نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۸  
false
false

نشست روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور امام جمعه شهرستان در نمازخانه شهرداری لاهیجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لاهیجان، در این مراسم که همراه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه شهرداری برگزار شد، امام جمعه شهرستان لاهیجان گفت: دین ما دینی است که در همه امور برنامه و قانون دارد و به عنوان دین کامل و آخرین دین خداوند روی زمین است.
حجت الاسلام عبداله زاده افزود: امام با شکل دهی انقلاب به همه مستکبران آموخت که سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست و ما اعتقاد داریم که دین از سیاست جدا نیست و رمز موفقیت دین ما همین است.
امام جمعه لاهیجان ادامه داد: با منطق اسلام و دین و رهبری توانستیم بگوییم نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی و حدود ۳۸ سال که از عمر انقلاب می گذرد، با همین منطق و آرمان حرکت می کنیم.
حجت الاسلام عبداله زاده گفت: با سابقه ای که در تاریخ اسلام و دین ماست توانستیم حقوق شهروندی را معرفی کنیم. اگر اخلاق، دین، معرفت و انسانیت داشته باشیم، برکات الهی هم نازل می شود و جمهوری اسلامی ایران با همین منطق توانست جلوی حرفهای مستکبران بایستد و با آنها مقابله کند.

روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 1 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 2 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 3 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 4 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 5 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 6 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 7 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر روشنگری به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرداری لاهیجان 8 - نشست روشنگری در شهرداری لاهیجان برگزار شد + تصاویر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true