×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر

در حال حاضر شرکتهای بسیاری در زمینه انجام خدمات پرستاری شبانه روزی در بسیاری از شهرها مثل بجنورد پدید آمده اند و ناجی خانواده های نیازمند شدند.

مراقبت کردن از سالمندان به ویژه اگر از کار افتاده باشند کار بسیار سختی می باشد زیرا بسیاری از آنها توانایی انجام امورات شخصی مثل دستشویی و حمام رفتن را هم ندارند و با توجه به مشغله زیاد فرزندان نمی توانند به درستی از آنها مراقبت کنند.

استخدام پرستار در مرکز پرستاری حضرت زینب جهت انجام کارهای شخصی موجب شده این عزیزان دیگر روانه خانه سالمندان نشوند و با پرداخت حقوق به پرستار این وظایف را انجام می دهند.

C:\Users\ARAD\Desktop\اولی.jpg

در برخی موارد بهیاران مشغول در مرکز پرستاری حضرت زینب و با توافق طرفین کارهای بیرون از خانه و اداری عزیزان سالمند را نیز می دهند، همچنین علاوه بر کارهای شخصی به تمیز کزدن خانه و تهیه غذا نیز مشغول می شوند.

ساعت کاری آنها با توجه به درخواست کارفرما و قبول پرستار می باشد، برخی از پرستارها فقط شیفتی آن هم صبحها کار می کنند، بعضی از آنها امکان اینکه شیفت شب بمانند را دارند، معمولا حقوق پرستاران شیفت شب بیشتر می باشد.

بعضی از خانواده ها درخواست پرستار شبانه روزی برای والدین خود دارند تا همیشه کنار آنها باشند و از انها مراقبت کنند، در این صورت به آنها محل مناسب برای زندگی داده می شود و علاوه بر حقوق، هزینه های زندگی نیز بر عهده کارفرما می باشد.

البته مسائل مربوط به هزینه و پرداخت حقوق بر اساس توافق طرفین صورت می گیرد اما چیزی که مسلم است آن است که حقوق پرستاران ۲۴ ساعته بیشتر خواهد بود.

خدمات پرستاری اراک

افرادی که نیاز به تزریق هر روزه یا دستگاه آندوسکوپی گوش دارند می توانند از خدمات پرستاری اراک استفاده کنند و وقت و انرژی خود را در درمانگاه هدر ندهند.

افراد با مراجعه به بیمارستانها و درمانگاه ها ممکن است به ویروس مبتلا شوند به همین دلیل برای انجام تزریقات بهتر است از پرستاری در منزل کمک بگیرد.

برخی از بیماران نیاز به مراقبتهای ۲۴ ساعته دارند و در این صورت خانواده ها نمی توانند از آنها مراقبت کنند چرا که خود فعالیتهایی برای انجام دارند، در این صورت بهتر است که از پرستار در منزل کمک بگیرند.

C:\Users\ARAD\Desktop\دومی.jpg

امروزه در شهرهای مختلف ایران مراکزی همچون مرکز خدمات پرستاری در اهواز احداث شده است که یکی از آنها خدمات پرستاری الزهرا کاشان می باشد و بهترین پرستاران را دارد که همه ی آنها دوره آموزشهای تخصصی را گذرانده اند و مجرب هستند.

گاهی اوقات بهتر است که بیمار را از بیمارستان به خانه منقل کرد و برای آن پرستار و تجهیزات بیمارستانی گرفت، چرا که زودتر درمان می شود و از محیط خفقان آور بیمارستان راحت می شود.

تمام پرستاران یک مرکز تحت نظارت پزشکی متخصص هستند و در طول پرستاری از یک بیمار می توانند با پزشک در ارتباط باشند.

خدمات پرستاری اردبیل

یکی از شغل های تازه کار و رایج ارائه ی خدمات پرستاری می باشد در شهر اردبیل این دفاتر به صورت حرفه ایی مشغول به فعالیت هستند.

خدمات پرستاری برای کودکان از جمله محبوب ترین کارها می باشد درست است که حقوق و مزایای مربوط به این کار بالا نمی باشد ولی افراد به خاطر نگهداری از بچه و حساسیت های بچه ها مثل حساسیت به تن ماهی که بسیار مهم است این کار را می پذیرند.

کودکان دارای شیطنتهای بسیار زیادی هستند که نیاز به روش تربیتی مناسب داردند به همین علت افرادی که برای این شغل انتخاب می شوند باید دارای تحصیلات لازم در رشته ی روانشناسی کودک باشند و خانواده ها نیز در این مورد بسیار حساس هستند.

C:\Users\ARAD\Desktop\سومی.jpg

امروزه برای ارائه ی خدمات پرستاری شرکتها و دفاتری نظیر دفتر خدمات پرستاری تنکابن تاسیس شده که انجام این کار را به عهده گرفته اند شهر بابل نیز دارای دفاتر خدماتی بسیار حرفه ایی و مطمئنی هست.

افرادی که در خانه سالمند دارند و وقت کافی برای نگهداری مناسب از او را ندارند اقدام به بردن آن به خانه ی سالمندان و یا گرفتن پرستار از شرکتهای ارائه دهندی خدمات پرستاری و روپوش پزشکی هستند تحقیقات نشان داده که سالمندانی که در محیط خانه از آنها مراقبت می شود عمر بیشتری می کنند و مهمتر از آن روحیه ی بسیار شادتری نسبت به سایر سالمندان دارند قرار داشتن در جو خانوادگی و در کنار عزیزان نقطه ی مثبت این موضوع می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.