چهارشنبه, 3 مرداد 1403 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42759 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 2416×
بازگشایی کلیه معابر اصلی و درجه دوم در کمتر از 24 ساعت | بازگشائی کلیه معابر تا 24 ساعت آینده
15 بهمن 1395 ساعت: 21:05
شناسه : 33305
3

شهردار لاهیجان گفت: با تلاش های شبانه روزی ستاد مدیریت بحران شهرداری هم اکنون در کم تر از 24 ساعت پس از پایان بارش برف، تمام  معابر اصلی، و معبرهای درجه دوم شهر بازگشایی شده و تردد در این مسیرها امکانپذیر است. به گزارش «بامردم»، شهردار لاهیجان در گفت و گویی ضمن تشکر مجدد پرسنل […]

پ
پ

سعید آگشته 1 - بازگشایی کلیه معابر اصلی و درجه دوم در کمتر از 24 ساعت | بازگشائی کلیه معابر تا 24 ساعت آینده - آگشته

شهردار لاهیجان گفت: با تلاش های شبانه روزی ستاد مدیریت بحران شهرداری هم اکنون در کم تر از 24 ساعت پس از پایان بارش برف، تمام  معابر اصلی، و معبرهای درجه دوم شهر بازگشایی شده و تردد در این مسیرها امکانپذیر است.

به گزارش «بامردم»، شهردار لاهیجان در گفت و گویی ضمن تشکر مجدد پرسنل شهرداری و تیم های مدیریت بحران بابت تلاش های بی وقفه و شبانه روزی برای مدیریت بحران برف اخیر، اظهار کرد: در پی بارش برف و کولاک و برودت هوا کلیه پرسنل شهرداری از همان ابتدا در حالت آماده باش کامل قرار گرفته و با تمام توان و امکانات در نقاط مختلف شهر مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

سعید آگشته با اشاره به بارش برف 63 سانتی متری در لاهیجان، تصریح کرد: تیم های ستاد مدیریت بحران شهرداری و کلیه پرسنل شهرداری با همکاری سایر ارگان ها و استفاده از ماشین آلات سنگین به صورت مداوم مشغول برف روبی، شن ریزی و… در معابر می باشند.

وی افزود: هم‌اکنون تمامی معابری که با مشکل برف مواجه شده نیز در حال نمک‌ پاشی و برف‌ روبی است و با تلاش های شبانه روزی ستاد مدیریت بحران شهرداری هم اکنون در کم تر از 24 ساعت پس از پایان بارش برف، تمام  معابر اصلی، و معبرهای درجه دوم شهر بازگشایی شده و تردد در این مسیرها امکانپذیر است.

آگشته خاطرنشان کرد: کلیه معابر فرعی و کوچه های شهر لاهیجان نیز حداکثر تا 24 ساعت آینده بازگشایی خواهند شد.

شهردار لاهیجان عنوان کرد: از تمامی شهروندان لاهیجان بابت همکاری در تسریع بازگشایی  معابر و همچنین صبوری در برابر مشکلات به وجود امده پس از بارش شدید برف، کمال تقدیر و تشکر را دارم و یادآور می شوم تمام توان مجموعه مدیریت شهری را برای حل این بحران و رفع مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت.

آگشته خاطرنشان کرد: فرماندار محترم و مسوولین ارگان ها ضمن برگزاری مداوم جلسات ستاد مدیریت بحران و همکاری با مدیریت شهری برای رفع مشکلات، از روز چهارشنبه 13 بهمن 1395 در نقاط مختلف شهر حضور میدانی داشتند و از نقاط مختلف شهرستان بازدید به عمل آوردند و از نزدیک نگرانی ها و مشکلات مردم را لمس و مورد پیگیری قرار دادند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.