صافکاری و نقاشی ماشین ها را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کیفیت فوق العاده بالا انجام می دهند بسیار محدود است و به ندرت می شود محلی خاص را پیدا کرد که خدمات فوق العاده عالی را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد.

مخصوصا پیدا کردن مراکزی که بتوان صافکاری بدون رنگ را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به وسیله حرفه ای ترین افراد دریافت نمود بسیار دشوار است در واقع امروزه برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در بدنه خودروها بسیار حائز اهمیت است مخصوصا اگر صاحب خودرو خارجی هستید در این دو حالت کوچکترین مشکلی در قسمت بدنه می تواند زیبایی ظاهری خود را فوق العاده تحت تاثیر قرار می دهد به همین دلیل هیچ وقت صاحبان خودرو ها نمی خواهند تا هیچ گونه مشکلی در بدنه خودرو وجود داشته باشد

به همین دلیل همیشه مجبور هستند تا هزینه های بسیار زیادی را به افرادی که خدمات هرچند آنچنان خوبی هم ارائه نمی دهد پرداخت کنند

همیشه تمام افراد با هر نوع مدل خودرو خارجی تمام تلاش خود را می‌کند که بتواند بهترین محل را جهت صافکاری و نقاشی خودرو پیدا کند که خوشبختانه دیگر تمام نگرانی ها در رابطه با کیفیت صافکاری و نقاشی و همچنین هزینه این خدمات به صورت کامل برطرف شده است در واقع مجموعه تعمیر تهران خدمات خاصی که به مشتریان ارائه می دهد و از صافکاری و نقاشی خودرو های خارجی می باشد که با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها انجام می‌شود

در واقع دو مورد بسیاراساس و احساسی که سبب می گردد تا نتیجه کار فوق‌العاده عالی ایجاد شود به تخصص و تبحر فرد صافکار و همچنین نوع تجهیزات و دستگاه هایی است که استفاده می گردد.

صافکاری و نقاشی

که خوشبختانه وجود مرکز تعمیر تهران پلاس باعث شده است تا امکان رفع تمام مشکلات به وجود آمده در بدنه خودرو با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات را به بهترین شکل ممکن انجام شود که خوشبختانه هزینه تمام خدمات ارائه شده در این مجموعه بسیار مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید افراد نگرانی در رابطه با این مورد داشته باشند.

و با مدنظر قرار دادن این موردی که امکان جلوگیری از بروز تصادفات غیرقابل محال است و با توجه به اینکه روز به روز به تعداد ماشینها در تمام شهرها مخصوصاً شهرهای بزرگ مثل تهران افزوده می‌شود پس از بروز تصادف و یا ایجاد مشکل در ظاهر خودرویی که از عادی ترین اتفاق هایی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد و مخصوصا اگر این اتفاق برای خودروهای خارجی بیفتد در این حالت بسیار ناخوشایند بوده و می تواند هم خود را از لحاظ زیبایی تحت تاثیر قرار دهد و هم قیمت خودرو را فوق‌العاده کاهش بدهد از به گونه‌ای تمام صاحبان خودروهای خارجی به محل تعمیر مناسب نیاز دارند تا بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند.

خوشبختانه دیگر با وجود مرکزتعمیرات تهران پلاس تمام نگرانی ها در رابطه با رفع مشکلات به وجود آمده در ظاهر خود را به صورت کامل برطرف شده است بدین ترتیب تمام افرادی که صاحب خودروهای خارجی هستند و می‌خواهند تمام مشکلات به وجود آمده در بدنه خودشان به بهترین نحو ممکن برطرف کرد به راحتی می‌توانند به مرکز تعمیر تهران پلاس مراجعه کرده و در سریعترین زمان ممکن تمام مشکلات به وجود آمده در خودرو را برطرف نمایند.

