مشکل پیش آمده برای رضا علیزاده اداری و بین بخشی است|مشکلی برای ادامه کار آقای علیزاده وجود ندارد

هیچ‌کس نمی‌تواند آبروی کسی را بریزد | ؛ تهدید‌ها جدی است اما دلسرد نشوید | باید مانند جنگ از زیر آتش‌بار سنگین با رشادت عبور کنیم

گازرسانی به روستاهای گردشگرپذیر آستارا ماه آینده پایان می یابد

افشای پشت پرده شایعه برکناری سیف از ریاست بانک مرکزی

دومین اردوی تیمهای دوچرخه سواری گیلان برگزار شد

مرگ جانکاه جوان ۲۷ ساله در خیابان ژاندارمری رشت

توضیحات جهرمی درباره مصوبه جدید اینترنت

اسرائیل کارخانجات نظامی ایران را بمباران کرده است؟

دستگاه قضایی استان در رسیدگی به پرونده ها بدون حب و بغض عمل می کند

دیدگاه وزیر دفاع آمریکا درباره حمله نظامی به ایران!

خارج از نگاه حزبی با کمک مردم بخش رودبنه را به جایگاه واقعی برسانیم

سخنی با نماینده رشت در مجلس: بسیار سخن باید تا پخته شود خامی

کد خبر: 108888 | تاریخ انتشار: ۰:۲۲:۱۳ - پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

در دیدار شهردار و رئیس شورای شهر با امام جمعه آستانه‌اشرفیه؛

دکتر ساجدی: روی حمایت، همکاری و همفکری من حساب کنید


حجت الاسلام و المسلمین ساجدی، امام‌ جمعه آستانه‌اشرفیه در دیدار امروز شهردار و رییس شورای شهر گفت: اگر چه کمی زبانم تند و تیز است و تلخ حرف می‌زنم اما روی حمایت، همکاری و همفکری من حساب کنید.

حجت الاسلام و المسلمین ساجدی پس از شنیدن گزارش عملکرد دکتر سلیمانی شهردار آستانه اشرفیه، خاطر نشان کرد: علت این حجم از برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات، پشت آن‌یک انرژی مضاعف به نام دکتر سلیمانی است.

امام جمعه آستانه اشرفیه ضمن تأکید بر ساماندهی اطلاعات مردمی توسط شورا و شهرداری، حمایت و همراهی مردم را ظرفیتی عظیم خواند و افزود: باید به کسانی که دغدغه دارند، دلسوز هستند و مشارکت می‌کنند اطمینان داد که حرف‌هایشان جایی شنیده می‌شود؛ از سوی دیگر شهرداری و شورای شهر هم خواهند فهمید که با چه کسانی و با چه مجموعه و ظرفیتی طرف هستند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در ادامه گفت: اگر اراده جمعی در شورا و شهردار و یا تیم کارشناسی از ناحیه مجموعه اعضای شورا و شهرداری باشد می‌توان هدایت، ساماندهی و اطلاع‌رسانی را به بعضی از مدیران و کارشناسان مورد اعتماد و علاقمند به توسعه شهردار محول کرد. ساجدی در ادامه اطمینان داد: اگر این کار انجام شود ساماندهی بر اساس یک منطقی که با این حجم از انتظارات تناسب داشته باشد انجام خواهد گرفت و این مسئله خواه ‌ناخواه حداقل حدود ۵۰ درصد از اعتماد عمومی و احساس رضایت را در مردم جلب می‌کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین ساجدی تأکید کرد: اگر می‌خواهید احساس رضایت و اعتماد عمومی را تأمین کنید، دو کار باید انجام دهید، ارتباط با مردم ، پیش‌ نیاز کار است و دیگری چتر حاکم بر روی همه این‌ ها که اولویت در کارهاست.

امام جمعه آستانه اشرفیه در بخش دیگری از سخنانش، تصریح کرد: باید ببینیم منطق ما در مدیریت خدمات شهری، آبادانی و عمرانی چیست و دارای چه منطقی هستیم؟ ؛ هنوز طرح روشنی از بعضی مسائل نداریم مثل پارکینگ در مرکز شهر و یا اطراف حرم؛ با وجود زحمات زیادی که کشیدید وضع زشت اطراف آن، و سرویس بهداشتی، یاد حلبی آباد تهران را تداعی می‌کند!

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: اگر چه ‌کمی زبانم تند و تیز است و تلخ حرف می‌زنم اما روی حمایت، همکاری و همفکری من حساب کنید و من در خدمت شما هستم و درصدی از موفقیت شما که باعث رضایت مردم است و دل‌خوشی بیشتر آنان را به همراه دارد حتماً مورد رضایت خداوند قرار خواهد گرفت.

امام جمعه آستانه اشرفیه در پایان از شهردار و رییس شورای شهر خواست که بر اساس الگوی ارتباطات مردمی، برنامه‌های خود را در معرض نقد تیم کارشناسی قرار دهند.

Print Friendly, PDF & Email
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار