×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

  .::.   برابر با : Monday, 23 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر

دفتر شطرنجی چیست؟

آیا شا هم در کودک از دفتر شطرنجی استفاده می کردید؟ خیلی از بچه ها برای یاد گرفتن بهتر نقاشی و طراحی و رسم از دفتر شظرنجی استفاه می کردند.

درست متوجه شدید، برای یادگیری.

بر اساس نظر گروه هنری ناچو، صفحات دفتر شطرنجی ، به واسطه خطوط ظریف و خانه های مربعی خود، الگویی منظم را تشکیل می دهند که این خطوط برای آموزش نقاشی، طراحی، رسم نمودارها، منحنی‌ها و مانند اینها بسیار مناسب بوده است.

image 1649090879 - 7 عادت اشتباه در برخورد با دفتر شطرنجی به همراه بررسی خودکار فانتزی

جالب است که بدانید دفتر شطرنجی مختص سن خاصی نبوده و برای تمامی سنین و در بسیاری از هنر ورشته ها کاربرد دارد که مهم ترین آنها، استفاده در مباجث ریاضی، نقاشی و مهندسی و آزمایشگاهی است.

گروه هنری ناچو، همراه شماست تا به معرفی دفتر شطرنجی و کاربردهای ان بپردازد و شما را در انتخاب یکی دفتر مناسب راهنمایی کند.

دفتر شطرنجی شما  را در ترسیم طرح های مورد نظرتان، با ابعاد مناسب و دقیق همراهی می نماید.

کاربرد دفتر شطرنجی

دفتر شطرنجی یکی از مهم ترین ابزار کار برای رشته هایی مانند مهندسی و نقشه کشی و گرافیک است.

در این دفتر جذاب، خانه های مربعی شکل، به دانستن مختصات محصول مورد طراحی کمک می نماید. این دفتر ها در ابعادی برمبنای یک اینچ،یک سانتی‌متر و برخی نیم سانتی‌متر تولید می شوند.

به وسیله دفتر شطرنجی می توان بدون نیاز به خط کش، شکل مورد نظر را رسم نمود.

از دیگر کاربردهای دفتر شطرنجی میتوان به الگوکشی اشاره نمود. در برخی روشهای خیاطی، از دفتر شطرنجی برای کشیدن الگو استفاده می شود. الگو در ابعاد کوچکت بر روی کاغذ طراحی شده و به روی پارچه با تناسب واقعی انتقال داده شده و در نهایت پارچه را بر اساس ان معیار برش می زنند.

از دیگر کاربردهای رایج دفتر شطرنجی در برخی از الگوکشی‌ها است. مثلا در برخی از متدهای خیاطی از این دفتر برای کشیدن الگوهای لباس، زیاد استفاده می‌شود.

الگو در مقیاس کوچک روی کاغذ شطرنجی کشیده می‌شود. سپس با استفاده از نسبت و تناسب، در مقیاس بزرگ‌تر روی کاغذ الگو پیاده می‌شود و در نهایت پارچه بر مبنای آن برش زده می‌شود.

در طراحی و نقاشی نیز از دفتر شطرنجی استفاده می شود.

در رشته‌های هنری مانند طراحی و نقاشی از کاغذ یا دفتر شطرنجی استفاده می‌شود. برای مثال به مبتدیان توصیه می‌شود در ابتدای امر در ترسیم‌هایی که دارای مدل عکس است، از کاغذ شطرنجی استفاده کنند.

آنان می‌توانند عکس را به صورت دقیق روی کاغذ شطرنجی پرینت بگیرند و روی کاغذ یا دفتر شطرنجی دیگر (معمولا با مقیاس بزرگ‌تر) پیاده کنند.

از کاربردهای بسیار جذاب این دفتر شطرنجی می توان به استفاده در قالی بافی اشاره نمود. برای کشیدن نقشه قالی از این دفاتر استفاده می شود و به نوعی هر مربع را یک گره به شمار می اورند.

