دوشنبه, 1 مرداد 1403 Sunday, 21 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42714 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2415×
جلیلی: در دولت من طرح نور حمایت خواهد شد زیرا عمل به قانون است / کدام قانون؛ ‌آقای جلیلی؟ خودشان دارند می‌گویند طرح نور‍!
24 خرداد 1403 ساعت: 22:38
شناسه : 282711
5

کلمه «طرح» نشان می‌دهد قانون نیست و وزیر کشور که آن را از افتخارات فراجا دانسته و نیروی انتظامی هم که اجرا می‌کند از کلمه طرح استفاده می‌کند. برای اجرای قانون نیاز به طرح نیست. همان را اجرا می کنند.

منبع : عصر ایران
پ
پ

عصر ایران نوشت: آقای سعید جلیلی که برای سومین بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده گفته در دولت من طرح نور ( گشت ارشاد -۲) حمایت خواهد شد زیرا عمل به قانون است.

جا دارد از جناب جلیلی بپرسیم وقتی قانون آن در رفت و برگشت است او دقیقا از کدام قانون صحبت می‌کند؟!

البته از آقای جلیلی باید تشکر کرد چون سوژه‌ای به دیگر نامزدها داده و کافی است از او فاصله بگیرند. همین که راست و صادقانه نظر خود را می‌گوید هم قابل تقدیر است و اساسا او در میان 20 میلیون زن و دختر ایرانی -که به تصدیق آقای عبدالله گنجی در مناظره با آقای کرباسچی در پاییز 1401 حجاب کامل ( به معنی صدا و سیماییِ کلمه)‌ ندارند و کم یا زیاد، مویشان بیرون است- پایگاه رأی نمی‌جوید اما خوب است بگوید کدام قانون؟ اگر منظور دو تبصره در قانون مجازات اسلامی است که طرح نور در آن نمی‌گنجد. اگر هم قانونی است که مثل توپ پینگ پونگ سرگردان است باز طرح نور در آن نیست.

ضمن این که خود کلمه «طرح» نشان می‌دهد قانون نیست و وزیر کشور که آن را از افتخارات فراجا دانسته و نیروی انتظامی هم که اجرا می‌کند از کلمه طرح استفاده می‌کند.

برادر جلیلی! برای اجرای قانون نیاز به طرح نیست. همان را اجرا می کنند. قانون ماهواره با همه منسوخ و متروک و مطرود شدن باز عنوان قانون دارد و طرح نور نه!

با این همه سخنان سعید جلیلی رأی‌آور است منتها نه برای خودش که برای رقیبانش!

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.