دوشنبه, 25 تیر 1403 Monday, 15 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42640 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2411×
دکتر پزشکیان را در این میان کاندیدا اصلح یافتم و به ایشان رای خواهم داد
26 خرداد 1403 ساعت: 11:49
شناسه : 282825
4
محمدجواد آذری جهرمی:

محمدجواد آذری جهرمی در حمایت از دکتر پزشکیان طی یک یادداشت عنوان کرد: با بررسی کاندیداهای موجود، دکتر مسعود پزشکیان را در این میان اصلح یافتم و به ایشان رای خواهم داد.

پ
پ

یادداشت محمدجواد آذری جهرمی در حمایت از دکتر پزشکیان:

هو القادر

کشور عزیز ما ایران اکنون در بزنگاه سیاسی مهمی قرار گرفته است. شرایط داخلی و خارجی کشور مستلزم گره‌گشایی از مسائل سخت، پرچالش و پیچیده‌ای است که ورود افرادی توانمند، بصیر و شنوا در عرصه‌ی حکمرانی را می‌طلبد. پس از ظلم و جفای مجدد به دکتر علی لاریجانی [که حقاً او را شایسته‌ی چنین بی‌مهری نمی‌دانم و در فرصتی دیگر پیرامون نیازمندی کشور به ایشان صحبت خواهم کرد] و عدم ایجاد شرایطی برای ایجاد مشارکت بیشتر و گسترده‌تر در انتخابات ریاست جمهوری، با بررسی کاندیداهای موجود، دکتر مسعود پزشکیان را در این میان اصلح یافتم و به ایشان رای خواهم داد.

آقای #پزشکیان دارای صفات بارزی است که البته برخی کاندیداهای عزیز دیگر هم از این صفات برخوردارند، اما فرای از آن، دیدگاه‌های مرکزی ایشان چه در حوزه‌ی سیاست و جامعه و چه در حوزه‌ی فضای مجازی و اینترنت را به آنچه بنده برای آینده ایران در ذهن ضروری می‌دانم، با قرابتر یافتم و ایشان را مقتدر در تصمیم و شنوای جامع در بهره‌گیری از دیدگاه متخصصان یافتم.

همه می‌دانیم که شرایط برای رییس جمهور آینده ایران، سخت و پرچالش است اما تنها چیزی که می‌تواند او را در این مسیر یاری کند مشارکت مردم در نپذیرفتن ایده‌های ضعیف، بدون منطق، خیالی و منسوخ شده است. نیاز امروز ما رییس جمهوری است که خودش را در برابر تعهداتی که به مردم می‌دهد مسئول بداند. شنوای همه‌ی جامعه باشد و #برای_ایران از هیچ تلاشی دریغ نکند…

ارادتمند؛ محمدجواد آذری جهرمی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.