از دیگر کاربردهای دفتر شطرنجی می توان به درک تصویر و مفهومی از فضا، کادر و اندازه اشاره نمود و در کنار ان به افزایش و تقویت حافظه و مهارت دست ورزی و همچنین هماهنگی میان چشم و دست نیز سری زد.

به وسیله دفتر شطرنجی میتوان تفاوت رنگ‌ها را شناسایی نمود.

image 1649090939 - 7 عادت اشتباه در برخورد با دفتر شطرنجی به همراه بررسی خودکار فانتزی

خرید دفتر شطرنجی

گروه هنری ناچو، مطمئن ترین مرکز فروش انواع دفتر شطرنجی است که این محصول را با کیفیتی بالا و بسیار کاربردی به شما عرضه می نماید.

قیمت دفتر شطرنجی

گروه هنری ناچو، دفتر شطرنجی را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رساند. گروه هنری ناچو، محصولات خود را درجه بالایی از مرغوبیت ارائه می کند. دفتر شطرنجی ، در انواع گوناگونی تولید شده و قابل فروش است.

خودکار فانتزی طرحدار چیست؟

یکی از راه های ایجاد جذابیت در نوشتار و ومکاتبات، استفاده از خودکارهای فانتری طرحدار است. حتما برای شما هم پیش آمده که برای نوشتن نامه برای عزیزانتان نیاز به رنگ های متنوع خودکار داشته باشید تا بتوانید به زیبایی نوشته خود اضافه نمایید. بنابراین نیاز به داشتن خودکار فانتزی طرحدار احساس می شود.

image 1649091074 - 7 عادت اشتباه در برخورد با دفتر شطرنجی به همراه بررسی خودکار فانتزی

گروه هنری ناچو، در کنار شماست تا جذابیت متون شما را بیشتر کند. به نقل از گروه هنری ناچو، علاوه بر ایجاد تنوع در نوشتار، یکی از راه های ایجاد انگیزه و علاقه در کودکان و نوجوانان برای مطالعه و مکاتبت، استفاده از خوکار فانتزی طرحدار به شمار می آید.

خودکار فانتزی طرحدار، جدیدترین وتولیدات در زمینه نوشت افزاری و اکسسوری های تحصیلی تبدیل شده است که طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است.

این خودکارها، به واسطه نیاز انسان به زیبایی و تنوع، در طرحهای محتلف کارتونی، عروسکی و هر شکلی که به زیبایی کار می افزاید تولید شده اند.

در گذشته بدلیل کمبود فناوری و وجود سادگی در نوشتار، فقط از قلم و خودکار و مدادهای ساده استفاده می شد. اما امروزه دیگر خودکارهای ساده جذابیت چندانی برای مصرف کننده علی الخصوص دانش آموز و دانشجو نداشته و بیشتر به سمت خودکارهای فانتزی طرحدار گرایش حاصل شده است.

این خودکارها، در واقع نسل جدیدی از خودکارهای ساده قدیم هستند که با ایجاد تغییر در شکل ظاهری و ساختار خود، چشم بینده را فریب داده و به خود جلب می نماید.

خرید خودکار فانتزی طرحدار

خرید خودکار فانتزی طرحدار، برای بسیاری از افراد جذاب است چرا که هنگام خرید این نوشت افزار، جدای از کاربردشان، زیبایی و طرح جذابش انرژی بخش افراد بوده و انجام کار نوشتن را برای مصرف کننده جذاب تر می کند.

گروه هنری ناچو، با محصولات شگفت انگیز خود، خودکار فانتزی طرح دار در دسته بندی های متنوع به به شما مشتریان عزیز ارئه می نماید.

گروه هنری ناچو، خودکار فانتزی طرحدار را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به فروش می رساند. گروه هنری ناچو، محصولات خود را درجه بالایی از مرغوبیت ارائه می کند.

خودکارهای فانتزی طرحدار، به واسطه پیشرفت فناور در تولید، در مدلها و شکلهای بی نظیر و چشم نواز طراحی و تولید شده و به بازار عرضه شده است. شکلهای متنوع ایموجی، کاتونی، شخصیت های معروف داستانی، گل و مانند اینها در تولید این محصول جذاب بکار برده شده است.

