جمعه, 29 تیر 1403 Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42673 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2413×
شش پسر جوان مرا مورد نیت شیطانی خود قرار دادند | شکایت دختر 16 ساله از 6 پسر تهرانی + عکس
19 بهمن 1395 ساعت: 9:52
شناسه : 34165
4

شش پسر شیطان صفت که دختر نوجوان را ربوده و وی را در خانه ویلایی در دماوند مورد نیت سوء خود قرار داده بودند به شلاق و زندان محکوم شدند. به گزارش «بامردم»، اوایل تابستان امسال دختر 16ساله ای به نام پریدخت به پلیس  آگاهی دماوند رفت و از شش پسر جوان که وی را […]

پ
پ

ششمتهم - شش پسر جوان مرا مورد نیت شیطانی خود قرار دادند | شکایت دختر 16 ساله از 6 پسر تهرانی + عکس - تجاوز

شش پسر شیطان صفت که دختر نوجوان را ربوده و وی را در خانه ویلایی در دماوند مورد نیت سوء خود قرار داده بودند به شلاق و زندان محکوم شدند.

به گزارش «بامردم»، اوایل تابستان امسال دختر 16ساله ای به نام پریدخت به پلیس  آگاهی دماوند رفت و از شش پسر جوان که وی را ربوده و مورد نیت سوء خود قرار داده بودند شکایت کرد. دختر نوجوان گفت: کنار خیابان ایستاده بودم تا به خانه دوستم بروم که یک پراید که دو سرنشین داشت مقابل پایم توقف کرد. وقتی سوار ماشین شدم راننده و سرنشین دیگر که پسری جوان بود سر صحبت را باز کردند . هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بودیم که راننده تغییر مسیر داد و به سمت جاده فرعی رفت. آنجا بود که فهمیدم چهار سرنشین یک دستگاه پژو در تعقیب ما هستند. به راننده و سرنشین التماس کردم تا مرا رها کنند اما قبول نکردند. آنها مرا به داخل یک خانه ویلایی در دماوند بردند و چهار سرنشین پژو هم که از دوستان راننده بودند همراهمان امدند. شش پسر جوان بدون توجه به التماس هایم مرا مورد نیت شیطانی خود قرار دادند و سپس در جاده دماوند رهایم کردند.

به دنبال اطلاعاتی که دختر جوان به پلیس داد ردیابی پسران شیطانصفت آغاز و انها دستگیر شدند.

پسران جوان که منکر عمل شیطانی با پریدخت بودند ادعا کردند دختر جوان خودش همراه آنها به خانه ویلایی رفته است. شش متهم در دادگاه دماوند به 99 ضربه شلاق  محکوم شدند اما پرونده آنها با عدم صلاحیت به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

سه متهم دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی پای میز محاکمه ایستادند. یکی از آنها گفت: یکی از دوستانمان دختر جوان را می شناخت. به همین خاطر نشانی او را به من و دوستانم داد و ما او را سوار ماشین کردیم. او با میل خودش به خانه ویلایی امد اما چون با ما درگیر شد علیه ما شکایت کرد.

متهمان دیگر نیز منکر انجام عمل و نیت شیطانی نسبت به دختر جوان شدند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و هر کدام از پسران آزار گر را به 99ضربه شلاق و 5سال زندان محکوم کرد.


 منبع: رکنا | انتشاردهنده: علیرضا پرندوش

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.