دوشنبه, 1 مرداد 1403 Monday, 22 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42714 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2415×
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فردیس کرج؛ دکتر مریم خیرآبادی
18 تیر 1403 ساعت: 14:13
شناسه : 284560
2
رپورتاژ آگهی؛

یکی از خدمت‌هایی که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود، لیزر موهای زائد است که این روزها درباره‌ی آن خیلی صحبت می‌شود و در هر شهری، کسانی هستند که به دنبال مرکز لیزر موهای زائد می‌گردند که فردیس کرج هم یکی از آن شهرها است. برای همین، ما در این جا می‌خواهیم به‌طور خلاصه درباره‌ی لیزر موهای زائد در فردیس صحبت کنیم و به معرفی یکی از بهترین مرکز لیزر فردیس بپردازیم.

پ
پ

یکی از خدمت‌هایی که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود، لیزر موهای زائد است که این روزها درباره‌ی آن خیلی صحبت می‌شود و در هر شهری، کسانی هستند که به دنبال مرکز لیزر موهای زائد می‌گردند که فردیس کرج هم یکی از آن شهرها است. برای همین، ما در این جا می‌خواهیم به‌طور خلاصه درباره‌ی لیزر موهای زائد در فردیس صحبت کنیم و به معرفی یکی از بهترین مرکز لیزر فردیس بپردازیم.

بدون شک، شما هم درباره‌ی مزیت‌ها و معایب لیزر موهای زائد، چیزهایی را شنیده‌اید و شاید به دلیل شایعه‌هایی که وجود دارد، هنوز شک دارید که از این روش برای حذف موهای زائد خود استفاده کنید. برای همین، ما در این جا نه تنها بهترین مرکز لیزر فردیس را معرفی می‌کنیم؛ بلکه به‌طور خلاصه و البته مفید درباره‌ی لیزر موهای زائد و سوال‌هایی که در ذهن شما هست هم صحبت می‌کنیم تا دیگر جایی برای شک و تردید وجود نداشته باشد.

البته برای از بین بردن موهای زائد بدن، روش‌های دیگری هم وجود دارد؛ مانند تیغ، اپیلاسیون، وکس و کرم‌‌های موبر که این روش‌ها دائمی نیستند و دوباره موها به‌زودی رشد می‌کنند و همچنین، دردسرهای خودشان را دارند. به همین، خیلی‌ها ترجیح می‌دهند که از لیزر موهای زائد استفاده کنند. از یک نظر هم انجام لیزر موهای زائد، یک روش مقرون‌به‌صرفه است.

F:\Personal\01 Karneta\00 Projects\15- DrKheirabadi\06- SEO\00- Reportage\Reportage-DrKheirabadi-01-01.jpg

بهترین مرکز لیزر مو در فردیس کرج؛ کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

در هر شهری از ایران که شما دارید زندگی می‌کنید، حتماً یک کلینیک زیبایی وجود دارد. اما آن چیزی که مهم است، این است که به آن کلینیک زیبایی مراجعه کنید که تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر رفتار می‌کند. هر کلینیک زیبایی نمی‌تواند شما رو به‌طور تخصصی راهنمایی کند. بلکه شما باید به جایی مراجعه کنید که دکتر زیبایی آن جا، یک فرد باتجربه و دلسوز باشد. انتخاب اشتباه یک کلینیک زیبایی (به دلیل ارزان‌تر بودن، نزدیک‌تر بودن، و….) حتی می‌تواند زیبایی را از شما بگیرد؛ چه برسد به این که شما را زیباتر هم بکند.

برای همین، اگر در تهران و کرج زندگی می‌کنید، ما می‌خواهیم به شما بهترین کلینیک زیبایی فردیس کرج را معرفی کنیم؛ یعنی کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) قرار دارد. البته این کلینیک را می‌توان بهترین مرکز لیزر در فردیس کرج برای لیزر موهای زائد هم معرفی کرد؛ چون از مدرن‌ترین و کم‌خطرترین دستگاه برای لیزر موهای زائد بدن شما استفاده می‌کند؛ یعنی دستگاه سوپرانوتیتانیوم 2023 که یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر مو و نسل جدید لیزر موهای زائد بدون درد است.

وقتی با مسائل ظاهری و سلامت پوست و مو روبرو هستید، «تجربه» مهم‌ترین معیار است. هر چقدر تجربه‌ی پزشک در این رابطه بیش‌تر باشد، نتیجه‌ی بهتری در روند بهبودی خواهید داشت. پس، باید پزشکی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی با او صحبت کنید و اطلاعاتی را که نیاز دارید، از او بپرسید. همه‌ی این ویژگی‌های مهم را شما می‌توانید در کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی پیدا کنید.

