×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

یکی از مراسم‌های مهم در زندگی هر خانمی شب عروسی است. بنابراین آرایش و میکاپ عروس باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. اگر آرایش و گریم عروس به خوبی انجام شود تا سالیان سال وقتی عروس عکس‌های خود را می‌بیند از میکاپ خود بسیار لذت می‌برد. تمامی این موارد بستگی به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای دارد. اولین چیزی که به شما کمک می‌کند تا مدل آرایش مناسبی برای شب عروسی خود داشته باشید، دیدن نمونه‌های مختلف میکاپ غلیظ قبل و بعد عروس است. شما نوعروسان عزیز می‌توانید با مشاهده مدل‌های مختلف میکاپ، بهترین آرایش را با مشورت میکاپ آرتیست خود برای روز عروسی داشته باشید. به نظر شما با وجود اینکه سالن‌های زیبایی بسیار زیاد هستند باید به کدام آرایشگاه برای میکاپ و آرایش و گریم عروس مراجعه کرد؟ در ادامه به پاسخ این سوال خواهید رسید.

word image 210703 1 - آرایش و میکاپ عروس با پکیج ویژه سالن زیبایی گل گیس - آرایش عروس

بهترین آرایشگاه عروس

یکی از بهترین و عالی‌ترین سالن‌های زیبایی در تهران سالن زیبایی گل گیس است که بهترین میکاپ کار عروس در تهران را دارد و جزو بهترین آرایشگاه عروس است. در این آرایشگاه عروس بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات عروس را دریافت می‌کنید. همچنین لازم است بدانید که سالن زیبایی گل گیس دارای کادری مجرب و حرفه‌ای برای ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.  برای اینکه بتوانید به کار میکاپ آرتیست حرفه‌ای گل گیس اعتماد کنید می‌توانید در بازدیدهای عروس ما شرکت کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. سالن زیبایی گل گیس فضایی آرام را برای شما عزیزان ایجاد کرده است تا بهترین و بروزترین خدمات را دریافت کنید. از جمله خدمات بسیار ویژه در این آرایشگاه عروس موارد زیر می‌باشد:

 • لایت مو عروس : برای اینکه زیبایی میکاپ به چشم بخورد باید رنگ و لایت مو زیبایی داشته باشید. در این صورت است که میکاپ شما فوق العاده زیبا خواهد شد. همچنین شینیون بر روی مو لایت شده بسیار زیباتر خواهد بود.
 • فیبروز ابرو : نقش ابرو در میکاپ بسیار مهم است و باعث می‌شود تا فرم چشم‌ها در چهره بهتر نمایان شود.
 • خدمات ناخن
 • تاج و میکاپ حرفه‌ای
 • شینیون مو

word image 210703 2 - آرایش و میکاپ عروس با پکیج ویژه سالن زیبایی گل گیس - آرایش عروس

میکاپ آرتیست عروس خوب و میکاپ کار عروس حرفه‌ای

هنر میکاپ آرتیست بسیار مهم است تا بتواند با رعایت قواعد میکاپ و گریم بهترین چهره را برای افراد ایجاد کند. در واقع یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای باید به گونه‌ای کار خود را انجام دهد که هر کسی عروس خانم را می‌بیند بگوید چه چهره قشنگی نه اینکه چه آرایش قشنگی. همین یک جمله اهمیت کار میکاپ آرتیست را نشان می‌دهد و می‌توانید به دستان هنرمند چنین میکاپ کاری اعتماد کنید.

میکاپ آرتیست سالن زیبایی گل گیس بیشتر از ۱۱ سال تجربه و تخصص و مهارت در زمینه آرایش و گریم عروس دارد. همچنین لازم است بدانید که میکاپ آرتیست گل گیس در دوره‌های معتبر گریم در کل جهان شرکت کرده است. از جمله یکی از بهترین افراد در کل دنیا برای آموزش میکاپ سامر خوارزمی است. میکاپ کار عروس در سالن زیبایی گل گیس نزد سامر خوارزمی بهترین دوره‌ها را آموزش دیده و بهترین نوع میکاپ را برای شما نوعروسان عزیز انجام می‌دهد.

آموزش میکاپ ساده عروس

اگر علاقه مند به آموزش میکاپ و آرایش عروس هستید به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم که به بهترین میکاپ آرتیست مراجعه کنید. در این صورت زمانی که شما میکاپی را برای عروس‌های نازنین انجام می‌دهید مشتریان زیادی خواهید داشت و کسب درآمد عالی و بالایی را تجربه خواهید کرد. یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند بهترین استاد را در زمینه میکاپ و آرایش و گریم پیدا کنید دیدن نمونه کارهای میکاپ آرتیست و مشاهده مدارک آن است. بهترین میکاپ آرتیست در سالن زیبایی گل گیس است که بهترین آموزش را به شما عزیزان می‌دهد. ایشان توسط بهترین اساتید میکاپ و آرایش در دنیا آموزش دیده‌اند و بهترین نوع میکاپ را با توجه به چهره فرد ایجاد می‌کنند. از جمله نمونه آموزش‌های آرایش توسط بهترین میکاپ کار عروس در تهران شامل موارد زیر می‌باشد:

 • آموزش میکاپ تخصصی عروس
 • آموزش میکاپ لایت
 • میکاپ عروسکی لایت
 • میکاپ لایت اروپایی
 • آموزش میکاپ لایت عروس
 • و….

word image 210703 3 - آرایش و میکاپ عروس با پکیج ویژه سالن زیبایی گل گیس - آرایش عروس

میکاپ عروس جدید و میکاپ حرفه‌ای

برای اینکه بتوانید جذابیت چهره خود را در شب عروسی بیشتر کنید باید بهترین میکاپ حرفه‌ای را توسط بهترین میکاپ آرتیست انجام دهید. در سبک گریم و آرایش حرفه‌ای باید با رعایت قواعد میکاپ و استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها چهره را زیباتر کرد. البته لازم است بدانید که سبک میکاپ بستگی به سلیقه و انتخاب افراد دارد. سبک‌ها و نمونه‌های میکاپ بسیار زیاد هستند. برای مثال چند نمونه از پرطرفدارترین سبک‌های میکاپ عبارتند از:

 • میکاپ لایت عروس
 • آرایش اروپایی لایت
 • میکاپ عروسکی
 • عروسکی لایت
 • و….

