×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

شبکه ‌های اجتماعی یکی از بهترین کانال‌ ها برای رونق کسب و کار و معروف شدن هستند. در بین تمامی شبکه‌ های اجتماعی، اینستاگرام می‌تواند اولین انتخاب شما باشد. تفاوتی ندارد که چه نوع کسب و کاری دارید یا در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید، اینستاگرام می‌تواند باعث افزایش فروش کالا یا معرفی بهتر خدمات شما شود. شاید اصلا کسب و کاری ندارید و تنها می‌خواهید به عنوان بلاگر در این شبکه فعالیت کنید. خرید لایک، فالور و ویو پست تنها چیزهایی هستند که برای رسیدن به این هدف نیاز دارید. این سه گزینه، بیشترین تاثیر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارند و در ادامه به شما خواهیم گفت این خدمات را از کجا تهیه کنید تا بهترین بازده و نتیجه را در مدت کوتاهی به دست آورید.

اینستاگرام در راس شبکه ‌های اجتماعی

تعداد شبکه ‌های اجتماعی بیشتر از آن است که بتوان آنها را شمرد یا در یک لیست جای داد. در بین این تعداد از شبکه‌ ها، اینستاگرام جزو پربازدیدترین شبکه ‌ها محسوب می‌شود. این شبکه اجتماعی محبوب بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال در داخل ایران دارد. این آمار خیره کننده در مورد هیچ یک از شبکه‌ های اجتماعی خارجی برای ایرانیان صادق نیست؛ پس می‌توان گفت ایرانیان بیش از هر شبکه اجتماعی، در اینستاگرام فعالیت می‌کنند.

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که قصد دارد تا تمامی پست‌ های ویدئویی را به صورت ریلز برای کاربران نشان دهد. ۵۸ درصد بازاریاب‌ ها و مارکتر ها نیز با تکیه بر این حرف، بیشتر از سال پیش بر روی ساخت و انتشار ریلز متمرکز شده‌اند. امروزه انتشار ریلز یا پست‌ های ویدئویی، یکی از بهترین راه‌ های جذب کاربر است.

امکانات و قابلیت ‌هایی که اینستاگرام دارد، می‌تواند هر کسب و کار و فردی را موفق کند. اینستاگرام با استفاده از داده‌ های تصویری و ویدئویی، امکان این را به کاربران می‌دهد که بتوانند توجه بیشتری جلب کنند. شما در اینستاگرام می‌توانید به جای تعریف از کالا و خدمات، آنها را به کاربران نشان دهید. بدین وسیله کاربران بهتر به شما و محصولتان اعتماد می‌کنند.

blank

نحوه عملکرد اینستاگرام

جذاب ‌ترین و مهم ‌ترین بخش اینستاگرام برای کاربران و کسانی که می‌خواهند کالا یا خدمات خود را عرضه کنند، بخش اکسپلور اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی با استفاده از الگوریتم‌ های مختلف، برخی پست ‌ها را در این بخش به کاربران نشان می‌دهد. کاربران عادی نیز زمان زیادی را در این صفحه سپری می‌کنند و دوست دارند تا عکس‌ ها و ویدئو های جدید را نگاه کنند. خرید لایک اینستاگرام یکی از راه‌ های ورود به این بخش اینستاگرام است.

کاربران در اینستاگرام می‌توانند با یک پست یا پیج چند کار مختلف انجام دهند. فالو، لایک و تماشا کردن ویدئو ها سه بخش مهم از اعمال و واکنش های کاربران است. با خرید این سه خدمت می‌توانید کسب و کار یا پیج خود را رشد دهید. شاید بپرسید که ورود به بخش اکسپلور یا معروف شدن چگونه می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند.

مزایای خرید لایک، فالور و ویو اینستاگرام

لایک، از ابتدایی ترین واکنش‌ های کاربران است که اینستاگرام قابلیت انجام آن را فراهم کرده بود، حال با اضافه شدن عناصر و بخش‌ های جدید، کاربران می‌توانند ویدئو های همدیگر را تماشا کنند. در پست‌ های ویدئویی، لایک جای خود را به ویو داده و در چنین پست ‌هایی، مهم‌ترین ویژگی، ویو است. نکته جالبی که شاید اکثر کاربران آن را نمی‌دانند، وجود حداقل ‌ها برای محاسبه ویو است. ویو تنها زمانی حساب می‌شود که کاربر بیش از ۳ ثانیه محتوای ویدئویی شما را تماشا کند. کمتر از این زمان، ویو محسوب نمی‌شود و بهتر است برای افزایش ویو پست‌های خود، به خرید ویو پست اینستاگرام بپردازید.