 • تاییدیه‌های وزارت بهداشت و درمان
 • رفتار حرفه‌ای و تخصصی پزشکی
 • چندین سال تجربه در زیبایی
 • مدرن‌ترین تجهیزات و ابزارها
 • جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا
 • رعایت همه موردهای بهداشتی
 • و…

F:\Personal\01 Karneta\00 Projects\15- DrKheirabadi\06- SEO\00- Reportage\Reportage-DrKheirabadi-01-02.jpg

همه خدمات کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج، این است که خدمات زیبایی کلینیک فقط به چند مورد محدود نمی‌شود؛ بلکه در این کلینیک زیبایی، خدمات گوناگون و گسترده‌ای انجام می‌شود که بدون شک، همه‌ی خدماتی که در این کلینیک پوست و زیبایی انجام می‌شود، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان است. برای همین است که می‌توان آن را بهترین کلینیک زیبایی در فردیس کرج دانست.

همان طور که گفته شد، نباید به هر مطب و کلینیک زیبایی مراجعه کرد؛ بلکه ابتدا باید درباره‌ی هر کدام به‌خوبی تحقیق کرد و از دکتر زیبایی آن جا مشورت گرفت. هرگز نباید برای زیبایی خود ریسک کنید و آن را کم‌اهمیت بدانید.

با اطمینان می‌شود گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) واقع شده، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس کرج است؛ چون همه‌ی خدمات در این کلینیک با مدرن‌ترین تجهیزات و جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا انجام می‌شود و همه‌ی امور بهداشتی در آن جا به‌طور کامل رعایت می‌شود و هرگز نمی‌توان چندین سال تجربه‌ای را که در این کلینیک هست، در جای دیگری پیدا کرد.

البته خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به لیزر موهای زائد محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیزر موهای زائد بدن
 • تزریق ژل و فیلر لب و صورت
 • تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت صورت با نخ
 • زاویه‌سازی فک و صورت
 • پی آر پی (PRP) و بایوفیلر
 • مزوتراپی و هیر فیلر (فیلر مو)
 • درمان و لیفت غبغب
 • پلاسما جت
 • کربوکسی‌تراپی
 • مزونیدلینگ
 • فیشیال تخصصی
 • و…

بنابراین، کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی را می‌توان بهترین مرکز (PRP) پی آر پی در فردیس و بهترین مزوتراپی در فردیس و هیر فیلر در فردیس کرج هم نام برد. همه‌ی این عنوان‌های «بهترین» به این دلیل است که این کلینیک، چندین سال در زمینه‌ی پوست و مو و زیبایی فعالیت دارد و به همت همکارهای زبده و به‌روز‌ترین تجهیزات خود، امروز به یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک زیبایی در فردیس کرج تبدیل شده است که می‌تواند با توجه به شرایط خاص هر مراجعه‌کننده، بهترین مشاوره و مدرن‌ترین خدمات را به ایشان ارائه دهد.

دریافت مشاوره رایگان از کلینیک دکتر خیرآبادی

بدون شک، شما باید از کاری که می‌کنید، مطمئن باشید؛ بنابراین، مشاوره‌ی رایگان، حق شماست! شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، با کارشناس‌های کلینیک دکتر مریم خیرآبادی مشورت کنید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 • تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
 • تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
 • نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای دیدن نمونه‌کارهای بیش‌تر و باخبر شدن از همه‌ی رویدادهای روزانه و تخفیف‌های بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز لیزر فردیس، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً ما را در اینستاگرام دنبال کنید. پیج اینستاگرام کلینیک دکتر مریم خیرآبادی را همین الان فالو کنید.

آیدی پیج اینستاگرام کلینیک دکتر مریم خیرآبادی: drmaryamkheirabadi

در واتس‌اپ به ما پیام دهید.

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

شماره ارتباطی ما در واتساپ: 09194941953

===========================================

آدرس و شماره تماس کلینیک زیبایی دکتر خیرآبادی؟!

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۰۹۱۶۷۴ #### نشانی بهترین کلینیک زیبایی در فردیس: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه چهارم، واحد ۱۷ #### برای اطلاع دقیق از ساعت کاری با کلینیک تماس بگیرید.

