×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

انتخاب تعمیرکار با تجربه و حرفه ای یکی از مهم ترین گام ها برای تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران می باشد. چون این محصولات متعلق به برند خارجی بوده و مانند سایر شرکت ها تفاوت هایی در طراحی سیستم داخلی و نوع قطعات اولیه آن وجود دارد. لذا بدون تجربه و مهارت و آشنایی با ویژگی های لوازم خانگی آرچلیک نمی توان انتظار عیب یابی سریع و تعمیر با کیفیت داشت. اما تعداد کم نمایندگی های مجاز آرچلیک و پراکنده بودن آنها در مناطق مختلف تهران باعث میشود تا انتخاب تعمیرکار و تعمیرگاه مناسب با چالش ها و ابهاماتی روبرو باشد. به همین منظور در ادامه راهنمای جامعی درباره نحوه انتخاب بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی آرچلیک در تهران ارائه خواهیم داد.

images 1667199823 - تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران رو به کی بسپاریم؟ -

بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی آرچلیک در تهران

آرچلیک یکی از برندهای بسیار شناخته شده می باشد که در ایران دارای نمایندگی بوده و برای تعمیرات می توان از خدمات آنها استفاده نمود. تعمیرگاه های متعددی در تهران خدمات تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک را ارائه می دهند، اما اگر به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات آرچلیک در تهران هستید لازم است ویژگی های زیر را در هر یک بررسی نمایید:

تعمیر لوازم خانگی آرچلیک با قطعات اصلی

هر یک از برندهای تولیدکننده لوازم خانگی ویژگی ها و قابلیت های خاصی را برای محصولات خود ارائه می دهند. بر همین اساس نیز قطعات منحصر به فردی را در دستگاه به کار میبرند. به همین دلیل در زمان تعمیر لوازم خانگی آرچلیک تنها باید از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کرد، در غیر این صورت خرابی دستگاه مجدد تکرار خواهد شد. لذا، پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب تعمیرگاه لوازم خانگی آرچلیک در تهران، بررسی کنید که آیا از قطعات اصلی استفاده میشود یا خیر؟ دقت داشته باشید که نمایندگی های مجاز به این قطعات دسترسی آسانی دارند و سایر تعمیرگاه ها از مدل های تقلبی و بی کیفیت ممکن است استفاده کنند.

مساله بسیار مهمی که بسیاری از افراد از آن اطلاع ندارند، جا به جایی قطعات اصلی با فیک توسط برخی از تعمیرکاران می باشد. متاسفانه برخی از این افراد از عدم اطلاع مشتری سوء استفاده نموده و قطعات سالم اصلی را از روی دستگاه جدا نموده و قطعه بی کیفیت و تقلبی را جایگزین می کنند. استفاده از نمایندگی های مجاز و تعمیرکاران حرفه ای و قابل اعتماد این قبیل مشکلات را براحتی برطرف خواهد کرد.

تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در محل

لوازم خانگی آرچلیک تنوع بالایی داشته و شامل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و کولر گازی می باشد. تمام این وسایل وزن زیادی داشته و جا به جایی آنها با چالش های متعددی مواجه خواهد بود. به همین دلیل حمل و نقل آنها برای مراجعه به تعمیرگاه برای تعمیر یخچال فریزر آرچلیک توجیه ندارد و بهتر است تعمیرکار در محل تعمیرات را انجام دهد. قبل از انتخاب تعمیرگاه ابتدا بررسی کنید که آیا تعمیرکاران آن به محل و منزل برای تعمیر وسایل مراجعه می کنند یا خیر؟

علاوه براین، حتما بررسی کنید که آیا تعمیرکار قابل اعتماد است؟ ورود این افراد به منزل نمی تواند خطرساز باشد؟ آیا مجوزهای فعالیت را دریافت کرده و اطلاعات آنها در شرکت های مجاز ثبت شده و قابل پیگیری می باشد یا خیر؟

images 1667199928 - تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران رو به کی بسپاریم؟ -

تعمیرکار سیار لوازم خانگی آرچلیک در تمام مناطق تهران

ترافیک بسیار زیاد تهران، طولانی بودن مسافت ها و پراکنده بودن نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز آرچلیک در آن همگی می توانند مشکلات متعددی را برای دسترسی به تعمیرکار حرفه ای بوجود آورد. برای حل این مشکل برخی از تعمیرگاه ها تعمیرکاران خود را با تجهیزات کامل در مناطق مختلف قرار داده و به عنوان تعمیرکار سیار فعالیت دارند. این افراد در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران خدمات تعمیر لوازم خانگی آرچلیک را در کمترین زمان و به صورت تضمینی انجام می دهند. لذا اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات آرچلیک در شهرری هستید یا تهرانپارس و مجیدیه و شریعتی و غیره، در کمترین زمان تعمیرکار سیار به محل اعزام میشود.

