جمعه, 29 تیر 1403 Friday, 19 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42674 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2413×
عزل و نصبهای اخیر خیانت به شهر و شهروندان است
23 مرداد 1396 ساعت: 15:25
شناسه : 76772
2

عضو شورای شهر رشت در گفتگویی اعتراض شدید خود را نسبت به عزل و نصبهای شهرداری اعلام کرد. به گزارش «بامردم»،امیر حسین علوی با بیان این نکته که زمان اندکی به پایان شورای شهر چهارم باقی مانده است ، گفت: تغییرات مدیریتی کلان و عزل و نصبهای اخیر خیانت به شهر و شهروندان است. علوی […]

پ
پ

عضو شورای شهر رشت در گفتگویی اعتراض شدید خود را نسبت به عزل و نصبهای شهرداری اعلام کرد.

حسین علوی e1502708105836 - عزل و نصبهای اخیر خیانت به شهر و شهروندان است - ucg

به گزارش «بامردم»،امیر حسین علوی با بیان این نکته که زمان اندکی به پایان شورای شهر چهارم باقی مانده است ، گفت: تغییرات مدیریتی کلان و عزل و نصبهای اخیر خیانت به شهر و شهروندان است.

علوی با تاکید بر حفظ ارامش در فضای مدیریتی در آستانه تشکیل شورای شهر جدید افزود: انتخاب سرپرست در شرایط تغییر بر حسب قانون جهت ادامه روند اداری و عدم توقف مسایل شهری و مدیریتی است و تغییرات مدیریتی در این زمان مخالف و مغایر اصول مدیریتی و اخلاقی است.
علوی ضمن اشاره به چندین انتصاب و عزل و جابجایی مدیریتی در چند روز اخیر اضافه کرد: اینگونه تصمیمات فضای مدیریت شهری را بحرانی و پرتنش می کند و شرایط را برای فرصت طلبان و سودجویان مهیا می نماید.
علوی افزود: بنده بارها تاکید کرده ام با این انتصابات و جابجایی های مدیریتی شدیدا مخالفم و از اتفاقات اخیر ناخشنود و گله مندم.
وی در پایان گفتگوی خود با خبرآزاد ابراز امیدواری کرد؛ ارزوی من این است که مردم رشت علیرغم همه ی بداخلاقیها و اتفافات ناشایستی که در دوره شورای چهارم رخ داد با خاطره خوبی از شورای شهر خداحافظی کنند.
وی از اعضای شورا ، بالاخص اعضایی که مجددا برگزیده شده اند خواست در تحقق این آرزو و حفظ فضای ارامش در فضای مدیریت شهری تلاش بیشتری کنند .

خبرآزاد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.