پنج‌شنبه, 4 مرداد 1403 Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42767 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2418×
چرا فرش 700 شانه جزو اولویت ‌های بالای خریداران فرش است؟
24 آبان 1401 ساعت: 21:25
شناسه : 211214
1

فرش 700 شانه به‌ عنوان فرشی باکیفیت عالی شناخته شده‌ می باشد و با شانه 700 در تراکم متنوع 2100 الی 3000 بافته می‌ شود. فرش 700 شانه به‌ معنای تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و تراکم به‌ معنای تعداد 2100 الی 3000 گره در یک متر از طول فرش می‌ باشد.

پ
پ

word image 211214 1 scaled - چرا فرش 700 شانه جزو اولویت ‌های بالای خریداران فرش است؟ -

پیشرفت تکنولوژی و تغییرات حاصل در صنعت فرش ماشینی روز به ‌روز در حال افزایش است که از لحاظ ظاهری و کیفیتی، فرش را در سطح بالایی قرار می‌ دهد و به طول عمر مفید فرش می‌ افزاید، به همین علت مصرف‌ کنندگان با پرداخت هزینه کمتر از فرش های دستبافت کناره می‌گیرند و به سوی فرش‌ های ماشینی با طرح و رنگ‌ بندی های زیبا می آیند. طراحی بوته‌ های افشان، نقوش اسلیمی، طرح‌ های سنتی و تزئینی اصیل ایرانی، خشت‌ های متقارن و ترنج و لچک‌ های جذاب در کنار هم نگاره‌ های مفهومی را در یک بافته جذاب نشان می‌ دهند که هر کدام معنای منحصر به فردی دارند.

فرش 700 شانه، فرشی با حقیقت زیبایی

فرش 700 شانه به‌ عنوان فرشی باکیفیت عالی شناخته شده‌ می باشد و با شانه 700 در تراکم متنوع 2100 الی 3000 بافته می‌ شود. فرش 700 شانه به‌ معنای تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و تراکم به‌ معنای تعداد 2100 الی 3000 گره در یک متر از طول فرش می‌ باشد.

در گذشته فرش 700 شانه ماشینی با تراکم‌ های پایین تولید می‌ شدند که با ظرافت کمتر، طرح‌ های مناسبی برای مکان‌ های رسمی نبودند و کفپوش نامناسب برای سالن پذیرایی محسوب می‌ شدند. با پیشرفت صنعت فرش و تولید فرش های با تراکم بالا و دستبافت گونه، طرح‌ های زیبا در کنار تار و پود ها توانستند جایگاه خود را در دکوراسیون‌ های شیک و مدرن پیدا کنند.

قیمت فرش های 700 شانه علتی برای پرفروش بودن این طرحواره زیبا

فرش های ماشینی 700 شانه در برابر فرش های با تراکم بالا دارای قیمت کمتری می‌باشند و این پرداخت بهای کمتر یکی از علت‌ های اصلی اولویت بالای خریداران می‌ باشد. هرچه تراکم فرش 700 شانه افزایش یابد، بافته‌ های ظریف و باکیفیت تولید می‌ شود.

فرش های 700 شانه با توجه به تنوع الیاف، نوع دستگاه و تراکم به چند گروه تقسیم می‌ شوند که هر کدام علتی برای متغیر بودن قیمت فرش محسوب می‌ شوند‌.

فرش های 700 شانه که با الیاف آکریلیک هیت ست و تراکم بالاتر بافته می‌ شوند دارای قیمت بیشتر خواهند بود. از طرفی کیفیت این فرش های خاص نیز با فرش‌های دستبافت برابری می‌کند، لذا از اولویت‌ های بالای خریداران فرش 700 شانه کیفیت بالای فرش و تراکم طولی آن است که عمر مفید فرش را افزایش می‌ دهد و سال‌ های طولانی می‌ توان از آن فرش به ‌عنوان یک عایق و کفپوش زیبا و جذاب استفاده نمود.

فرش 700 شانه با تراکم 2100 به بالا از فرش های پرفروش ماشینی محسوب می‌ شود که دارای تراکم مناسب و کیفیت عالی هستند و از لحاظ اقتصادی به‌ صرفه می‌ باشد و باعث می‌شود که شما عزیزان با قیمت کمتر بتوانید یک فرش ایده‌آل برای دکوراسیون‌ سنتی، کلاسیک و شیک تهیه کنید.

ضخامت فرش 700 شانه؛ لطافت بی‌ نظیر فرش ایرانی

میزان تعداد گره در طول و عرض فرش 700 شانه باعث می‌ شود تا فرش ضخامت عالی و لطافت بی‌ اندازه‌ ای را به‌ همراه داشته باشد. ضخامت این فرش حدود 9 میلی‌ متر است.