بهترین صافکار و نقاش تهران

بهترین صافکار و نقاش تهران کجاست؟ برای صافکاری و نقاشی خودرو به کجا باید مراجعه کرد؟ قیمت صافکاری و نقاشی خودرو چقدر است؟ صافکاری ماشین چیست؟ نقاشی اتومبیل چیست؟ صافکاری بی رنگ چیست؟ صافکاری با رنگ چیست؟ برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با این موارد با ما همراه باشید.

صافکاری و نقاشی ماشین مهمترین موردی است که باعث می‌شود تا تمام مشکلاتی که در ظاهر خودرو وجود دارد از بین برود به شرطی که صافکاری و نقاشی به وسیله افراد متخصص و کاربلد و با دقت بسیار بالا انجام شود.

که خوشبختانه امروزه وجود مراکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس باعث شده است تا امکان انجام صافکاری و نقاشی به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه امکان پذیر شود.

صافکاری ماشین چیست؟

تمام خودروها ممکن است به دلیل تصادف دچار آسیب و مشکل در بخش فنی و ظاهری شوند که برای از بین بردن مشکلات به وجود آمده در ظاهر و بدنه خودرو نیاز به صافکاری می باشد.

در واقع صافکار تلاش می کند تا تمام فرورفتگی ها و یا برآمدگی هایی که در بدنه و سطح خودرو وجود دارد را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

و هرچه ظرافت و دقت کارصافکار بیشتر باشد در این حالت نتیجه به دست آمده خیلی عالی خواهد بود که خوشبختانه امروزه وجود مراکز تعمیر تخصصی مانند تهران پلاس امکان انجام صافکاری خودرو به بهترین شکل ممکن را امکان پذیر کرده است.

نقاشی اتومبیل

تمام اتومبیل ها تشکیل شده از چند ورق فلز می باشند که تعداد این ورقه ها در اتومبیل های مختلف بر حسب ایمنی خودرو کاهش یا افزایش پیدا می‌کند، در واقع هنگام بروز تصادف بر حسب فشار وارد شده به خودرو می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در بدنه و ظاهری خودرو شود در واقع ممکن است تورفتگی ها و یا برآمدگی هایی دربخش های مختلف خودرو به وجود بیاید و یا رنگ خودرو دچار مشکل شده باشد که در این حالت با صافکاری و نقاشی به راحتی می توان این موارد را رفع کرد.

لازم به ذکر است که صافکاری بدون رنگ جزو مواردی است که تمام مشتریان خواستار انجام این کار هستند.

در واقع در این روند تعمیر کار با استفاده از ابزارهای خاص و انواع چکش سعی بر این دارد تا انواع مشکل ها و یا فرورفتگی و برآمدگی که در خودرو وجود دارد را رفع کند در واقع این مورد وقتی انجام می‌شود که مشکل به وجود آمده در خودرو کم باشد.
ولی اگر مشکلات زیاد ی در بدنه ایجاد شده باشد و یا دچار فرورفتگی های شدیدی شده باشد در این حالت بعد از انجام صافکاری و یکدست کردن سطح باید اقدام به رنگ کاری شود و به هیچ عنوان مرزی بین رنگ خودرو و رنگ اعمال شده نباید وجود داشته باشد که هرچه تخصص نقاش زیاد باشد به همان میزان کیفیت کار انجام شده نیز افزایش پیدا می‌کند.

فرق بین صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ در چیست؟

وقتی که صافکاری بی رنگ انجام می گیرد در این حالت تنها هدف صاف کردن سطح مشکل دار می باشد.

که در این حالت فرد متخصص با استفاده از تجهیزات خاصی که دارد اقدام به انجام رفع ناهمواری های موجود در روی خودرو می کند
ولی وقتی که صافکاری با رنگ انجام می شود در این حالت فرد سعی می‌کند با استفاده از رنگ یا پولیش مشکلاتی که در بدنه خودرو وجود دارد را از میان ببرد.

