×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

آیا تا به حال به فکر تبلیغ کسب و کار خود در کلاب هاوس افتاده اید ؟ استفاده از امکانات موجود در کلاب هاوس برای بازاریابی و افزایش فروش خود را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

در ۲ سال اخیر که بیماری کرونا بسیاری از افراد را خانه نشین کرده است و کسب و کار های زیادی مجبور به دورکاری شده اند، اپلیکیشنی به نام کلاب هاوس پا به عرصه در میان اپلیکیشن های آنلاین برای چت صوتی گذاشت که پس از گذشت چند ماه در ایران نیز به صورت میلیونی طرفدار پیدا کرده است. در طول این سال ها با توجه به رشد بیش از حد کلاب هاوس در ایران در حال حاضر فضای مستعدی برای تبلیغات و بازاریابی محصولات خود خواهید داشت، به طوری که می توانید اقدام به خرید فالوور کلاب هاوس واقعی کنید و در پس از افزایش فالوور و دنبال کنندگان خود در کلاب هاوس اقدام به بازاریابی محصولات خود کنید.

اپلیکیشن اجتماعی کلاب هاوس همیشه سعی بر آن داشته است که نقشی در زمینه تبلیغات و فروش بیشتر کاربران در محیط برنامه کلاب هاوس داشته باشد که با توجه به تلاش بسیار زیاد این شبکه اجتماعی، مخاطبان آن همراه رو به افزایش بوده است از زمان تاسیس این شبکه مجازی و همین مورد که مخاطبان و استفاده کنندگان برنامه کلاب هاوس به طور روز افزون در حال پیشرفت است خود دلیلی بر آن است که شما بازاریابی در کلاب هاوس را به یکی از فعالیت های روزانه خود قرار دهید تا محصولات و خدمات خود را در این شبکه اجتماعی به افرادی که از آن استفاده می کنند معرفی کنید.

اما همیشه باید به این مورد توجه داشته باشید که فعالیت در شبکه اجتماعی کلاب هاوس مشروط بر این خواهد بود که نوعی مقبولیت را بین کاربران کلاب هاوس کسب کرده باشید تا زمانی که مشغول به صحبت در یکی از روم های کلاب هاوس هستید به صحبت های شما اهمیت بیشتری داده شود که این مقبولیت به سادگی قابل کسب کردن است که باید به چند نکته اساسی توجه کنید در پایین به صورت موردی به آن خواهیم پرداخت:

 1. داشتن پروفایل جذاب:
  قبل از هر کاری در کلاب هاوس شما باید پروفایل خود را تکمیل کرده و با نوشتن یک متن بیو حرفه ای به جذاب شدن هر چه بیشتر پروفایل کلاب هاوس خود کمک کنید.
 2. قرار دادن عکس پروفایل رسمی:
  اگر در کلاب هاوس قرار است که محصول خود را تبلیغ کنید و یا برند خود را مایل باشید به دیگران معرفی کنید باید یک عکس رسمی داشته باشید.
 3. افزایش تعداد دنبال کنندگان کلاب هاوس خود:
  پس از آنکه دو مرحله بالا را انجام دادید، نیاز خواهید داشت که فالوور های صفحه خود را بیشتر کنید که می توانید از خدمات خرید فالوور کلاب هاوس استفاده کنید.

با توجه به اینکه بازاریابی در کلاب هاوس و برند شدن شما در این شبکه اجتماعی به یک عامل مهم به اسم تعداد فالوور ها بسیار بستگی دارد، باید در نظر داشته باشید که برای رسیدن به این هدف شما نیاز به افزایش فالوور ها به صورت طبیعی و یا خرید فالوور کلاب هاوس خواهید داشت تا در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود در کلاب هاوس رسیده.

اعتماد سازی در فضای کلاب هاوس

قبل از آنکه در مورد بازاریابی در کلاب هاوس صحبت کنیم باید به این مورد اشاره کنیم که در ابتدا کار شما باید اعتماد سازی کنید برای افرادی که در این شبکه مجازی شما را دنبال می کنند، برای اینکار نیاز است که در روم ها و یا اتاق هایی که شرکت می کنید در کلاب هاوس همواره نهایت ادب را رعایت کنید و فقط از خوبی های برند خود صحبت نکنید و گاهی از کم و کاستی های محصولات خود نیز صحبت و اشاره کنید.

البته برای اعتماد سازی بیشتر، همیشه باید به این مورد توجه داشته باشید که در هر شبکه اجتماعی شما حضور داشته باشید مردم اولین کاری که انجام خواهند داد نگاه به پروفایل شما خواهد بود که یکی از عوامل تاثیر گذار در اعتماد سازی در کلاب هاوس ، تعداد فالوور های شما خواهد بود که این مقدار هر چه بیشتر باشد همان قدر در جلب اعتماد کاربران شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

تعداد فالوور واقعی کلاب هاوس چه تاثیری در بازاریابی خواهد داشت؟

شرایطی را تصور کنید که شما در یکی از اتاق های پر طرفدار در کلاب هاوس مشغول به صحبت هستید و یکی از رقبای شما در حوزه کاری شما نیز در همان اتاق است، اگر شما به سه مرحله ای که در بالا برای کسب بهترین نتیجه برای بازاریابی در کلاب هاوس عمل نکرده باشید و رقیب شما همان سه مرحله را به درستی انجام داده باشید قطعا شما فرصتی برای مطرح کردن کسب و کار خود احتمالا پیدا نخواهید کرد؛ بخاطر آنکه از تعداد فالوور کمتری برخوردار هستید، عکس پروفایل مناسبی ندارید و متن بیو مناسب برای صفحه خود در کلاب هاوس تهیه نکرده اید، بنابراین در اولین فرصت پیشنهاد می شود که اگر قصد بازاریابی کلاب هاوس را دارید تا اسم و برند خود را معروف کنید حتما اقدام به خرید فالوور کلاب هاوس واقعی کنید تا تاثیر مثبت آن را در رشد کسب و کار خود مشاهده کنید.

