×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: دو روز پیش از انتخابات، روز انتخابات و دو روز پس از انتخابات، تیم‌های ترور زیر ضربه سربازان گمنام امام زمان قرار گرفتند و بزرگترین کارگاه بمب‌سازی تروریست‌ها متلاشی شد.

به گزارش خبرگزاری بامردم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی طی سخنانی در کنگره شهدای مدافع حرم در مهدیه تهران اظهار کرد: تا زمانی که دشمن را در نقاط دوردست زمین گیر کنیم و در داخل نیز سربازان گمنام امام زمان با اشراف اطلاعاتی خود تیمهای ترور را شناسایی و متلاشی کنند امنیت بی بدیل برای ایران اسلامی وجود خواهد داشت.

وی گفت: امروز مشاهده می کنیم دور تا دور کشور ما بوی باروت به مشام می رسد و صدای انفجار می آید اما با عنایت خدا و توجهات امام زمان و اشراف اطلاعاتی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی، ایران اسلامی از یک امنیت بی بدیل برخوردار است.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: تمام تلاش تکفیری ها به چالش کشیدن امنیت اسلامی است اما تاکنون نقشه آنها نقش بر آب شده است.

وی با بیان اینکه یکی از مراکز اصلی توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران شهر رقه سوریه است گفت: در این شهر مراکز فرماندهی داعش وجود دارد که بتوانند در ایران اسلامی تروری صورت دهند یا جایی را منفجر کنند و در این باره تلاشهای بی شماری کرده اند اما هر تیم ترور که عازم ایران شد با اشراف اطلاعاتی همه دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی ایران چه نظامی و چه انتظامی، چه اطلاعاتی و چه قضایی و همدلی سپاه و ارتش و بسیج و وزارت اطلاعات در دام سربازان گمنام امام زمان افتاد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه فرهنگ عاشورایی زمانی که با دل و جان انسان‌های یک جامعه آمیخته می‌شود آن جامعه از تهدیدهای بیگانگان و شهادت نمی‌هراسد گفت: ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

علوی افزود: اسلام فرهنگی است که از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته است و خدا بر ملت ایران این منت را نهاد که فرهنگ اسلام در ایران پیروز شود و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این سرزمین حکم‌فرما گردد.

وی با اشاره به دشمنی های بیگانگان از جمله صهیونیست ها و آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: روزی بر این انقلاب نگذشت مگر اینکه توطئه ای علیه این مرز و بوم پایه گذاری کردند.

علوی با بیان اینکه الگوی انقلاب الهام بخش نسل جوان کشور لبنان شد و حزب الله شکل گرفت گفت: در سوریه نیز نظام حکومتی آن فرهنگ انقلاب را پذیرفت و در زمان دفاع مقدس دوشادوش انقلاب اسلامی به حمایت این انقلاب پرداخت و اکنون نیز فرزند خلف حافظ اسد مسیر مقاومت را دنبال می کند و در جنگ ۳۳ روزه نیز که اسرائیل با هدف نابودی حزب الله به لبنان حمله کرد بشار اسد مردانه به حمایت از حزب الله برخواست و محاصره حزب الله به دست صهیونیست ها را شکست.

وزیر اطلاعات گفت: پس از جنگ ۳۳ روزه دشمن در صدد توطئه علیه محور مقاومت برخواست و تمام تلاش خود را کرد که با از بین بردن نظام حکومتی سوریه به هدف خود نزدیک شود چرا که از نظر سیاسی نتوانستند با تطمیع بشار اسد او را از محور مقاومت جدا کنند.

وی افزود: به بهانه انقلاب مردمی که در لیبی و تونس بوجود آمده بود یک عده تروریست را به جان مردم سوریه انداختند تا حاکمیت آنرا از بین ببرند.

علوی گفت: دشمنی آنها با بشار نبود بلکه هدف نابودی محور مقاومت و مهمتر از آن اسلام ناب محمدی بود.

وی افزود: تکفیری ها از روز نخست ژست دشمنی با شیعه را گرفتند و در تبلیغات خود اعلام کردند به نجف می آییم و حرم امیر المومنین را منهدم می کنیم و فقط به تخریب حرم حضرت زینب و حضرت رقیه اکتفا نخواهیم کرد و هر شیعه را هر جا ببینیم سر می بریم.

علوی گفت: برخی فکر کردند که تکفیری ها با شیعه دشمنند اما پس از لو رفتن جریان تکفیری و ریشه دار بودن آن در سی آی ای آمریکا و صهیونیست ها همه فهمیدند دشمنی با اصل اسلام است.

وزیر اطلاعات تاکید کرد : به لطف خدا امروز جبهه سوریه متفاوت شده است و حالت منطقه ای خود را از دست داده و نیروهای عاشق شهادت از عراق و افغانستان و لبنان و پاکستان و ایران در قالب نیروهای مختلف از جمله فاطمیون عاشقانه و داوطلبانه و بر اساس باورهای ایمانی خود رهسپار معرکه شدند و تکفیریهای مزدور امریکا و صهیونیست ها را سنگر به سنگر به عقب می رانند.

وی گفت : شکست تکفیری ها به جایی رسیده که سر میز مذاکره هم زبونانه میز را ترک می کنند و این نشان از ننگ شکست آنهاست.

علوی تاکید کرد : این پیروزیها نتیجه خون شهدا و دفاع از حریم حرم اهل بیت است.

وی گفت: در این معرکه که نخست علیه شیعه خنجر کشیده بودند تکفیریها هر عالم سنی یا شیعه و هر کسی که همراه آنها نبود خون او را مباح دانستند و به قتل عام مردم و علمای اسلام پرداختند.

علوی گفت : جمهوری اسلامی ایران هم مردانه پا به عرصه گذاشت و وظیفه وجدانی خود را حمایت از نظامی دانست که در روزهای نخست دفاع مقدس مردانه به حمایت از ایران برخاست.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: امروز هم پیمانان ایران اسلامی در جای جای جهان مقتدر تر از هر زمان در عرصه حضور دارند و حماسه می آفرینند.

علوی با اشاره به اینکه از هر سو عناصر تکفیری را با اهداف مختلف از جمله پول و نیرنگ و فریب روانه سوریه کردند که مثلاً در عرصه جهاد شرکت کنند گفت: هم اکنون مردم سوریه بسیار مقاوم شدند و بشار اسد نیز با شجاعت تمام مقابل تروریست ها ایستاده است.

وزیر اطلاعات گفت: امروز نه تنها حرم اهل بیت مدیون جانفشانی های شهدای مدافع حرم است بلکه امنیت جمهوری اسلامی ایران نیز مدیون مدافعین حرم و شهدای عزیز مدافع حرم است.

علوی تصریح کرد: تا شکست کامل جبهه کفر مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.