وضعیت چگونگی اجرای پروژه راه آهن آستارا - آستارا مورد بررسی قرار گرفت + تصاویر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۲ آبان - ۱۳۹۷  
false
false

 

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: وضعیت چگونگی اجرای پروژه راه آهن آستارا_ آستارا با حضور هیاتی از راه آهن جمهوری آذربایجان و راه آهن جمهوری اسلامی ایران و با حضور مدیران استان گیلان در شهرستان مرزی بندر آستارا مورد بررسی قرار گرفت.

 یونس رنجکش اظهار داشت: در این جلسه که در سطح معاونان راه‌آهن دو کشور و همچنین با حضور معاون عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل مرتبط با اجرای پروژه راه آهن استارا_ آستارا برگزار شد وضعیت ادامه فعالیت پروژه مورد بررسی و برای رفع مشکلات تصمیماتی اتخاذ شد.

وی اظهار داشت : با توجه به اهمیت این راه ریلی و نقش آن در تبادلات تجاری و اقتصادی در مسیرکریدور راه آهن شمال_ جنوب دنیا، شرکت کنندگان در این نشست مشترک با تأکید بر اجرای هرچه سریعتر این پروژه خواستاررفع مشکلات شدند.

وی یادآور شد: در این جلسه مهندس شعبانپور معاون عمرانی استانداری گیلان ضمن تاکید بر رفع برخی از موانع موجود در زمینه تامین مصالح مورد نیاز ادامه فعالیت ساخت راه آهن از مدیران اجرایی مرتبط با صدور مجوز های لازم برای تامین مصالح خواست تا اقدام لازم برای تسریع در روند تکمیل پروژه را بعمل آورند.

رنجکش همچنین افزود: در نشست های جداگانه دیگری که با حضور مهندس شعبانپور معاون عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل منابع طبیعی آب منطقه ای صنعت ، معدن وتجارت و محیط زیست برگزار شد تصمیماتی در خصوص چگونگی تامین مصالح مورد نیاز برای تکمیل این پروژه گرفته شد.

فرماندار آستارا همچنین با اشاره به مجموعه اقدامات انجام گرفته در شهرستان در خصوص رفع مشکلات موجود از مدیران کل استان در این زمینه تشکر و برسرعت بخشیدندر روند اجرای پروژه تاکید کرد.

وی یادآور شد: به نمایندگی از استانداری گیلان هرگونه اقدامی را که برای هرچه زودتر به ثمر رسیدن این پروژه نیاز باشد در آستارا هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

وی ادامه داد: این یک پروژه ملی است و دارای اثرات فراملی بوده و به هیچ وجه نباید اجرای آن درگیر بروکراسی های اداری شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true