چهارشنبه, 3 مرداد 1403 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42760 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد دیدگاهها : 2416×
به شایعات در فضای مجازی توجه نکنید | روند بررسی صلاحیت ها تازه از امروز آغاز شده است | اسامی داوطلبان نهایی از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت منتشر می ‌شود
17 فروردین 1396 ساعت: 15:31
شناسه : 48093
4

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان با رد هرگونه اخبار موجود در فضای مجازی مبنی بر اعلام عدم تایید صلاحیت ها و …، اظهار داشت: روند بررسی صلاحیت ها از امروز آغاز شده است و هرگونه اخبار در رابطه با رد صلاحیت افراد در فضای مجازی تکذیب می شود. سید محمد احمدی در گفت و گو […]

پ
پ

سید محمد احمدی 2 - به شایعات در فضای مجازی توجه نکنید | روند بررسی صلاحیت ها تازه از امروز آغاز شده است | اسامی داوطلبان نهایی از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت منتشر می ‌شود - انتخابات لاهیجان

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان با رد هرگونه اخبار موجود در فضای مجازی مبنی بر اعلام عدم تایید صلاحیت ها و …، اظهار داشت: روند بررسی صلاحیت ها از امروز آغاز شده است و هرگونه اخبار در رابطه با رد صلاحیت افراد در فضای مجازی تکذیب می شود.

سید محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار  «بامردم» تصریح کرد: با پایان یافتن فرآیند ثبت نام از داوطلبان نمایندگی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و فرایند ارسال مدارک و اسامی به صورت روزانه به مراجع چهارگانه، رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شهرستان لاهیجان در هیات‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور از امروز پنجشنبه هفدهم فروردین 1396 آغاز و تا بیست و سوم  این ماه به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پس از اعلام نظر هیات ‌های اجرایی، نوبت به اعلام نظر هیات‌های نظارت شهرستان و بخش می‌رسد و این روند از ۲۵ تا 31 فروردین ماه ۹۶ صورت می‌گیرد و  اول اردیبهشت ماه ۹۶ به هیات‌ های اجرایی ابلاغ می ‌شود.

احمدی خاطرنشان کرد کرد: نتایج بررسی صلاحیت ‌ها همزمان با سراسر کشور در دوم اردیبهشت از طریق فرمانداری‌ شهرستان لاهیجان به داوطلبان اعلام می شود، سوم تا ششم اردیبهشت داوطلبان معترض به رد صلاحیت خود می ‌توانند به هیات ‌های نظارت بالادستی مراجعه و این هیات‌ها از هفتم تا ۱۶ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز در هیات ‌های نظارت شهرستان و استان به این شکایات رسیدگی خواهند کرد.

فرماندار لاهیجان با تاکید بر اینکه نتیجه بررسی شکایات تا 17 اردیبهشت ماه ۹۶ از طریق هیات ‌های نظارت شهرستان و استان به هیات‌های اجرایی ابلاغ شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد، گفت: اسامی داوطلبان نهایی از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه تهیه و منتشر می ‌شود.

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان با رد هرگونه اخبار موجود در فضای مجازی مبنی بر اعلام عدم تایید صلاحیت ها و …، اظهار داشت: همانطور که گفته شد روند بررسی صلاحیت ها تازه از امروز آغاز شده است و هرگونه اخبار در رابطه با رد صلاحیت افراد در فضای مجازی تکذیب می شود.

وی با تاکید بر این که اسامی نهایی کاندیداهای شوراهای شهر و روستا شهرستان لاهیجان در تاریخ 18 الی 20 اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد، از شهروندان و مردم خواست تا به این شایعات در فضای مجازی توجهی نکرده و اخبار را از مراجع رسمی دنبال کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.