در مواقع بحران باید کاملا هوشیار و آماده باشیم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
false

رضا مهدوی بخشدار رودبنه

در این جلسه مهندس رضا مهدوی، سرپرست بخشداری خمام گفت: بارش باران و برف نعمت الهی است و باید از بارش آنها خوشحال باشیم.

مهدوی افزود: در مواقع بحران باید کاملا هوشیار و آماده باشیم تا بتوانیم در صورت اتفاقات احتمالی به مردم خدمات رسانی نماییم.

وی درادامه این جلسه به مسائل مختلف ازجمله بازبینی و بیان امکانات بخش و دستور استفاده از تمام پتانسیلهای بخش خمام جهت گذر از بحران های احتمالی پرداخت.

هماهنگیهای لازم با روسای محترم ادارت جهت آماده باش، پلیس راه و فرماندهی محترم بسیج خمام ، بازبینی گزارشهای مربوطه از سوی شهردار محترم و مسؤلان ادارات مربوطه و دهیاران پرتلاش، پیش بینی های لازم جهت خدمات به مردم محترم بخش و بازگشایی معابر اصلی، تاکید ویژه به دهیاران گرامی جهت ارائه خدمات به روستائیان گرامی، بررسی موارد امنیتی و تذکرات لازم، تاکید ویژه به دستگاه های خدمات رسان در بررسی و خدمات متقابل، تاکید ویژه به اداره برق ، گاز، آب ، مخابرات و درمان و بهداشت برای خدمات رسانی بیشتر ازجمله موارد مهمی بودند که سرپرست بخشداری خمام دراین جلسه متذکر شد و برای انجام آنها تاکید نمود.

در ادامه جلسه فوق رؤسای ادارات و دستگاههای اجرایی عضو ستاد بحران بخش خمام به ارائه گزارش و تبادل نظر درباره چگونگی مقابله با بحرانهای احتمالی دراین بخش پرداختند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true