×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

روز گذشته همایش پیشگیری از سوءرفتار با کودکان در سالن حکیم زاده بهزیستی لاهیجان برگزار شد.

به گزارش «بامردم»، در این همایش ابتدا پروین قادر رئیس اداره بهزیستی شهرستان لاهیجان ضمن تبریک هفته بسیج، گزارشی از عملکرد اورژانس اجتماعی شهرستان لاهیجان ارائه و کودک آزاری را به عنوان هرگونه فعل یا ترک فعلی دانست که باعث آزار روحی، جسمی و ایجاد آثار ماندگار در وجود یک کودک می شود.

وی با اشاره به علل کودک آزاری به عواملی همچون فقر مالی و فرهنگی، اعتیاد، طلاق و … اشاره کرد و در رابطه با راهکارهای مقابله با کودک آزاری و رفع علل کودک آزاری توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه  سید محمد احمدی فرماندار شهرستان لاهیجان با اشاره به نقش ساختارمند بهزیستی همراه با تغییر نگرش اذهان عمومی، گفت: اداره بهزیستی به طور جدی به این مقوله می پردازد و نقش مثبتی را ایفا می کند.

دکتر رضا جعفری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان نیز در مورد اهمیت رسیدگی به پدیده کودک آزادی، سالهای اولیه زندگی کودک را دوره حیاتی در رشد شخصیتی و روانی آنان دانست و اظهار کرد: اگر در این دوران مورد کودک آزاری قرار گیرد، آسیب های جبران ناپذیری به او وارد می شود.

وی افزود: بهزیستی به عنوان نهادی که به رفاه اجتماعی افراد آسیب دیده می پردازد، باید با تلاشی روزافزون به ارتقای کیفیت زندگی آنان نیز بپردازد.

در پایان، رضا رحمانی، دادستان شهرستان لاهیجان، ضمن تشکر از عملکرد خوب بهزیستی در مورد قوانین و مجازات های کودک آزاری توضیحاتی ارائه دادند.

همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 1 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 2 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 3 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 4 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 5 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان 6 - همایش پیشگیری از سوء رفتار با کودکان و کودک آزاری در لاهیجان برگزار شد + تصاویر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.