معمولاً صافکاری بی رنگ بیشتر مورد توجه افراد است و سعی می کنند تا نقاشی در خودرو اعمال نشود و رنگ طبیعی خودرو باشد ولی اگر آسیب‌ و یا مشکلات شدیدی در خودرو به وجود آمده باشد در این حالت مجبور به صافکاری با رنگ است.

لازم به ذکر است که هرچه تخصص صافکار و نقاش بیشتر باشد به همان میزان کیفیت کار افزایش پیدا می‌کند و امکان تشخیص رنگ کاری و یا صافکاری انجام شده برای افراد دیگر بسیار دشوار می گردد.

که خوشبختانه با وجود مراکز تخصصی مانند تهران پلاس این مورد به راحتی امکان پذیر شده است و در واقع به راحتی می‌توان بحث صافکاری را به این افراد متخصص و حرفه ای سپرد.

قیمت صافکاری و نقاشی ماشین

برای دسترسی به لیست قیمت صافکاری و نقاشی ماشین به راحتی می‌توانید از طریق دنیای مجازی و با مراجعه به وب سایت تعمیرگاه های تخصصی مختلفی که وجود دارد به لیست قیمت صافکاری و نقاشی های ماشین دسترسی پیدا کنید.

که برحسب تحقیق و بررسی هایی که انجام شده است مناسب ترین قیمت و همچنین باکیفیت ترین کار در مرکز تعمیر تخصصی معتبری مانند تهران پلاس ارائه می گردد.

در واقع هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام مشتریان است به همین دلیل همیشه با ارائه خدمات با کیفیت و همچنین تنظیم قیمت خدمات ارائه شده سعی بر این دارد تا رضایت تمام افراد را جلب نماید.

و با توجه به اینکه بحث کیفیت و دقت در صافکاری و نقاشی بسیار مهم است، پس همیشه باید کیفیت را در مرحله اول مد نظر قرار دهید که خوشبختانه داشتن کیفیت کار عالی و قیمت مناسب از مهم ترین ویژگی این مجموعه عالی می باشد.

ارزان ترین صافکاری و نقاشی در تهران

با توجه به اینکه امروزه صافکاری و نقاش های بسیار زیادی در تهران وجود دارد به همین دلیل در اکثر مواقع پیدا کردن یک مرکز حرفه ای و معتبر برای مشتریان کار دشواری می باشد.

و با توجه به اینکه تجربه و تخصص صافکار و نقاش به گونه‌ای تعیین کننده کیفیت کار است، پس باید تمام افراد در انتخاب صافکار و نقاش دقت کافی را بکنند و به هیچ عنوان در این مورد عجله نداشته باشند.

خوشبختانه امروزه وجود مراکز معتبری مانند تهران پلاس باعث شده است تا امکان انجام صافکاری و نقاشی به وسیله افراد متخصص و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با مناسبترین قیمت به راحتی امکان پذیر شود.

اگر شما هم جزو فرادی هستید که به دنبال یک مرکز تخصصی معتبر برای صافکاری و نقاشی خودرو و یا انجام تعمیرات تخصصی خودرو مانند تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، جلوبندی، صافکاری و نقاشی، تعمیر کمک بادی برق خودرو و الکترونیک و یا کارشناسی خودرو و همچنین تعمیرات تخصصی خودروهای خارجی هستید، در این حالت با مراجعه به مرکز تهران پلاس می توانید مناسب‌ترین فرصت را برای دسترسی به خدمات بینظیر و عالی همراه با گارانتی داشته باشید.

تمام خدمات ارائه شده به وسیله این مرکز به صورت تضمینی بوده و به وسیله افراد فوق العاده حرفه ای و مطمئن انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده به وسیله مرکز تهران پلاس می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و با دریافت مشاوره آنلاین همچنین رزرو وقت از قسمت پذیرش آنلاین در سریع ترین زمان ممکن در این مرکز حضور یافته و اقدام به رفع مشکلات موجود کنید در این حالت خواهید توانست تمام خدمات ارائه شده را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.