×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

  .::.   برابر با : Wednesday, 18 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

جراح چاقی در کرج 700x393 - جراحی چاقی در کرج

مقدمه

در این مقاله سعی داریم تا به مبحث در مورد جراحی چاقی در کرج  بپردازیم و از تمام زوایا، نیم نگاهی به عمل جراحی چاقی و فواید آن برای افراد علاقه مند به انجام عمل جراحی چاقی، به صورت کلی داشته باشیم. همچنین دکتر سلیمی را به عنوان بهترین متخصص جراحی چاقی معرفی می نماییم تا بتوانید از تجربیات و تخصص ایشان بهره مند شوید. با ما باشید.

عناوین مقاله:

نسبت مستقیم تحرک کم و چاقی

عوارض وخیم تکنولوژی روی افراد

عمل جراحی چاقی در کرج

توصیه پزشک جراح

چرا عمل جراحی چاقی را انجام دهیم؟

جمع بندی

نسبت مستقیم تحرک کم و چاقی

زندگی در عصر تکنولوژی، تفاوت‌های بیشماری در زندگی انسان امروزی نسبت به نسل های گذشته ایجاد کرده است. استفاده از وسایل ارتباط جمعی و انجام دادن کارها، بدون نیاز به انجام کوچکترین حرکتی، یکجانشینی را در بشر امروز رواج داده است. معضل بی حرکتی و به دنبال آن کاهش فعالیت‌های بدنی، خود دلیلی برای افزایش وزن  گردیده است. به گفته دکتر سلیمی، در گذشته، افراد بیشتر کارهای روزمره خود را به صورت فیزیکی انجام می دادند که این روال در انسان امروز، کاملا فرم معکوس به خود گرفته است و بیشتر افراد، با هر سنی و در هر موقعیت مکانی، دیگر تمایلی به انجام کارهای خود به صورت فیزیکی نداشته و ترجیحا کارهای خود را با استفاده از تکنولوژی و با کمترین حرکت فیزیکی انجام می دهند. این هدیه ای است از طرف دنیای فن آوری به بشر امروز.

چنان چه تا به اینجای مقاله در زمینه مبحث جراحی چاقی در کرج کنجکاو گردیده اید، شما را به خواندن ادامه مقاله دعوت می کنیم.

عوارض وخیم تکنولوژی روی افراد

امروزه بیشتر افراد، دیگر به صورت پیاده از جایی به جایی دیگر نمی روند و یا از وسایل حمل و نقلی که با خود شادی و تحرک به همراه می آورد، استفاده نمی کنند. به بیان دکتر سلیمی، تعداد افرادی که با دوچرخه به محل کار خود می روند، روز به روز در حال کاهش است و این آژیر خطر و تهدیدیست بر علیه سلامت افراد جامعه و شیوع بیماری چاقی در میان جامعه  امروز. زمانی که با زدن یک دکمه، سوار بر ماشین شخصی، می توان به راحتی وارد گاراژ شد و سوار بر آسانسور و بدون استفاده از پله ها، به درب منزل رسید، چه لزومی به پیاده روی است؟!؟

جراح چاقی دکتر سلیمی 700x394 - جراحی چاقی در کرج

عمل جراحی چاقی در کرج

این خود یک مثال کوچک در زمینه کم تحرکی در میان افراد می باشد که این امر نه تنها در تمام جهان، بلکه در تمامی شهرهای کشورمان همچون در استان البرز نیز کاملا مشهود می باشد. افزایش وزن و چاقی غیر قابل کنترل، نیاز به انجام عمل جراحی چاقی در کرج  را همچون کلانشهرهای دیگر در میان ساکنین این شهر، بسیار محبوب کرده است.

مثال ذکر شده در بالا، تنها نمونه کوچکی از دلایل چاقی در میان افراد می باشد. به گفته جناب آقای دکتر سلیمی، جراح متخصص در زمینه عمل جراحی چاقی، کم شدن فعالیت در میان افراد و نیز عدم داشتن یک برنامه صحیح ورزشی و نیز عدم تمایل به صرف زمان در پخت غذای مناسب و بسیاری از عوامل دیگر، علاوه بر تحرک کم، دلایلی محکم بر بیماری چاقی و عوارض ناشی از آن در بسیاری از افراد ذکر کرده است.

از همین رو، در این مقاله سعی داریم تا به برخی از روش های درمان چاقی به روش جراحی بپردازیم و از آنجا که بسیاری از افرادی که از این بیماری رنج می برند و ساکن شهر کرج می باشند و درصدد یافتن مشاوری خوب و نیز به دنبال جراح و پزشکی مجرب، همچون جناب آقای دکتر سلیمی می‌گردند، به بحث در زمینه جراحی چاقی در کرج  می پردازیم.

لزوم انجام جراحی توسط پزشک با سابقه

لازم به ذکر است که در زمینه جراحی چاقی در کرج، پزشکان بسیاری در استان البرز هستند که می‌توانند در این زمینه، به افراد علاقه مند به انجام عمل جراحی چاقی مشاوره دهند. اما این نکته حائز اهمیت است که گرفتن یک مشاوره خوب و متناسب با شرایط فرد، نیاز به بررسی‌های بسیار دقیق و موشکافانه دارد که این خود، نیاز به مشاوره با جراحی با تجربه همچون دکتر سلیمی را بیشتر نمایان می کند.