در جوامع ایرانی که تمایل زیادی به سبک سنتی دارند و در محیط‌ های خود از مبل استفاده نمی‌کنند مشتاق به نشستن روی فرش هستند؛ لذا در کنار کیفیت فرش و ظرافت طرحواره و ضخامت فرش دارای اهمیت بی‌ شماری می‌‌باشد.

word image 211214 2 scaled - چرا فرش 700 شانه جزو اولویت ‌های بالای خریداران فرش است؟ -

در بافت هر فرش، الیاف با نمره نخ متفاوت کارایی زیادی دارد. در فرش 700 شانه نمره نخ 18 سه لا به‌کار رفته است که از فرش 1200 شانه کمتر است؛ اما ضخامت فرش را بالا می‌برد. اگر به‌ دنبال فرش مناسب برای مکان‌ های پررفت‌ و آمد همچون اتاق کودک، سالن پذیرایی و اتاق نشیمن هستید، فرش 700 شانه به‌ عنوان یک کفپوش مناسب است که در اثر پا خور بودن زیاد زیبایی خود را از دست نمی‌ دهد.

در فضاهای کوچک و آپارتمان‌ ها که قسمت‌ های اتاق نشیمن و پذیرایی با هم تداخل دارند و به‌ هم پیوستند از فرش‌ های باکیفیت با طول عمر بیشتر استفاده کنید تا دغدغه تهیه فرش را بعد از مدت‌ ها نداشته باشید.

تنوع طرح‌ های فرش 700 شانه؛ نمادی از قاب‌ های پر از گل

یکی از اصول زیباشناسی، هماهنگ بودن طرح فرش با نوع دکوراسیون منزل شما می‌ باشد. تنوع در طرح و رنگ زمینه فرش 700 شانه متناسب با سلایق مختلف است.

تولید فرش 700 شانه در رنگ‌ های روشن و تیره، خنثی، گرم و سرد سبب شده‌ است تا مصرف‌ کنندگان متناسب با نحوه چیدمان و رنگ دیگر وسایل، فرش خود را به‌ آسانی انتخاب نمایند.

با وجود طرح‌ های زیبا و نگاره‌ های دلنشین که مناسب با روحیات ایرانیان طراحی‌ شده است، فرش 700 شانه طرفداران زیادی در کشورهای مجاور هم پیدا کرده است. از این‌ رو در طرح‌ های کلاسیک و مدرن محصولات انبوه تولید می‌ شود.

زیبایی فرش 700 شانه؛ متحول‌ ساز دکوراسیون‌ های اصیل ایرانی

زیبایی فرش های 700 شانه آوازه فرش های ماشینی است. طرح‌ های زیبا با نقوش متفاوت متحول‌ کننده چیدمان دکوراسیون محیط شما می‌ باشد. ظرافت فرش به‌ گونه‌ ای است که به ‌هنگام رؤیت فرش باغی پر از گل‌ های رنگی در ذهن مخاطب تجسم می‌ شود.

فرش های 700 شانه با طرح‌های زیبا حس اصالت و شیک بودن را به افراد القا می‌ کند. هر بیننده با دیدن فرش های 700 شانه آکریلیک هیت ست چنان محو تماشای آن می‌ شود که آرامش وجود او را در بر می‌ گیرد و فارغ از هر دغدغه‌ ای می‌ توان از زندگی لذت برد.

فرش ماشینی 700 شانه؛ اولویت برتر هر خریدار

مصرف‌ کننده با در نظر داشتن تمامی جنبه‌ های کیفیت، قیمت و ظرافت فرش، به‌ دنبال بهترین محصول از فرش های ماشینی است که در کنار هزینه‌ های مناسب آن بتواند از اصل بودن فرش آسوده خیال باشند. زیبایی فرش های 700 شانه از کسی پوشیده نیست. بررسی قیمت فرش 700 شانه از اولویت اساسی هنگام خرید محسوب می‌ شود که خریداران به آن توجه بسیاری دارند.

فرش 700 شانه با تراکم‌ های متنوع میزان مصرفی نخ را تعیین می‌ کند و بر قیمت فرش تاثیر بسزایی دارد؛ به‌ عنوان مثال هرچه تراکم فرش کمتر باشد میزان الیاف به‌ کار رفته در بافت فرش کمتر است، در نتیجه هزینه تولید کاهش می‌ یابد.

فرش 700 شانه ارزان قیمت با تراکم 2100 دارای قیمت پایین‌ تری نسبت‌ به سایر مدل ها است.

فرش 700 شانه با تراکم 2550 به‌ علت برخوردار بودن از بافت یکدست، ظرافت بالا و کیفیت عالی از دسته فرش های دستبافت گونه محسوب می‌ شوند که در اولویت بسیاری از خریداران قرار گرفته‌ است.

word image 211214 3 scaled - چرا فرش 700 شانه جزو اولویت ‌های بالای خریداران فرش است؟ -

مزایای خرید فرش ماشینی 700 شانه از فرشیما

فرشیما به ‌عنوان فروشگاه معتبر در عرصه محصولات فرش ماشینی https://carpetfarshima.com/carpet است که امکان خرید حضوری و غیرحضوری را برای مصرف‌ کنندگان فراهم کرده است تا بتوانند از تنوع فرش های 700 شانه بهره ببرند.

خرید غیرحضوری فرش باعث کاهش هزینه های مصرف کننده شده است و خریداران متقبل هزینه‌ های گزاف رفت‌ و آمد و هدر رفتن زمان نمی‌ شوند. به همین علت خرید غیرحضوری از فرشیما مزیتی است بر کاهش هزینه‌ های مصرف‌ کننده که جزو اهداف اساسی مجموعه فرشیما می‌ باشد.

منبع: فرش فرشیما https://carpetfarshima.com

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.