اولین مزیت خرید این سه خدمت، افزایش اعتبار شما نزد کاربران است. هر چه پست‌ های شما بازدید بیشتری داشته و فالور های شما بیشتر باشد، کاربران بیشتر به کسب و کار یا شخص شما اعتماد می‌کنند. اعتماد و اعتبار کاربران نیز رابطه کاملا مستقیم با خرید کالا یا خدمات دارد. کمتر کاربری از پیج‌ هایی خرید می‌کند که تعداد فالور و ویو پست کمی دارد؛ پس خرید فالور در کنار خرید ویو پست می‌تواند اعتبار شما نزد کاربران را افزایش دهد. اگر کسب و کار شما مربوط به فروش کالا و خدمات نباشد، می‌توانید با خرید فالور، لایک و ویو پست، خود را جزو افراد معروف و معتبر این شبکه اجتماعی نشان دهید.

کاربرد دیگر خرید لایک و فالو، کسب اعتماد شبکه اجتماعی اینستاگرام است. گفتیم یکی از بخش‌ های مهم این شبکه، بخش اکسپلور بوده و الگوریتم ‌های اینستاگرام عناصر مختلفی را برای ورود به این بخش بررسی می‌کنند. یکی از اصلی ‌ترین تلاش‌ های هر شخص و کسب و کاری در شبکه اینستاگرام، ورود به بخش اکسپلور است. در نظر داشته باشید که از فالور و ویو فیک نباید برای این کار استفاده کرد. فالور، لایک و ویو واقعی می‌تواند پست ‌های شما را وارد بخش محبوب اکسپلور کرده و بازدید های شما را چند برابر کند.

blankتصویر از goinstagram.com

نکات مهم در خرید لایک، فالور و ویو پست اینستاگرام

نکته بسیار مهمی که باید بیشتر از هرچیزی به آن دقت کنید، عدم استفاده از خدمات فیک و غیرواقعی است. فرق نمی‌کند خدماتی که می‌خرید شامل لایک، فالور یا ویو باشد. در صورتی که فالور و ویو فیک اینستاگرام را خریداری کنید، اینستاگرام می‌تواند پیج شما را مسدود کرده یا از چشم کاربران پنهان کند. در این صورت کاربران کمتری می‌توانند پست ‌ها و استوری‌ های شما را مشاهده کنند. بهتر است برای این منظور از فالور و لایک واقعی استفاده کنید.

علاوه بر این، احتمال ریزش فالور فیک نیز وجود دارد. در صورتی که در یک بازه زمانی فالور های خود را از دست بدهید، اعتبار شما نزد کاربران کاهش پیدا می‌کند و نمی‌توانید مانند قبل خدمات خود را برای کاربران عرضه کنید. راه ‌های زیادی برای جذب فالور و ویو پست واقعی وجود دارد.

یکی از سریع ‌ترین راه ‌ها برای رسیدن به این منظور، خرید ویو یا فالور است. در وهله بعدی، بهتر است فروشگاه‌ های معتبر را برای خرید خدمات انتخاب کنید. برای خرید این سه خدمت، فروشگاه ‌های زیادی وجود دارند. در بین فروشگاه‌ های متعدد، عده‌ای وجود دارند که با کلاهبرداری و بدون تحویل خدمات، هزینه دریافت می‌کنند. فروشگاهی که قصد داریم در انتهای این مطلب معرفی کنیم، یکی از معتبرترین فروشگاه‌های ایران برای خرید فالور و لایک اینستاگرام است.

بهترین فروشگاه برای خرید لایک، فالور و ویو پست اینستاگرام

با مشاهده آمار منتشر شده و تجربه کاربران دیگر می‌توان متوجه شد که سه عنصر لایک، فالور و ویو پست تاثیر بسیار زیادی در افزایش فروش یا معروفیت دارند. در سال آینده نیز ریلز بیشتر از پست‌ های تصویری اهمیت پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و با خرید ویو پست اینستاگرام، اعتبار پست ‌های قدیمی و جدید خود را نزد کاربران افزایش دهید.

جی اس پنل، یکی از معتبرترین فروشگاه‌ های ایرانی است که خدمات فروش لایک و فالور واقعی اینستاگرام را ارائه می‌دهد. برای خرید فالوور اینستاگرام و دیگر عناصر این شبکه اجتماعی مهم، می‌توانید وارد سایت جی اس پنل شده و تعداد فالور مد نظر خود را انتخاب کنید.‌

جی اس پنل، کمترین تعرفه را برای فالو، لایک و ویو در نظر گرفته تا کاربران عزیز بتوانند به راحتی و به مقدار نیاز خود این خدمات را تهیه کنند. در صورتی که در خرید این خدمات دچار مشکل شدید یا در فرایند خرید شک دارید، می‌توانید از پشتیبانی حرفه‌ای و همیشه آنلاین جی اس پنل استفاده کنید. پشتیبانی جی اس پنل به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در خدمت کاربران است. یکی دیگر از مزیت‌ های فروشگاه جی اس پنل، تحویل خدمات به صورت آنی و بسیار سریع است. فالور، لایک و ویو خریداری شده از این فروشگاه در کمترین زمان روی پیج یا پست شما اعمال خواهد شد. برای استفاده از خدمات این فروشگاه سری به وبسایت رسمی این تیم حرفه‌ای بزنید.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.