×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

مردی که دیروز اقدام به خودسوزی کرده بود در اثر سوختگی شدید جان سپرد.

وتمردیکهدرقمخودسوزیکردهبود - مرگ تلخ پس از خودسوزی در برابر شهرداری قم | عکس

عباس ذاکریان، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم در این خصوص اظهار کرد: ماجرای خودسوزی پیمانکار در مقابل شهرداری قم در دست بررسی است اما گزارش های اولیه از پاره ای از اختلافات پیمانکار با کارفرمایان حکایت دارد.
وی ادامه داد: پیمانکارانی که با شهرداری کار می کنند ممکن است اختلاف نظرهایی با کارفرمایان و ناظران داشته باشند که همه این اختلاف نظرها در مورد نحوه پروژه ها و امور اجرایی در قراردادها پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: در واقع این قراردادها به مدیریت اختلاف نظرها می پردازد و بی شک در اجرای پروژه های پیمانکار اختلافات امری طبیعی است اما این دست حادثه ها در خودسازی کاری معقولانه و مورد تایید نیست.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم، در پایان گفت: تمامی اختلافات کارفرمایان، ناظران و پیمانکاران در قالب کمیسیون ۳۸ با حضور نمایندگان دادگستری و شهرداری قابل حل است و نباید در این اختلاف ها به این روش ها متوسل شد.
مرد ۵۳ ساله ای که روز گذشته در حیاط شهرداری منطقه ۲ قم؛ با بنزین اقدام به خودسوزی کرده بود، با ۹۰ درصد سوختگی به بیمارستان سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شد.
یکی از پیمانکاران پروژه های شهرداری منطقه دو قم به دلیل آنچه که گفته می شود طلبی از شهرداری منطقه داشته پس از ماه ها دوندگی برای دریافت بدهی خود که به نتیجه ای نرسید روز گذشته در شهرداری منطقه دو دست به خودسوزی زد.
با وجود تلاش مردم برای خاموش کردن آتش اما صدمات رسیده به این شخص جدی بوده که پس از اعزام به بیمارستان به دلیل وخامت و تلاش پزشکان عصر دیروز جان سپرد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم در این خصوص گفت: اکنون امکان سؤال از فرد در زمینه دلیل حادثه وجود ندارد و باید شرایط فرد به حد نرمال برسد تا حادثه علت‌یابی دقیق شود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.