البته تمام تعمیرگاه ها این قابلیت را نداشته و در تعداد تعمیرکار مناطق مختلف دارای محدودیت هستند. به همین دلیل تعمیرکار زمان بلافاصله به محل اعزام نخواهد شد و هزینه های ایاب ذهاب آنها نیز زیاد است. بهترین انتخاب تعمیرگاه هایی می باشد که دارای شعب متعدد در مناطق مختلف هستند و تعمیرکار سیار با هزینه ایاب ذهاب کم به محل و منزل برای تعمیرات مراجعه می کند.

ارائه گارانتی برای تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک

تعمیرکارانی که از قطعات اصلی برای تعمیر استفاده می کنند و مهارت و تجربه بالایی دارند، کیفیت خدمات خود را تضمین می کنند. تضمین ارائه شده بعد از تعمیرات به این صورت است که اگر همان خرابی مجدد در بازه زمانی مشخص شده تکرار شود، تعمیرات بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد. در نتیجه حتما قبل از انتخاب تعمیرکار لوازم خانگی آرچلیک در تهران بررسی کنید که آیا برای خدمات خود گارانتی و ضمانت ارائه می دهند یا خیر؟ تعمیرکارانی که برای خدمات خود تضمین نمی دهند، بدون شک قابل اعتماد نخواهند بود و انتخاب آنها خسارت مادی را برایتان به همراه خواهد داشت.

images 1667199972 - تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران رو به کی بسپاریم؟ -

تعمیرگاه مجاز آرچلیک در تهران

همان طور که اشاره شد، آرچلیک یک برند فرانسوی می باشد و در ایران نیز نمایندگی مجاز دارد. انتخاب تعمیرگاه مجاز آرچلیک در تهران چند مزیت مهم را می تواند برایتان به همراه داشته باشد که مهم ترین آنها دسترسی آسان به قطعات اصلی می باشد. نمایندگی ها به دلیل ارتباط مستقیم با برند در زمینه قطعات اصلی و اورجینال هر یک از محصولات با مشکل و چالش مواجه نخواهند بود.

از دیگر مزایای انتخاب تعمیرگاه مجاز آرچلیک در تهران می توان به استفاده از گارانتی اشاره کرد. هر یک از لوازم خانگی در زمان خرید دارای مدت زمان خاصی به عنوان گارانتی هستند و خرابی ها در این بازه از سوی نمایندگی رایگان انجام میشود. تعمیرگاه هایی که از نمایندگی رسمی مجوزهای فعالیت را دریافت کرده اند، گارانتی محصولات این برند را پذیرفته و تعمیرات را رایگان انجام می دهند.

سخن آخر

در حالت کلی انتخاب تعمیرکار لوازم خانگی آرچلیک در تهران نیاز به دقت بالایی دارد و تا حد امکان نباید از تعمیرگاه های غیر مجاز با سابقه فعالیت پایین این خدمات را دریافت کرد. بررسی مجوزهای فعالیت تعمیرگاه و سابقه فعالیت آنها، بررسی نظرات سایر افراد درباره آن تعمیرگاه در شبکه های اجتماعی می تواند تا حد زیادی در این زمینه به شما کمک کند. کالاتعمیر یکی از تعمیرگاه ها و نمایندگی های مجاز آرچلیک در تهران می باشد که در شمال، جنوب و شرق و غرب دارای شعبه فعال است. تعمیرکاران این مجموعه در مناطق مختلف به صورت سیار فعالیت داشته و با قطعات اصلی خدمات تضمین شده ارائه می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با خدمات تعمیرات لوازم خانگی آرچلیک در تهران می توانید نام کالاتعمیر را در اینترنت جستجو یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۸۳۷ تماس بگیرید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. negar

  ممنون بابت مطلب خوبتون

 2. ملیکا

  عالی بود ممنون

 3. الماس خدمات

  عجب مطلب کامل و جامعی بود واقا عالی بود

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.