انواع زیباترین و جدیدترین مدل‌های میکاپ عروس ایرانی

همه عروس خانم‌ها دوست دارند در شب عروسی خود بسیار زیبا باشند. بنابراین با وسواس زیادی به دنبال جدیدترین و زیباترین میکاپ و آرایش هستند. برای اینکه زیباترین مدل آرایش را داشته باشید باید با انواع میکاپ و نمونه کارهای آن آشنا باشید. همچنین باید بدانید که چه مواردی را باید انجام دهید. در زیر به برخی از این نکات پرداخته‌ایم:

مهم‌ترین نکات درباره آرایش و میکاپ عروس ۱۴۰۱

برای اینکه بهترین و زیباترین مدل آرایش را داشته باشید نکات زیر را رعایت کنید تا در شب عروسی خود بدرخشید:

 1. ابتدا برای اینکه از بابت کار میکاپ آرتیست خود مطمئن باشید ۳ تا ۵ روز قبل از عروسی برای تست میکاپ به میکاپ کار خود مراجعه کنید تا بر روی صورت شما بهترین مدل آرایش انجام شود. بریا مثال اگر میکاپ لایت دوست دارید باید بخواهید که انواع میکاپ لایت بر روی صورت شما انجام شود.
 2. برای تست میکاپ حتما لباس سفید یا رنگ لباس عروس خود را بپوشید تا بهتر بتوانید برای میکاپ تصمیم بگیرید.
 3. اگر می‌‎خواهید در شب عروسی خود بدرخشید سعی کنید از مو مصنوعی برای شینیون استفاده نکنید.
 4. آرایش‌های مات و بی‌رنگ برای شب عروسی مناسب نیستند.
 5. چنانچه دوست دارید زیباترین میکاپ را داشته باشید می‌توانید نمونه‌هایی از آرایش‌ها را که خوشتان آمده است به میکاپ آرتیست خودا نشان دهید.
 6. آنچه که دوست دارید را قبل از میکاپ و آرایش به میکاپ آرتیست خود بگویید.
 7. حتما آرایش و گریم خود را در زوایای مختلف نور امتحان کنید.
 8. حتما مطمئن شوید که میکاپ آرتیست شما از بهترین لوازم آرایشی استفاده می‌کند تا بعدها مشکلی برای پوست شما به وجود نیاید.
 9. همچنین میکاپ کار عروس باید به قدری تخصص داشته باشد که بتواند بهترین مدل مژه را با توجه به نوع میکاپ و نوع فرم چشم شما برایتان انجام دهد.

آرایش عروس لایت و انواع آن

آرایش لایت سبک‌های متنوعی دارند و این روزرها بیشتر افراد به دنبال سادگی هستند. به همین دلیل بهترین نوع انتخاب برای میکاپی ساده میکاپ لایت است.در میکاپ لایت تمامی لوازم آرایشی رنگ لایت و روشنی دارند. همچنین از دیگر مزیت‌های این سبک از میکاپ این است که همیشه مد و بروز است و تا سالیان سال از انتخاب خود لذت خواهید برد.  انواع مختلف آرایش و گریم لایت عبارتند از:

میکاپ عروس اروپایی

میکاپ لایت اروپایی یکی از ترندهای ۲۰۲۲ است. اگر به عکس‌‎های دختران و زنان اروپایی نگاه کنید، اینگونه به نظر می‌رسد که هیچ میکاپی ندارند. در واقع میکاپ لایت اروپایی آرایشی است که در عین سادگی چهره میدرخشد. در واقع میکاپ اروپایی در مقایسه با میکاپ آمریکایی و آسیایی ظرافت بیشتری دارد. اما منظور از سادگی در میکاپ لایت اروپایی بدین معنی نیست که هیچ میکاپی ندارید. بلکه اروپایی‌ها ترفندهایی در میکاپ و آرایش دارند که آرایش ساذه و جذاب به نظر می‌رسد.

میکاپ عروس ۲۰۲۲ جدید و عالی: آرایش عروسکی لایت

میکاپ عروسکی لایت از جمله بهترین سبک‌ها برای عروس‌هایی است که دوست دارند چشمان بزرگتری داشته باشند. در میکاپ عروسکی لایت از رژگونه‌های ملایم و سایه‌های ملایم استفاده می‌شود. همچنین در بیشتر وقت‌ها بهترین انتخاب برای رژ لب در این نوع سبک میکاپ، رژ لب صورتی عروسکی است. برای اینکه میکاپ عروسکی جدید و دخترانه را امتحان کنید حتما باید از نوع میکاپ که به فرم چهره شما می‌آید مطمئن شوید.

اطلاعات تماس بهترین سالن زیبایی در شرق تهران

https://golgissalon.com

۰۹۱۰۱۳۷۲۰۵۱

۰۲۱۷۷۷۳۰۷۷۴

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.