×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 10 خبر

استیل متریالی است که ویژگی های بسیاری دارد. از جمله این ویژگی‌ها، ضد زنگ بودن، دوام و ماندگاری بالا، ظاهر مناسب، قابل بازیافت بودن به صورت کامل، مقاومت در مقابل خوردگی و حرارت و غیره می باشد. بنابراین پروفیل استیل تمام این ویژگی ها را دارد و در صنایع مختلف قابل استفاده است.

در واقع پروفیل استیل از ورق استیل تولید می شود. روش تولید آن اینگونه است که ابتدا ورق استیلی که به صورت رول است توسط دستگاهی باز می شود و سپس در اندازه های دلخواه برش داده می شود. بعد از طی این مراحل از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای شکل دادن نهایی آن استفاده می شود.

word image 263298 1 - چگونه پروفیل استیل را با قیمت مناسب پیدا کنیم؟ - پروفیل

معرفی انواع پروفیل های استیل

پروفیل های استیل را می توان به دو صورت پروفیل استیل باز و بسته دسته بندی کرد. پروفیل استیل باز به دو صورت Z و U تولید می شود و ضخامت های مختلفی دارد. اضلاع این نوع پروفیل باز است و نمونه های آن شامل نبشی، تیرآهن، میلگرد و غیره می باشد. از پروفیلZ در ساخت سقف پارکینگ های مختلف و انبار ها و از پروفیل U برای ایجاد پایه و ستون، در ساخت وسایل باشگاه ها و وسایل شهربازی و غیره استفاده می شود.

اضلاع پروفیل استیل بسته برعکس پروفیل باز، بسته هستند. نمونه های این پروفیل شامل قوطی، کرکره برقی، پروفیل درب و پنجره و غیره می باشد. بنابراین از این پروفیل در موارد بسیاری از جمله حصار کشی باغ ها، ساخت میز و صندلی و از قوطی های مربع و مستطیل در صنعت خودرو و ساختمان سازی استفاده بسیار می شود.

پروفیل استیل Z

پروفیل‌های استیل نوع Z یکی از انواع مهم پروفیل‌های استیل در صنعت ساخت و ساز و تولید هستند. این پروفیل‌ها به دلیل طراحی منحصر به فرد خود که به شکل حرف Z است، برای انواع مختلف کاربردها مناسب هستند. آن‌ها دارای دو نوار عریض در بالا و پایین و یک نوار وسطی باریک هستند که شکل ظاهری حرف Z را به وجود می‌آورد. این طراحی خاص این پروفیل‌ها را برای استفاده در سازه‌های فلزی، تجهیزات صنعتی، صنایع دریایی و بسیاری دیگر از کاربردها مناسب می‌کند. به علاوه، پروفیل‌های استیل نوع Z به عنوان قطعات سازه‌ای در ساختمان‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پروفیل‌ها به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و تحمل بار به خوبی برای این اهداف مناسب هستند. از آن‌جایی که پروفیل‌های استیل نوع Z در انواع ابعاد و ضخامت‌ها آماده می‌شوند، می‌توانند با توجه به نیازهای هر پروژه سفارشی تولید شوند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که پروفیل‌های استیل نوع Z یک انتخاب عالی برای پروژه‌های مختلف باشند.

پروفیل استیل U

پروفیل‌های استیل نوع U یکی از انواع مهم پروفیل‌های استیل در صنعت ساخت و ساز و تولید هستند. این پروفیل‌ها به شکل حرف U طراحی شده‌اند و دارای دو نوار موازی عمودی و یک نوار عریض افقی در وسط هستند که شکل ظاهری حرف U را ایجاد می‌کند. طراحی خاص این پروفیل‌ها باعث می‌شود که در انواع مختلف کاربردها مورد استفاده قرار گیرند. پروفیل‌های استیل نوع U به دلیل مقاومت بالا در برابر خمش و تنش‌ها، به خوبی برای استفاده در سازه‌ها، سیستم‌های حمایتی، و تراشه‌زنی مناسب باشند. همچنین، این پروفیل‌ها در صنایع مختلف از جمله صنعت دریایی و خودروسازی نیز کاربرد دارند.

معرفی گرید‌های پروفیل استیل

پروفیل استیل گرید ۲۰۱: پروفیل گرید ۲۰۱ مقاومت بالایی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی ندارد، لذا قیمت آن پایین‌تر است و در دکوراسیون داخلی که در معرض رطوبت نیستند، استفاده می شود.

پروفیل استیل گرید ۳۰۴: این پروفیل مقاومت و استحکام بالایی دارد و از آنجا که دارای خاصیت شکل پذیری بالایی است، می توان آن را به اشکال مختلف درآورد. از این پروفیل می توان در صنایع نفت و گاز، صنایع غذایی و غیره استفاده کرد.