توصیه پزشک جراح

توصیه دکتر سلیمی، به دوستانی که تمایل به انجام جراحی چاقی در کرج  دارند، انجام تحقیقات بسیار پیش از انجام این عمل می باشد. گرفتن مشاوره کاملا تخصصی نیز از دیگر توصیه های دکتر سلیمی به دوستان ساکن در شهر کرج می باشد. با توجه به این امر که استان البرز و شهر کرج که در قلب آن قرار دارد، فاصله چندانی با شهر تهران نداشته و انجام عملی ظریف، همچون عمل جراحی چاقی نیاز به داشتن مشاور و جراح مجرب را می طلبد، لذا توصیه می شود که با در نظر نگرفتن این فاصله زمانی و مکانی کوتاه، راه صحیح را انتخاب نموده و با انتخاب پزشک مناسبی همچون دکتر سلیمی، خود را در مجاورت هیچ گونه ریسکی قرار ندهند.

دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی و لاپاراسکوپی 667x500 - جراحی چاقی در کرج

چرا دکتر سلیمی را انتخاب کنیم؟

دکتر سلیمی با داشتن سابقه درخشان در زمینه جراحی چاقی در تهران بزرگ، با هزاران جراحی موفق در این زمینه، می تواند گزینه مناسب و مطمئنی برای دوستان عزیز ساکن کرج باشد که تمایل به انجام عمل جراحی چاقی در کرج  را دارند. دکتر سلیمی، قادر به انتخاب مناسب ترین روش درمان برای هر فرد، با توجه به شرایط فیزیکی و روانی فرد می باشد و از این رو بسیاری از بیماران وی، نه تنها از تهران، بلکه از بسیاری دیگر از استان های کشور، به خصوص از استان البرز و شهر کرج می باشند.

پیش از انجام هر گونه اقدامی در زمینه انجام عمل جراحی چاقی در کرج از طرف دکتر سلیمی، توصیه می شود که ابتدا تحقیقات کاملی در زمینه این امر، توسط فرد متقاضی انجام گیرد و نیز مراجعه حضوری و انجام معاینه های اولیه توسط دکتر سلیمی توسط ایشان، به جد، توصیه می گردد.

چرا عمل جراحی چاقی را انجام دهیم؟

بسیاری از افراد با توجه به تمامی تلاش هایی که در زمینه لاغری انجام می دهند، موفق به کاهش وزن نمی شوند. این افراد با وجود آن که از رژیم های سخت لاغری و تمرینات ورزشی دشوار بهره می‌گیرند، با این حال کمترین بازده را در اندام خود مشاهده می کنند. عدم تناسب اندام و نیز کاهش وزن بسیار کم در این افراد، سبب می شود که دچار افسردگی روحی شده و در برخی از موارد، به سبب مبارزه با بیماری چاقی، دست به هر کاری زده و در نتیجه آن، صدمات جبران ناپذیر جسمی را به خود وارد کنند.

در این لحظه است که نیاز به یک مشاور حاذق در زمینه جراحی چاقی در کرج  و تهران همچون دکتر سلیمی، به شدت احساس می شود. به همراهی و همدلی ایشان، فرد اطمینان خاطر پیدا می کند که به یاری جراحی چاقی، می تواند به آرزوی دیرینه خود که همان داشتن وزن مناسب می باشد، دست پیدا کند.

اسلیو معده با دکتر سلیمی 700x394 - جراحی چاقی در کرج

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

این جراح و پزشک مجرب، با استفاده از تجهیزات به روز و تخصصی ترین امکانات  در مجهزترین بیمارستان، می تواند به تمامی افراد علاقه مند به داشتن وزن مناسب، اطمینان دهد که می توانند به خواسته خود با روشی صحیح و با کمترین ریسک پذیری دست یابند.

ارائه خدمات مناسب

از خدماتی که دکتر سلیمی می تواند به علاقه مندان به جراحی چاقی در کرج  ارائه دهد، می‌توان به انجام عمل های جراحی مختلفی که توسط این جراح متخصص انجام می گیرد، پرداخت که هر یک از این عمل های جراحی، مناسب برای اشخاص مختلف می باشد. به این گونه که دکتر سلیمی، پس از انجام مطالعات و تحقیقات کامل روی هر فرد، ابتدا شرایط فرد را به دقت بررسی کرده و اقدام به انجام مشاوره و پس از آن، با توجه به شرایط فرد، عمل جراحی چاقی مناسب را به فرد توصیه می کند.

جمع بندی

افرادی که برای انجام عمل جراحی چاقی در کرج به دکتر سلیمی مراجعه می کنند، بیشتر به دنبال داشتن تناسب اندام و نیز زیبایی اندام می باشند. اما در این میان، افرادی نیز هستند که از مشکل بیماری چاقی به شدت رنج می برند و این بیماری برای ایشان، عوارض دردناکی همچون بیماری های مختلف قلبی و عروقی و نیز مشکلات گوناگون مفاصل را به همراه داشته است.

دکتر سلیمی، با توجه به شرایط اشخاص، روش های گوناگونی از جراحی چاقی را به افراد توصیه می کند که از برخی از این موارد می توان به عمل جراحی بای پس معده، عمل جراحی لیپوماتیک، عمل جراحی ابدومینوپلاستی، عمل جراحی اسلیو معده، ماموپلاستی و … اشاره کرد.

به امید آن که این مقاله که در زمینه جراحی چاقی در کرج صحبت کرده است، برای شما مفید واقع شده باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.