آیا خرید فالوور کلاب هاوس واقعا در بازاریابی کمک خواهد کرد؟

رشد و پیشرفت در هر زمینه نیاز به یک سری پیش زمینه خواهد داشت که اگر هر کدام از آن ها را به صورت ناقص انجام دهید، قطعا آن نتیجه ای که در سر خود برای کسب و کار خود دارید را دریافت نخواهید کرد، خرید فالوور کلاب هاوس نیز یکی از راه ها برای دریافت بهترین بازده برای بازاریابی در کلاب هاوس و به تنهایی نخواهد توانست شما را در این این زمینه موفق کند.
توصیه ما به شما این است که در کنار خرید و افزایش فالوور کلاب هاوس خود، حتما به نوع مطالبی که در کلاب هاوس خود منتشر می کنید دقت کنید؛ حتما مطالبی در حوزه کاری خود منتشر کنید تا کاربرانی که جذب صفحه شما می شوند هدفمند تر باشند در این صورت شما با یک تیر دو نشان زده اید و چند قدم مثبت در زمینه بازاریابی در کلاب هاوس انجام داده اید.

با استفاده از فن بیان خاص و در عین حال دوستانه در میان رقبا خود پیشتاز باشید.

بسیاری از افراد هستند در اتاق های کلاب هاوس چندان مایل به صحبت نیستند و حس می کنند اگر شروع به صحبت کنیم شاید لهجه ای که دارند مورد تمسخر برخی از حاضرین در اتاق شود، اما اینطور نیست و شما اگر کمی بر روی فن بیان خود کار کنید می توانید با همان لهجه زیبایی که دارید اقدام به صحبت کنید، برای این کار پیشنهاد ما به شما این است که اگر خیلی حساس هستید در اینترنت کمی تحقیق کنید و مقالاتی در مورد فن بیان را مطالعه کنید و پس از آنکه مقالاتی در این زمینه را مطالعه کردید به کلاب هاوس برگردید و اقدام به بازاریابی در کلاب هاوس کنید تا اسم برند خود را به گوش همگان برسانید.

صفحه شما در کلاب هاوس بخشی از رزومه و اسم برند شما خواهد بود

اگر جای شما باشم برای برند شدن کسب و کار خود به هیچ عنوان در روم ها یا اتاق هایی که زرد هستند شرکت نخواهم کرد، چرا که زمانی که شما در بعضی از اتاق های کلاب هاوس که با عناوین هنجارشکنانه هستند و در جامعه ما جا افتاده نیستند شرکت کنید به احتمال زیاد افرادی که شما در کلاب هاوس دنبال کرده اند، متوجه خواهند شد که شما در آن اتاق ها در حال حاضر حضور دارید حتی اگر صحبت نکنید در این صورت شاید ضربه بزرگی به کسب و کار شما و تمام زحماتی که در این مدت برای بازاریابی در کلاب هاوس کرده اید پیش آید.

برخی از اتاق های زرد در کلاب هاوس که نباید در آن ها شرکت کنید:

 • اتاق هایی با موضوع همسریابی.
 • اتاق هایی با موضوعات طنز های زننده.
 • اتاق هایی با موضوع دریافت فالوور کلاب هاوس.

چطور با بازاریابی در کلاب هاوس درآمد را زیاد کنیم؟

خب حالا که تا این قسمت به صورت کامل همراه ما بودید باید به این مورد اشاره کنیم زمان آن رسیده که شما شروع کنید در شبکه مجازی کلاب هاوس درآمد خود را از گذشته بیشتر کنید ولی لازمه این کار، بررسی و تحلیل دقیق تر رقبا خود در حوزه فعالیتتان است، برای این کار شما با یک اکانت دیگر بهتر است رقبا خود را در کلاب هاوس فالو کنید و منتظر آن باشید زمانی که آن ها یک اتاق برای گفتگو ساختند وارد آن شوید و به صحبت هایی که می کنند گوش کنید، به احتمال زیاد آنها علاوه بر خود چند نفر از کارمندان خود را نیز به عنوان سخنران وارد اتاق کرده اند تا هر چه بیشتر کسب و کار خود را گسترده نشان دهند، البته برای این کار شما باید بررسی و تحلیل دقیق تری نسبت به رقبا خود انجام دهید و سپس اقدام به کپی تمیز تری از فعالیت های مفید آن ها در اکانت اصلی کلاب هاوس خود کنید در این صورت شما خواهید توانست یک بازاریابی موفق در کلاب هاوس داشته باشید.

نتیجه گیری

بسیاری از شرکت ها همچنان پا به عرصه بازاریابی در کلاب هاوس نگذاشته اند و بهتر است شما از این فرصت طلایی برای کسب و کار خود استفاده کنید تا یکی از اولین ها باشید اگر غفلت و تردید داشته باشید روزی افسوس آن را خواهید خورد که چرا در کلاب هاوس اقدام به بازاریابی نکرده اید چرا که پس از گذشت مدتی کلاب هاوس نیز تبدیل به یک شبکه مجازی محبوب تر خواهد شد و شرکت ها و برند هایی بیشتری با ورود خود به بازاریابی در کلاب هاوس فضا را برای شما تنگ تر خواهند کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. حسام

  بسیار متن خوب و آموزنده ای بود، هنوز خیلی از افراد درک درستی از روش های بازاریابی در کلاب هاوس ندارند و باید سریعتر به سمت آموزش بازاریابی کلاب هاوس بروند.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.