پروفیل استیل گرید ۳۱۶: مقاومت این نوع پروفیل به مراتب بالاتر از گرید ۳۰۴ آن می باشد بنابراین در صنایع شیمیایی و صنایع تولید آب معدنی و لبنیات و غیره قابل استفاده است.

word image 263298 2 - چگونه پروفیل استیل را با قیمت مناسب پیدا کنیم؟ - پروفیل

کاربرد‌های پروفیل استیل

از کاربرد های پروفیل استیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به عنوان نرده فلزی برای درب و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنین نرده کشی و… استفاده می شود. پروفیل های قوطی مربع و مربع – مستطیل در صنایع خودرو سازی استفاده زیادی دارد. از پروفیل های نبشی هم می توان در ساخت چهارچوب درب های بزرگ آهنی و انواع قالب های فلزی در ماشین آلات استفاده کرد. در سازه های صنعتی و تزئینی کاربرد فراوانی دارد. از قوطی های فولادی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بسیار استفاده می کنند.

قیمت پروفیل استیل طلایی

قیمت پروفیل استیل طلایی معمولاً تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل نوع استیل مورد استفاده، ابعاد و اندازه پروفیل، تکنولوژی تولید، و مکان تولید می‌شوند. به طور کلی، استفاده از استیل‌های با کیفیت بالا با مقاومت به زنگ‌زدگی و خوردگی می‌تواند قیمت را افزایش دهد. همچنین، پروفیل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً هزینه‌ی بیشتری دارند. نرخ تقاضا و عرضه در بازار نیز می‌تواند به طور مستقیم قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین شرایط اقتصادی و نوسانات نرخ ارز، محل تولید و هزینه‌های حمل و نقل نیز می‌توانند بر قیمت پروفیل استیل طلایی اثر بگذارند.

قیمت پروفیل استیل ۲۰۱

قیمت پروفیل استیل ۲۰۱ تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که برای خریداران و تولیدکنندگان این محصول است. یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر بر قیمت پروفیل استیل ۲۰۱، نوع استیل مورد استفاده است. استیل ۲۰۱ یک نوع استیل ضدزنگ با کیفیت متوسط است که به مقداری کمتر از استیل‌های با کیفیت بالا مانند ۳۰۴ یا ۳۱۶ مقاومت دارد. این تفاوت در کیفیت می‌تواند تغییرات قیمتی ایجاد کند. همچنین، ابعاد و اندازه پروفیل استیل ۲۰۱ نیز در تعیین قیمت مؤثر است. پروفیل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارند و این ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارد.

قیمت پروفیل استیل ۳۰۴

مهمترین عامل در تعیین قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ نوع استیل مورد استفاده است. استیل ۳۰۴ یک نوع استیل ضدزنگ با کیفیت بالا است که در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است. کیفیت استیل می‌تواند تفاوت قیمتی را ایجاد کند. ابعاد و اندازه پروفیل استیل ۳۰۴ نیز بر قیمت تأثیر دارد. پروفیل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارند. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید پروفیل می‌تواند هزینه را افزایش دهد اما کیفیت و دوام را بهبود ببخشد. نرخ تقاضا و عرضه در بازار نیز تأثیرگذار بر قیمت است. تغییرات در این عوامل ممکن است به صورت دوره‌ای قیمت‌ها را تحت تأثیر قرار دهند. شرایط اقتصادی، نوسانات نرخ ارز و عرضه و تقاضا بر قیمت اثر گذار است. مکان تولید و هزینه‌های حمل و نقل نیز می‌توانند بر قیمت تأثیر بگذارند. محصولات وارداتی ممکن است به علت هزینه‌های حمل و نقل بالا قیمت بیشتری داشته باشند.

قیمت پروفیل استیل ۳۱۶

استیل ۳۱۶ یک آلیاژ مقاوم به نیکل و کروم است و دارای مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی است. کیفیت استیل می‌تواند تفاوت قیمتی را ایجاد کند. ابعاد و اندازه پروفیل استیل ۳۱۶ نیز بر قیمت تأثیر دارد. پروفیل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارند. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید پروفیل می‌تواند هزینه را افزایش دهد اما کیفیت و دوام را بهبود ببخشد. نرخ تقاضا و عرضه در بازار نیز تأثیرگذار بر قیمت پروفیل استیل ۳۱۶ است. علاوه بر موارد گفته شده، نوسانات نرخ ارز و تغییرات در قیمت انرژی بر قیمت اثرگذارند.

قیمت روز پروفیل استیل

مجموعه صنایع استیل یزدانی با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت، یکی از تامین کنندگان انواع پروفیل استیل، لوله استیل، اتصالات استیل، و ورق استیل صنایع غذایی، صنایع شیر، صنایع داروسازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه ها و نیروگاه ها است.

این شرکت با سالها تجربه و سابقه طولانی فعالیت و همکاری با شرکت های مختلف می تواند به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات استیل در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت مطابق با استانداردها به عنوان مشاور و تامین کننده انواع پروفیل استیل در کنار شما باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.