×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

در سال های گذشته استانداردهای زیبایی تغییر کرده است و هر فردی تعریف منحصر به فردی از زیبایی را ارائه می دهد که مطابق با سلیقه خویش می باشد. اهمیت به زیبایی بیشتر چهره منجر به ابداع تکنیک های جدید آرایشی چون میکروبلیدینگ، بولد بروز، هاشور سر و غیره شده است. تکنیک هایی که با عنوان آرایش دائم و نیمه دائم شناخته می شوند منجر به افزایش زیبایی نواحی چون چشم، ابرو، لب و سر می شوند. با استفاده از تکنیک هایی چون فیبروز تلفیقی ابرو و ساکورا لیپس، اسکالپ سر، فیکانتور، تاتو بن مژه و غیره می توانید چهره ای زیباتر داشته باشید.

انتخاب تکنیک زیبایی و آرایشی بستگی به سلیقه و نیاز بانوان دارد، اما به طور کلی تکنیک های آرایشی دائم به دلیل مزایای بسیاری که دارند محبوبیت بیشتری کسب کرده اند، هرچند که تکنیک های نیمه دائمی چون لیفت و لمینت مژه نیز طرفداران بسیاری دارند اما تکنیک تاتو دائمی ابرو بیشترین متقاضی را دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه آرایش های دائم و نیمه دائمی، می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز تخصصی مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید تا بهترین پاسخ به شما ارائه شود.

انواع تکنیک های آرایشی

در سال های اخیر تکنیک های آرایشی بسیاری به دنیا معرفی شده اند که برخی از آن ها به صورت تهاجمی انجام می شوند مانند جراحی های زیبایی، اما برخی از آن ها به صورت غیر تهاجمی و توسط بی حسی موضعی انجام می شوند مانند فیبروز ابرو، تاتو رژ لب کامل، میکروبلیدینگ ، تاتو خط چشم و غیره.

روش های غیرتهاجمی دارای محبوبیت بیشتری هستند زیرا دوران نقاهت کوتاه تری دارند و توسط بی حسی موضعی انجام می شوند، به همین دلیل دچار عوارض بیهوشی نخواهید شد، هرچند که انتخاب تکنیک آرایشی به سلیقه و نیاز زیباجو بستگی دارد، اما بر طبق تحقیقات انجام شده، تکنیک های غیرتهاجمی طرفداران بیشتری دارند.

تکنیک های آرایشی غیرتهاجمی دائم و نیمه دائم دارای مباحث گوناگونی هستند اما قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو یا قیمت تکنیک های دیگر از رایج ترین مباحث در این زمینه می باشد. بحث هزینه در تمامی حیطه های کاری وجود دارد و تکنیک های آرایشی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. هزینه تکنیک های آرایشی متغیر است زیرا هر تکنیک دارای فاکتورهای متفاوتی برای تعیین هزینه نهایی می باشد و برای مطلع شدن از هزینه باید به مرکز تخصصی مدنظرتان مراجعه کنید. هر مرکز تخصصی زیبایی با توجه به تجهیزات، موقعیت جغرافیایی و مهارت پرسنل خود، هزینه خدمات زیبایی و آرایشی را تعیین می کند.

تکنیک های آرایشی دائم ابرو

تکنیک های دائمی و نیمه دائمی بسیاری به دنیا معرفی شده اند اما در این بین تکنیک های تاتو ابرو متقاضیان بیشتری دارد. علت این امر به  تاثیر ابرو در افزایش زیبایی چهره مرتبط است، زیرا ابرو موقعیت خاصی در چهره دارد و اگر دارای ابروهایی زیبا و خوش فرم باشید، چهره جذاب تری خواهید داشت.

به طور کلی در بین تمام تکنیک های زیبایی، تکنیک هایی که مرتبط با چشم و ابرو هستند دارای متقاضیان بیشتری بوده و بازار کار خوبی نیز دارند. زیرا چشم و ابرو در افزایش زیبایی چهره تاثیر بسیار مثبتی دارد و با زیباتر شدن چشم و ابرو می توانید شاهد افزایش زیبایی چشمگیر چهره باشید. علاوه بر انجام خدمات زیبایی مرتبط با چشم و ابرو، آموزش تکنیک های مرتبط با این نواحی نیز بسیار متقاضی دارد. به همین دلیل سوالاتی چون هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت مژه هزینه دوره آموزش تاتو چشم، هزینه ورکشاپ میکروبلیدینگ و غیره از سوی متقاضیان شنیده می شود.

برای انجام خدمات زیبایی یا دوره آموزش خدمات زیبایی باید مراکز معتبری را انتخاب کنید تا دچار هیچ گونه عوارضی نشوید. تمامی تکنیک های تاتو ابرو اعم از فیبروز ابرو، قاب و سایه ابرو، هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو در مراکز تخصصی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت انجام می شوند. همچنین در آکادمی مریم حمزه ای دوره های تخصصی ۰ تا ۱۰۰ بسیاری در زمینه تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم برگزار می شوند که مزایای بسیاری اعم از پشتیبانی نامحدود تا رسیدن به درآمد میلیونی و غیره دارند.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در مرکز تخصصی مریم حمزه ای

میکروبلیدینگ یکی از پرطرفدارترین تکنیک های تاتو ابرو می باشد که در مراکز تخصصی مریم حمزه ای با بالاترین کیفیت و به روز ترین تکنیک دنیا انجام می شود. این تکنیک بی نظیر دارای مزایای بسیاری می باشد ولی مهم ترین دلیل محبوبیت میکروبلیدینگ ابرو مرتبط با نتیجه نهایی ان می باشد.

