×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

جلسه حامیان دولت با فرماندار لاهیجان 5 1 - بايد از سياه نمايي در جامعه پرهيز كرد / لاهيجان مردمي با فرهنگ و نجيب دارد

فرماندار شهرستان لاهيجان اعلام كرد: بايد از سياه نمايي در درون جامعه پرهيز كرد و همواره به افكار عمومي اميد داده شود.

به گزارش «بامردم»، تا قبل از ورود ومعرفی مهندس سید محمداحمدی به عنوان فرماندار لاهیجان ، خبرنگاران و اصحاب رسانه در ارتباط بر قرار کردن با مدیران ادارات برای بررسی امور شهرستان وانجام رسالت کاری خود ، بخاطر عدم تمایل مدیران به پذیرش خبرنگاران دچار مشکل اساسي بودند و اين نگاه و برخورد ها براي مردم شهر قابل هضم نبود.

تداوم این روند ، کاررا به جایی رسانده بود که اصحاب رسانه مقوله اطلاع رساني را به ناچار از دستور کار خود خارج کرده بودند و وقتی که پل ارتباطی بین مردم و مسئولین نتواند کارایی داشته باشد ، بي ترديد افكار عمومي و شهروند به سبب خلا ارتباطی مدیران و مردم دچار سرخوردگي مي شوند.

در حدود پنج ماه اخير با این انتصاب به وضوح می توان پیشرفت و روند رو به رشد امور شهرستان را درک کرد و در زمینه های مختلف به واسطه روحیه انقلابی و علم گرایی در کنار سخت کوشی فرماندار جدید در شهرایجاد شور وامید بیشتری شده است

شهرستان لاهیجان به واسطه پتانسیل های بسیار خود به واقع مدیری لازم داشت که بتواند با مدیریت جهادی خود بر مسائل فائق آید و انشاء الله اين روند و رويه هم چنان ادامه داشته باشد.

سيد محمد احمدي تصريح كرد: لاهيجان مردمي با فرهنگ و نجيب دارد كه همواره در راه اسلام،‌ انقلاب و دفاع از ارزش هاي قرار دارند و مسئولان اين شهرستان تمام تلاش شان با توجه به منويات رهبر معظم انقلاب ، توسعه كشور و منطقه است.

فرماندار شهرستان لاهيجان در اين گفت و گوي صميمي درباره فعاليت هاي انجام شده در كم تر از پنج ماه اخير اظهار كرد: در اين مدت مشکلات برق شهرستان که منجر به مشکلات بسیار برای اهالی منطقه شده بود با تلاش رفع شده است. وي افزود: پیگیری طرح ها و پروژه ها نا تمام ازقبل مدتها باقی مانده است را نیز در اولویت قرار دادیم واز روزی که به لاهیجان آمده ام موضوعات را به شکل حرفه ای بررسی و انجام می دهیم و تدبیر ،تعامل واجرای دقیق قانون اولويت ما است.

فرماندار عنوان كرد: راههای روستایی سامان بیشتری داده شد،‌ اما به نظر نزديك به ۵۰ درصد از ایده آل فاصله داریم و برنامه های مدونی برای انجام بهبود راههای روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه در مورد آب روستایی نیز گفت: کارهای خوبی انجام گرفته و تقریبا مشکل خاصی در این زمینه نداریم ومی توان اذعان كرد،‌تمام بخش ها از آب شرب و مناسب بهره مند هستند و شن ریزی جاده هاي برخی نواحی نیز همواره انجام می شود که این موارد زمان و هزینه بر هستند .

فرماندار لاهیجان در پاسخ به سوال خبرنگار نشريه هفتگي واکنش كه هر سه شنبه منتشر مي شود،‌ در رابطه با برنامه های آینده در شهرستان اعلام كرد: توجه به تقويت زیر ساخت ها در بعد های مختلف عمرانی ،گردشگری ،شهرک های صنعتی و مسائل دیگراولويت منطقه است و در تلاش هستیم با اعمال دقيق قانون به گونه اي عمل شود كه مردم عزیز منطقه همراه با دولت تدبیر وامید به برنامه ها و کارها و امید داشته باشند و مثل همیشه همراهي كنند.

وی اعلام كرد: بايد از سياه نمايي در درون جامعه پرهيز كرد و همواره به افكار عمومي اميد داده شود.


 منبع: هفته نامه واکنش- مهرداد عوض محمدی/انتشاردهنده: علیرضا پرندوش

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.