دوشنبه, 1 مرداد 1403 Monday, 22 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42714 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2415×
پزشکیان را با کسانی مقایسه کنید که جزء تحریم چیزی به مردم تحمیل نکردند / گیلان روز جمعه دوباره افتخار خواهد آفرید
6 تیر 1403 ساعت: 20:00
شناسه : 283655
1
دکتر ظریف در اجتماع بزرگ رشت:

مراسم بزرگ حامیان دکتر مسعود پزشکیان در رشت با حضور دکتر محمد جواد ظریف در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد.

پ
پ

در این مراسم که باوجود گرمای شدید و عدم تهویه سالن با حضور هزاران نفر برگزار شد حاضران با در دست داشتن پلاکاردها و تصاویر پزشکیان از وی حمایت کردند.

دکتر ظریف در این مراسم با تشکر از حضور مردم دیار میرزا گفت:گیلان استان اولین ها است.، گیلان افتخار ایران است و روز جمعه دوباره افتخار خواهد آفرید.

ظریف در ادامه سخنرانی خود گفت: مبارزه با استکبار و استعمار تنها از طریق نظامی نیست، هرچند نیروی نظامی هم لازم است. اما چیزی که ایران را حفظ کرده جزء مردم ایران نیست. این مردم بزرگترین فرصت هستند و نباید آن را تهدید شمرد.

وی در ادامه با تقدیر از مردم ایران افزود: زنان ما شایسته تقدیر هستند و نه تحقیر!
بهترین مغزهای جهان متعلق به مردم ایران است و نباید آن‌ها را از دانش محروم کرد‌. نباید برای به دست آوردن تکنولوژی آن‌ها را فیلتر کرد و دنبال فیلترشکن کشاند. نباید این مردم دنبال فقر باشند و نباید عده‌ای شعار بدهند و از جیب مردم خرج کنند و سفره مردم را کوچک‌تر کنند.

وی با اعلام حمایت از دکتر پزشکیان گفت: پزشکیان با نامزدهای دیگر فرق دارد. سابقه وی موجود است. زندگی وی را شخم زده‌اند و یک ریال اختلاس پیدا نکرده‌اند. پزشک قلبی است که یک ریال از مردم نگرفته است.او را با کسانی مقایسه کنید که پرونده اختلاس چای دبش دارند و با کسانی مقایسه کنید که جز تحریم چیزی به ارمغان نیاورده‌اند. ما چنین رئیس جمهوری در پاستور می‌خواهیم.
وزیر خارجه سابق در ادامه گفت: مردم نباید اسیر بازی‌های جناحی شوند. دیدید که ثمره کار جناحی توسط کاندیدای انتخابات شد که یکی از کاندیداها مي‌گويد اف ای تی اف را با روحانی نمی‌پذیرد و با دیگران مشکلی ندارد.
ظریف خاطرنشان کرد: فرق می‌کند چه کسی رئیس جمهور شما باشد. نگذارید کسانی که منافع آن‌ها در خانه نشینی شما است شما را از حضور در پای صندوق رای محروم کنند. کسانی که در خارج با نشستن شما در خانه چکهای خود را مطالبه می‌کنند و کسانی که با نشستن شما در خانه اقلیتی هستند که احساس اکثریت می‌کنند.

ظریف در پایان گفت: می‌دانم بسیاری از جانبازان، زنان، هنرمندان و ورزشکاران و دیگران از ما آزرده اند و ما باید این آزردگی را پایان دهیم. روز جمعه پای صندوق‌های رای باشید و آینده خودمان را تضمین کنیم . ما هوایی برای تنفس می‌خواهیم، هیچ توجیهی برای در خانه نشستن نیست و بهترین راه تغییر صندوق رای است و ما آن را انتخاب خواهیم کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.