دفتر پلنر رنگی رنگی

شما هم برای رسیدن به اهدافتان نیاز به برنامه ریزی دارید.؟ آیا شما هم از بی برنامگی خسته شده و از اهداف خود دور مانده اید؟

گروه هنری ناچو، برای حل مشکل شما دفتر پلنر رنگی رنگی را به شما پیشنهاد می کند تا با برنامه ریزی مناسب و اصولی، راه رسیدن به اهدافتان را کوتاه تر و سریع تر نمایید.

image 1649091128 - 7 عادت اشتباه در برخورد با دفتر شطرنجی به همراه بررسی خودکار فانتزی

پلنر رنگی رنگی یا دفتر اهداف

دفتر پلنر رنگی رنگی با طراحی زیبا و جذاب خود، افراد را به نوشتن و کتابت ترغیب می نماید و به برنامه ریزی افراد کمک می نماید.

با استفاده از پلنر رنگی رنکی می توانید در زمان خود صرفه جویی نمایید و فعالیت و اهداف خود را بر اساس برنامه ریزی مورد نظر خود پیش ببرید.

به وسیله دفتر برنامه ریزی و اهداف رنگی رنگی، و با برنامه ریزی دقیق، می توانید استرس را از خود دور نموده و بر امورات خود تسلط کامل پیدا کنید. این پلنر شما را به یک فرد هدفمند و قدرتمند تبدیل می نماید و ذهن شما را بسیار منسجم و آرام می سازد.

با این دفتر اهداف رنگی رنگی، بی نظمی و بی برنامگی را از خود دور نمایید.

مزایای پلنر تحصیلی

دفتر برنامه ریزی همناطوز که از نامش پیداشت به شما در برنامه ریزی امور روزانه بسیار کمک می نماید. هر فردی با توجه به داشتن برنامه ریزی، به سطح بالایی از موفقیت دست خواهد یافت.

از مزایای پلنرهای تحصیلی می توان به موارد بسیاری اشاره نمود که در اینجا گروه هنری ناچو به برخی از انها اشاره می نماید.

خرید  دفتر پلنر رنگی رنگی

 گروه هنری ناچو، انواع مختلفی از دفتر پلنر رنگی رنگی را به شما ارائه می دهد و در دسته بندی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالنامه عرضه می شود.

image 1649091041 - 7 عادت اشتباه در برخورد با دفتر شطرنجی به همراه بررسی خودکار فانتزی

شما به راحتی و بسته به اهداف مورد نظر خود، می تواید دفتر پلنر مناسب خود را خریدارین مایید.

شما می توانید دفتر پلنر رنگی رنگی را با توجه به اهداف خود از گروه هنری ناچو خریداری نمایید.

یکی از مزایای برتر این دفترهای برنامه ریزی، سازماندهی امور روزانه درسی و حتی بصورت ماهیانه و سالیانه نیز است.

با این پلنر رنگی رنگی می توان بازدهی در امور درسی را بسیار بالا برد.

انواع دفتر پلنر رنگی رنگی:

دفتر پلنر رنگی رنگی روزانه

شما با دفتر اهداف رنگی رنگی روزانه می توانید روزانه زمان و برنامه های خود را مدیریت نموده و کنترل روند کارها را بر عهده بگیرید.

دفتر پلنر رنگی رنگی هفتگی

دفتر پلنر رنگی رنگی هفتگی یکی از محصولات کاربردی ناچو است که می توانید  هفته به هفته برنامه ریزی داشته باشید و زمان خود را به خوبی مدیریت نمایید.

دفتر پلنر رنگی رنگی سالیانه

 دفتر پلنر رنگی رنگی سالیانه، بعنوان سالنامه رنگی‌ رنگی شناخته می شود که مناسب برای برنامه ریزی جهت اهداف بلند مدت شما است و می توانید هر ماه فعالیت های خود را جداگانه یادداشت نمایید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.