چه خدمات زیبایی در این کلینیک انجام می‌شود؟

همه خدمات مربوط به زیبایی و مراقبت از پوست و مو؛ شامل لیزر موهای زائد، تزریق چربی، تزریق فیلر، تزریق بوتاکس، پی آر پی (PRP)، پلاسما جت، کربوکسی تراپی، مزوتراپی، مزونیدلینگ، فیشیال تخصصی، و…

ساعت‌های کاری کلینیک چطور است؟

ساعت کاری بهترین کلینیک زیبایی در فردیس: شنبه تا پنج‌شنبه: ۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰ #### به جز روزهای تعطیل رسمی #### برای اطلاع دقیق از ساعت کاری با کلینیک تماس بگیرید.

آیا لیزر موهای زائد، اثر همیشگی دارد؟

نکته‌ای که باید درباره‌ی لیزر موهای زائد بدانید، این است که موهای زائد بدن با لیزر از بین نمی‌روند. لیزر باعث کاهش موهای زائد می‌شود. موهای بدن همیشه در حال رشد هستند و در دوره‌ای که از لیزر استفاده می‌شود، فقط آن موهایی که در حال رشد هستند، از بین می‌روند. شاید موهایی وجود داشته باشد که در دوره‌ی استراحت خود هستند و بعد از آن دوره، رشد کنند. به همین دلیل، لیزر باعث حذف صد درصدی موها‌‌ی زائد بدن نمی‌شود.

دستگاه لیزر موهای زائد چطور عمل می‌کند؟

دستگاه لیزر مو با تولید پرتوهای نوری با انرژی مشخص، آن‌ها را به فولیکول‌‌های مو‌‌ می‌تاباند. در اثر این تابش، نور در فولیکول مویی که رنگدانه‌ی تیره دارد، جذب‌‌ می‌شود و به گرما تبدیل‌‌ می‌شود. این گرما باعث‌‌ می‌شود تا موهای زائدی که رنگ تیره دارند، از بین بروند.

هرچه مو تیره‌تر و ضخیم‌تر باشد، رنگدانه‌ی بیش‌تری دارد و با تابش لیزر، گرمای بیش‌تری ایجاد‌‌ می‌شود و فولیکول مو از بین‌‌ می‌رود. به همین دلیل به کسانی که قصد لیزر موهای زائد خود را دارند، به‌شدت پیشنهاد می‌شود که پیش از انجام لیزر، موهای خود را با ژیلت و تیغ حذف کنند و از اپیلاسیون و یا بند زدن پرهیز کنند.

به چند جلسه برای لیزر موهای زائد نیاز داریم؟

یکی از معمول‌ترین سوال‌ها، این است که برای انجام لیزر موهای زائد به چند جلسه نیاز داریم. نکته‌ای که در پاسخ دادن به این پرسش مهم است، میزان اثرگذاری لیزر روی موهای بدن است. این که لیزر چه اندازه روی موهای بدن شما اثرگذار است، به عوامل گوناگونی مانند رنگ پوست، رنگ موهای زائد، ضخامت موها، تعداد موها، ناحیه مورد نظر و نوع دستگاهی که برای لیزر استفاده می‌شود، بستگی دارد.

معمولاً در کلینیک‌های زیبایی، قبل از انجام لیزر موهای زائد، یک یا دو جلسه مشاوره با متخصص پوست‌‌ را برای مراجعه‌کننده‌ی خود در نظر می‌گیرند که همه‌ی موردهای بالا را بررسی کند و تخمین بزند که به چند جلسه برای لیزر نیاز است.

تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه‌ها، بین ۶ تا ۸ جلسه است که در کل، بین ۴۰ تا ۴۵ روز انجام‌‌ می‌شود. البته لیزر ناحیه‌هایی مانند «دست» و «پا» زودتر انجام می‌شود و لیزر «صورت» و «بیکینی» دیرتر به نتیجه‌‌ می‌رسد. این نکته را هم به یاد داشته باشید که قبل و هنگام جلسه‌های لیزر، فقط از ژیلت برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید.

من چند سوال دارم چطور از شما بپرسم؟

شما به سادگی می‌توانید به صورت حضوری، تلفنی و در پیام‌رسان‌هایی که حضور داریم، سوال‌های خودتان را از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس بپرسید.

.

==============================

.

همان طور که گفته شد، انتخاب اشتباه یک کلینیک زیبایی (به دلیل ارزان‌تر بودن، نزدیک‌تر بودن، و….) حتی می‌تواند زیبایی را از شما بگیرد؛ چه برسد به این که شما را زیباتر هم بکند. برای همین، در هر شهر یا استانی که دارید زندگی می‌کنید، بهترین کلینیک زیبایی آن جا را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از انواع خدمات زیبایی قابل ارائه، نشانی کلینیک زیبایی، شماره‌های تماس، ساعت کاری و… می‌توانید به وب‌سایت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی به نشانی www.kheirabadi.com مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.