سوءاستفاده‌کنندگان از شرایط اقتصادی ستون پنجم دشمن به حساب می‌آیند / از وزیر جوان آقای روحانی به خاطر شجاعتش قدردانی می‌کنم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۹ بهمن - ۱۳۹۷  
false
false

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی از سوی وزارت ارتباطات گفت: من از وزیر جوان آقای روحانی به خاطر شجاعتش قدردانی می‌کنم، این انتشار فهرست به معنی تهمت و افترا نسبت به این افراد نبود بلکه در راستای شفاف‌سازی بوده است و دانستن و شفاف‌سازی حق مردم است.

وی افزود: توصیه ما به تخصیص دهندگان ارز این است که سامانه‌ای را طراحی کنند تا کسانی که ارز دولتی می‌گیرند به صورت شفاف به مردم معرفی شوند. این ظلم است که برخی افراد ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کنند و کالای خود را به قیمت ارز ۸.۰۰۰ تومانی بفروشند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه نباید چوب حراج به ارز بزنیم، اظهار کرد: ما تجربه تلخی از این موضوع داریم و باید ارز را صرفاً به کالاها و مایحتاج مردم اختصاص دهیم نه دسته بیل و لوازم آرایشی. نکته تاسف‌بار دیگر این است که کسی حرفه مشخصی دارد و ارز را برای کالایی می‌گیرد که در تخصص او نیست و همین امر تخصیص دهنده ارز را هم زیر سوال می‌برد.

این نماینده مجلس با تأکید بر ضرورت شفاف‌سازی دولت و اطلاع رسانی به مردم خاطرنشان کرد: بدون تعارف ما در یک جنگ اقتصادی قرار داریم، در این شرایط نباید اجازه دهیم کسانی ارز دولتی دریافت کنند و آن را به دو برابر قیمت بفروشند. این افراد نه تنها مفسد و جنایتکار اقتصادی بلکه ستون پنجم دشمن به حساب می‌آیند و به کشور خود خیانت می‌کنند.

وی در پایان گفت که سه قوه اهتمام جدی برای برخورد با مفسدان اقتصادی و سودجویان را دارند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true