تقدیر معاون وزیر نفت از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

مهندس عراقی معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهدای لوحی از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز گیلان بجهت عملکرد شایسته در طی بارش برف اخیر قدردانی کرد.

اختصاصی «بامردم»، در متن این روح سپاس آمده است:

جناب آقای ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، بدینوسیله مراتب تقدیر و سپاس اینجانب و مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران را در رابطه با تلاش ها و کوشش های خستگی ناپذیر و درخور تحسین جنابعالی و همکاران خدوم و ساعی آن شرکت، در جلوگیری از بروز بحران احتمالی ناشی از افت فشار و یا قطع گاز در استان های شمالی کشور، ابراز می دارد.

بدون تردید هماهنگی، پیگیری و مدیریت صحیح و برنامه ریزی شده آن شرکت با هدف مدیریت بحران احتمالی با توجه به سرمای هوا، مصرف بیش از حد متعارف مصارف خانگی و فطع گاز وارداتی از ترکمنستان، بار دیگر نمونه ای با شکوه از توانمدی های صنعت گاز و تجلی استوار و گران سنگ خدمتگذاران این مرز و بوم در شرکت ملی گاز ایران را به نمایش گذاشت که در این مسیر همراهی، همدلی و تعامل سازنده و موثر مردم شریف آن استان نیز بسیار ارزنده بوده و ماندگار خواهد ماند.

امید است همواره و در تمامی عرصه های خدمت و فعالیت، منشا اتفاقهای مهم و تاثیرگذار بوده و در پناه الطاف الهی پیروز و سربلند باشید.

حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل

مهندس عراقی از شرکت گاز استان گیلان - تقدیر معاون وزیر نفت از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز گیلان

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true