در تکنیک میکروبلیدینگ ابرو، تارهای طبیعی ابرو شبیه سازی می شوند به همین دلیل این تکنیک نتیجه نهایی کامل نچرال و طبیعی دارد و برای تمامی بانوان مناسب است. حتی این تکنیک را می توانید با تکنیک های دیگری چون فیبروز، میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو ترکیبی کنید که در این صورت، روش میکرو تلفیقی ابرو برای رفع نواقص ابرو و زیباتر شده فرم ابرو انتخاب کرده اید.

میکروبلیدینگ ابرو دارای الگوهای متفاوتی می باشد و انتخاب الگو بستگی به سلیقه مشتری دارد، تکنیک بولد بروز و تکنیک های دیگری چون فشن بروز، نانو بروز و بلید کرکی مویی از رایج ترین متدهای اجرایی میکروبلیدینگ ابرو هستند. برای انتخاب تکنیک تاتو ابرو می توانید با مستر حرفه ای در این زمینه صحبت کنید و با توجه به نوع پوست و هارمونی اجزای چهره تان، بهترین روش تاتو ابرو را انتخاب کنید.

همچنین برای مطلع شدن از هزینه میکروبلیدینگ ابرو یا خدمات دائمی دیگری که در مراکز تخصصی مریم حمزه ای انجام می شوند، می توانید به سایت رسمی یا یکی از شعبات مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران حرفه ای مراکز مریم حمزه ای ارتباط برقرار کنید.

رایج ترین سوالات آرایش دائم

به دلیل روق تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم، سوالات بسیار زیادی در این حیطه شنیده می شود که در ادامه رایج ترین آن ها را بررسی خواهیم کرد. یکی از رایج ترین سوالات که از سوی متقاضیان شنیده می شوند مرتبط با میزان مانگاری تکنیک های زیبایی و آرایشی می باشد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر تکنیک دارای ماندگاری متفاوتی است اما به طور کلی تکنیک های نیمه دائمی دارای ماندگاری ۱ ماه الی ۱ سال هستند و نتیجه نهایی حاصل از تکنیک های دائمی تا  ۱ الی ۵ سال ماندگاری دارند.

در نتیجه تکنیک چون لیفت ابرو یا لمینت مژه که در دسته تکنیک های نیمه دائمی قرار دارند، دارای ماندگاری ۱ الی ۲ ماهه هستند و پس از زمان ذکر شده باید برای افزایش ماندگاری لیفت ابرو یا لمینت مژه برای ترمیم مراجعه کنید. مراجعه برای جلسات ترمیم در تکنیک های دائمی به افزایش ماندگاری نتیجه نهایی کمک می کند. به طور معمول تکنیک های تاتو ابرو، تاتو خط چشم، تاتو لب و تاتو سر برای تثبیت رنگ نیاز به ۱ الی ۲ جلسه ترمیم دارند که تعداد جلسات با توجه به نوع پوست زیباجویان تعیین می شود.

آموزش تکنیک های آرایشی دائم و نیمه دائم

به دلیل رونق تکنیک های آرایشی و زیبایی دائم و نیمه دائمی، کسب درآمد از این حوزه نیز مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. تکنیک های آرایشی و زیبایی در سال های گذشته به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده اند و همین امر برخی از بانوان را برای یادگیری و فعالیت در این حیطه مشتاق کرده است.

بانوانی که به دنبال آموزش تکنیک های آرایشی دائم یا نیمه دائم هستند باید به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانند فعالیت خود را کاملا حرفه ای شروع کنند و در مدت زمان کوتاه به موفقیت برسند. در ابتدا باید یک آکادمی تخصصی را که مزایای بسیاری دارد انتخاب کنید، زیرا آموزش حرفه ای تضمینی برای شروع فعالیت حرفه ای و کسب درآمد عالی حتی در ماه های اول می باشد.

برای شرکت در دوره های آموزش تاتو قاب و سایه ابرو یا آموزش تکنیک های دیگر تاتو ابرو و تکنیک های دائمی و نیمه دائمی، می توانید آکادمی مریم حمزه ای را انتخاب کنید. دوره های برگزار شده در آکادمی مریم حمزه ای دارای مزایای بسیاری اعم از اهدای تجهیزات اورجینال، اهدای سرتیفیکیت پایان دوره، پشتیبانی نامحدود و غیره می باشد. مزایای بیشمار دیگری در کنار مزایای ذکر شده، آکادمی مریم حمزه ای را به بهترین آکادمی آموزش تکنیک های آرایش دائم و نیمه دائم تبدیل کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.